Меню
Кредит під заставу земельної ділянки

Кредит під заставу земельної ділянки

  • Сума позики від 50 000 до 5 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 2,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 70% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Кредит під заставу землі - умови кредитування

 

Кредит під заставу землі - окрема категорія в кожній кредитній організації. У цій сфері є певна специфіка і не кожна фінансова організація погодиться видати гроші під заставу земельної ділянки.

Якщо у Вас виникла невідкладна необхідність отримати грошові кошти для їх подальшого вигідного вкладення, то ми можемо Вам допомогти. Компанія «Банкнота» готова надавати кредити під заставу земельних ділянок, але на певних умовах.

 

Як отримати кредит під заставу землі в Київській області?

Для отримання кредиту під заставу землі необхідно надати на неї правовстановлюючий документ. У Київській області таким документом є державний акт. Компанія схвалює позику тільки після встановлення позичальника власником землі.

Після укладення кредитного договору позичальник, як і раніше залишається власником свого майна, і оригінали правовстановлюючих документів будуть зберігатися у нього. Позичальник може використовувати земельну ділянку на власний розсуд і продовжувати на ньому свою трудову діяльність. Єдине обмеження - він не може відчужити землю без узгодження з кредитором до моменту повного погашення заборгованості.

Для отримання грошей не потрібно збирати великий пакет документів і надавати його кредитору. Надання земельної ділянки в якості застави є достатнім забезпеченням по кредиту. Для отримання схвалення за позикою необхідно надати тільки:

  • Паспорт;
  • ІПН;
  • Правовстановлюючі документи на землю.

 

Зручність отримання цієї позики очевидна для власників землі. Позичальникові не потрібно звітувати про витрачені кошти і надавати всі чеки кредитору. Позика під заставу будь-якої нерухомості - нецільова позика.

 

Умови отримання кредиту

Термін кредитування в компанії «Банкнота» обмежений 5 роками. За нашими дослідженнями, цього цілком достатньо більшості позичальників для повного погашення заборгованості. Якщо у позичальника в процесі погашення виникають труднощі і йому потрібно продовжити термін кредитування, то наша компанія завжди йде назустріч своїм клієнтам. Дострокове погашення не обкладається штрафами і комісіями.

У разі настання проблем з виплатами ми пропонуємо своїм клієнтам кілька варіантів реорганізації кредиту, або скористатися кредитними канікулами. Ми дуже лояльно ставимося до своїх позичальників.

Відсоткова ставка по кредитах під заставу землі від 2,5% на місяць. За умовами кредитного договору відсоткова ставка фіксована і не може змінюватися протягом усього строку дії кредитного договору.

Позичальник може отримати до 70% від ринкової вартості застави. Ця пропозиція актуальна в 2019 році і вигідно відрізняється від того, що пропонують конкуренти. Якщо порівняти цей факт з простотою отримання грошей під заставу землі в нашій компанії, то виходить одна з кращих пропозицій в Києві.

Час прийняття рішення по заявкам близько 9-ти хвилин. Оформлення документації займає 2 дні. За цей час можна отримати від 50 тис. грн до 5 млн. грн. Сума встановлюється індивідуально, і залежить від ринкової вартості ділянки. Перед оформленням оцінювач виїжджає на місце і проводить незалежну оцінку її вартості.

Для укладення угоди не потрібно надавати довідку про доходи та іншу фінансову звітність. По закінченню оформлення позичальник отримує всю суму готівкою.

Одним з переваг компанії «Банкнота» для позичальника є той факт, що ми не проводимо прив'язку гривневих кредитів до валюти. Угода здійснюється за курсом, встановленим Нацбанком на день підписання документів, і зберігається на весь термін дії договору.

Кредит під заставу землі може отримати позичальник з поганою кредитною історією. У компанії «Банкнота» не проводять перевірку кредитної історії при видачі заставних кредитів. Але всі дані про кредити ми передаємо в Бюро кредитних історій, і довгострокове співробітництво з нами, регулярна виплата щомісячних платежів може суттєво вплинути на кредитну історію і поліпшити її.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Які документи необхідні для отримання кредиту під заставу нерухомості?
  • Правовстановлюючі документи
  • Паспорт та ідентифікаційний номер
Чи потрібна довідка про доходи для отримання кредиту?

Наша компанія не вимагає документів про Ваші доходи.

Чи видаєте ви кредит, якщо у мене зіпсована кредитна історія?

Узгодження заставного кредиту не передбачає перевірку кредитної історії, тому це не впливає на прийняття нашого рішення.

Що буде якщо курс долара виросте?

Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти.

Чи забираєте ви на зберігання правовстановлюючі документи на час кредитування?

На час кредиту оригінали документів на нерухомість залишаються у клієнта.

Чи можна користуватися нерухомістю, яка закладається?

При заставному кредиті клієнти нашої компанії можуть без будь-яких обмежень користуватися своєю нерухомістю. Нерухомість залишається у власності клієнта.

Чи можна повернути кредит достроково?

Дострокове погашення без штрафів і комісій.

Чи змінюється ставка по кредиту протягом усього терміну кредитування?

Згідно з нашими договорами ми не можемо змінювати процентну ставку за кредитом та інші умови Кредитного Договору.

Задати своє питання

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку