Меню

Блог

 • Як залучити гроші на розвиток бізнесу під час війни?
  14.09.2022

  Як залучити гроші на розвиток бізнесу під час війни?

  Не секрет, що раптова війна в Україні завдала болючого удару практично по всіх галузях бізнесу.

 • Ринок нерухомості в Україні під час війни. Де і як купити квартиру максимально вигідно?
  12.09.2022

  Ринок нерухомості в Україні під час війни. Де і як купити квартиру максимально вигідно?

  Війна в Україні принципово змінила пріоритети громадян. Помітно трансформувався і ринок нерухомості, насамперед це стосується її вартості. Стабільність ринку сьогодні нижча за довоєнний рівень, але в певних випадках це спрацьовує як перевага, і дає можливість людині придбати житло з хорошим дисконтом.

 • Чи треба платити кредит під час війни в Україні?
  27.04.2022

  Чи треба платити кредит під час війни в Україні?

  Чи діють правила погашення кредитів, які були прийняті ще в довоєнний час і що змінилося після вторгнення Росії в Україну.

 • Чому заставні позики такі популярні в Харкові?
  17.02.2022

  Чому заставні позики такі популярні в Харкові?

  Заставні позики вже давно займають одну з провідних позицій на фінансовому ринку України. І це не дивно, адже, порівняно з умовами кредитування в банках або мікрокредитних організаціях, компанії, що працюють на основі заставного кредитування, надають максимально вигідні умови.

 • Вигідний кредит під заставу автомобіля
  15.02.2022

  Вигідний кредит під заставу автомобіля

  Вигідний кредит під заставу автомобіля – на що саме Вам потрібно звернути увагу під час вибору хорошого кредитора? Компанія «Банкнота» спеціалізується на заставному кредитуванні з 2014 року, ми на 100% знаємо чого хочуть наші клієнти і завжди готові надати найвигідніші умови на ринку кредитування в Україні!

 • Кредит під заставу авто з правом водіння в Україні
  15.02.2022

  Кредит під заставу авто з правом водіння в Україні

  Банк надто довго розглядає заявку на кредит? Ви отримали відмову у кредитуванні? Не хочете переплачувати величезні відсотки в МФО? Тоді позика під заставу авто - це Ваш вибір. Кредит під заставу - це завжди просто та вигідно, адже позичальник отримує абсолютно унікальні переваги, які не може запропонувати жоден банк в Україні.

 • Кредит під заставу автомобіля без довідки про доходи
  11.02.2022

  Кредит під заставу автомобіля без довідки про доходи

  Як отримати кредит під заставу автомобіля? В Україні існує лише 2 варіанти - або у банку, або у приватного кредитора. Вибираючи між цими фінустановами, варто спиратися на ключові параметри кредитного продукту, які відіграють важливу роль як при оформленні, так і під час співпраці. Які вимоги до прибутку клієнта? Чи потрібна довідка про доходи?

 • Як отримати кредит під заставу нерухомості?
  08.02.2022

  Як отримати кредит під заставу нерухомості?

  Кредит під заставу ліквідної нерухомості у Києві або іншому великому місті України – це на сьогоднішній день найвигідніший варіант кредитування. Оформляючи заставний кредит, позичальник отримує переваги, які недоступні в жодному банку і, тим більше МФО.

 • Кредит під заставу нерухомості у Василькові
  18.01.2022

  Кредит під заставу нерухомості у Василькові

  Васильків - одне з найдавніших міст на території України. Його історія налічує понад 1000 років. Місто названо на честь князя Володимира (християнське ім'я - Василь). Сучасне місто Васильків належить до найбільших населених пунктів Київської області, до 2020 року тут був адміністративний центр (Васильківський район).

 • Кредит під заставу нерухомості у Крюківщині
  14.01.2022

  Кредит під заставу нерухомості у Крюківщині

  Бажання відсторонитися від міської метушні, шуму автомобільних доріг та промислових викидів змушує багатьох жителів столиці шукати житло у прилеглих селах за межею Києва, наприклад, у Крюківщині. Чимало приїжджих з інших регіонів також знаходяться у пошуках квартир та будинків у безпосередній близькості від Києва.

 • Довгостроковий кредит під заставу нерухомості
  13.01.2022

  Довгостроковий кредит під заставу нерухомості

  Довгостроковий кредит - це кредит терміном на 5 років і більше. Такі позики зазвичай беруть для вирішення серйозних фінансових завдань - купівля нерухомості, автомобіля, рефінансування іншого кредиту тощо.

 • Кредит під заставу нерухомості під низький відсоток
  12.01.2022

  Кредит під заставу нерухомості під низький відсоток

  Замислюючись про оформлення кредиту, кожен позичальник хоче отримати якомога вигіднішу пропозицію від кредитора. Найбільш суттєвим параметром завжди є відсоткова ставка. На сьогоднішній день в Україні сотні різних кредитних продуктів, але при цьому відсоткові ставки можуть сильно відрізнятися.