Меню

Блог

 • Як пасиви перетворити на активи
  10.05.2023

  Як пасиви перетворити на активи

  Способи управління фінансами, а саме як зберегти накопичені заощадження, активи та пасиви – цікавлять сьогодні багатьох, хто думає про майбутнє. Особливо серед молоді сьогодні дуже актуальна ідея, як отримати пасив чи пасивний дохід.

 • Як збільшити дохід за допомогою інвестицій у бізнес
  09.05.2023

  Як збільшити дохід за допомогою інвестицій у бізнес

  Більшість людей, не схильних до підприємницької діяльності, найчастіше обмежується лише зберіганням своїх коштів. Багато хто навіть не переводить заощадження до міжнародних валют. Тим часом, інфляція з'їдає частину реальних накопичень.

 • Кредит на відкриття бізнесу в Україні
  06.05.2023

  Кредит на відкриття бізнесу в Україні

  Кредитування малого та середнього бізнесу, особливо на початкових етапах їх створення та розвитку, є найважливішим фактором економіки будь-якої цивілізованої держави. Тому держава піклується про підприємців-початківців, створює програми, полегшуючи тим самим шлях підприємця-початківця і мотивуючи банківські структури видавати позику на відкриття бізнесу.

 • На яких умовах можна взяти іпотеку з поганою кредитною історією
  04.05.2023

  На яких умовах можна взяти іпотеку з поганою кредитною історією

  Іпотечний кредит – це будь-яка позика, яка видається фінансовою структурою під заставу майна. Однак в Україні іпотекою часто вважають лише видачу кредитів на купівлю житла чи автомобіля. Це не так, як об'єкт застави може виступати вже придбана нерухомість, а сама іпотека може припускати різні статті витрат, не лише покупку, а й ремонт, будівництво та інші цілі.

 • У якій валюті найкраще зберігати гроші
  03.05.2023

  У якій валюті найкраще зберігати гроші

  Безперечно, що найкращим способом зберегти свої заощадження буде перевести їх у міжнародну стабільну валюту. Навіть на тлі популярності криптовалюти існує маса ризиків втратити великі суми грошей.

 • Як і де взяти гроші терміново, якщо банк відмовив
  02.05.2023

  Як і де взяти гроші терміново, якщо банк відмовив

  Більшість людей, не обізнаних у нюансах фінансової системи, зіткнувшись із проблемою, де швидко взяти гроші, насамперед звертаються до банку. Однак це не найвірніший шлях.

 • Як отримати кредит під заставу нерозмитненого авто
  01.05.2023

  Як отримати кредит під заставу нерозмитненого авто

  Однією із найпоширеніших форм приватного кредитування в Україні є кредит під заставу нерухомості чи автомобіля. Якщо говорити безпосередньо про автоломбард, то залежно від ринкової вартості машини, власник може отримати хорошу позику без бюрократичної тяганини і при цьому вільно експлуатувати транспортний засіб. Тим не менш, існує низка обмежень на позички під заставу автомобіля, серед яких кредит під заставу нерозмитненого авто.

 • Кредит на купівлю комерційної нерухомості
  27.03.2023

  Кредит на купівлю комерційної нерухомості

  Кредит - ефективне вирішення фінансових питань для нового бізнесу, що розвивається в Україні. Отримання позики зазвичай пов'язані з поповненням оборотних засобів компанії, покупкою устаткування чи нерухомості. Останній варіант найдорожчий і майже завжди підприємець звертається за кредитними коштами для його реалізації.

 • Продати квартиру під час війни
  19.03.2023

  Продати квартиру під час війни

  Багато хто вже встиг переконатися, що продати квартиру під час війни стало набагато важче. Навіть в Києві у багатьох власників нерухомості виникає маса проблем із пошуком реального покупця та реалізацією квартири за ринковою ціною.

 • Розрахунок кредиту під заставу нерухомості
  18.03.2023

  Розрахунок кредиту під заставу нерухомості

  Кредит під заставу – приваблива пропозиція для власників нерухомого майна в Україні. Угода на умовах заставної позики дає можливість позичальнику не переплачувати за кредит, отримати велику суму, не надто заглиблюватись у документальну частину, а також скоротити додаткові витрати.

 • Терміновий кредит під заставу нерухомості
  25.02.2023

  Терміновий кредит під заставу нерухомості

  Фінансові проблеми часто вимагають термінових рішень. Але знайти великі гроші у друзів, знайомих чи родичів навряд чи можливо, а оформлення великого кредиту в банку потребує безлічі формальностей і займає чимало часу.

 • Кредит у ломбарді під заставу нерухомості
  24.02.2023

  Кредит у ломбарді під заставу нерухомості

  Споживча позика - гарне рішення, коли потрібна невелика сума на відпустку, купівлю техніки або закриття поточних боргів, але якщо потрібні великі гроші, то варто подумати про кредит із забезпеченням. Фінансова компанія «Банкнота» пропонує ломбардне кредитування під заставу нерухомості на вигідних умовах у Києві та інших містах України.