Меню
Де отримати кредит під заставу квартири та іншої нерухомості в Івано-Франківську?

Де отримати кредит під заставу квартири та іншої нерухомості в Івано-Франківську?

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців
Banknota

Подати заявку

Зображення: Де отримати кредит під заставу квартири та іншої нерухомості в Івано-Франківську?

Івано-Франківськ є одним з найбільш привабливих культурних центрів України. Тут проживають найрізноманітніші національності, які зберігають архітектурні надбання своїх предків і до наших днів. У місті прекрасно розвинена інфраструктура, спорт, сфера розваг для дітей і дорослих. Наявність цілого ряду музеїв, пам'яток, театрів, зелених парків і багато чого іншого, притягує туристів зі всієї країни, а також з країн Європи. Історично Івано-Франківськ сформувався як місто інтелігенції і мистецтва, тут було відкрито багато відомих вищих навчальних закладів, наприклад, «Університет Короля Данила», «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника» та інші. Всі ці фактори дозволяють місту утримувати стабільну економічну ситуацію і співпрацювати з багатьма зарубіжними компаніями. Всім відомо - чим більше інвестиційних вкладень відбувається в розвиток міста, тим більше зацікавленість інших громадян в покупці нерухомості. Івано-Франківськ не може похвалитися високи цінами на нерухомість, проте вартість квартир і будинків в місті - вище середньої по ринку країни. Наша компанія «Банкнота» пропонує жителям Івано-Франківська оформити кредит під заставу квартири або іншої нерухомості на суму до 15 млн. гривень на кращих умовах в Україні.

Що таке кредит під заставу нерухомості?

Заставне кредитування поширене по всьому світу, завдяки наданню оптимальних умов і для кредитора, і для позичальника. Видача грошових коштів відбувається після оцінки заставної нерухомості (будинка, квартири або нежитлового приміщення) та оформлення нотаріально завіреного договору.

На відміну від звичайного кредиту в банку, така співпраця має значну кількість переваг, про них ми докладно розповімо пізніше. Кредит під заставу нерухомості передбачає, що позичальник виплачує тіло кредиту частинами, та вносить щомісячну процентну ставку.

Переваги отримання кредиту під заставу нерухомості в нашій компанії:

 • Сума позики значно вище, ніж при стандартній програмі кредитування в банку (у нас ви можете отримати до 15 000 000 грн. готівкою);
 • Сума кредиту залежить від ринкової вартості вашої нерухомості. Ми готові надати до 80% від ціни вашої квартири або будинку. У разі оформлення кредиту в банку ви отримаєте не більше 50% вартості майна;
 • Відсутність додаткових платежів за оформлення кредиту, разових комісій, щомісячних комісій крім відсоткової ставки, штрафів за прострочення виплати або передчасне погашення тіла кредиту;
 • Час від подачі заявки до надання грошових коштів - не перевищує 24 години;
 • Кредитуємо під проблемну нерухомість з наявністю арештів, боргів і інших проблем;
 • Не вимагаємо довідку про доходи, даємо кредити особам із зіпсованою кредитною історією;
 • Надаємо безкоштовну консультацію, безкоштовну оцінку нерухомості, інкасацію коштів і юридичну допомогу в будь-якому питанні.

Як отримати кредит під заставу квартири в Івано-Франківську?

Для жителів Івано-Франківська ми пропонуємо найвигідніші умови отримання кредиту під заставу будь-якої нерухомості. Для нас не має значення поверховість будівлі, наявність хорошого ремонту в квартирі або доброзичливих сусідів. Ми готові надати кредит під будь-яку нерухомість, розташовану в межах міста.

Щоб отримати більш детальну консультацію, залиште заявку на кредит на сайті «Банкнота» або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами в будь-який зручний для вас, час і допоможе оформити кредит без зайвих витрат і бюрократії. Ми працюємо на благо фінансової стабільності наших громадян і щодня підвищуємо рівень якості обслуговування, щоб кредитування в Україні стало ще простіше.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку