Меню

Про компанію “Банкнота”

Кредитна компанія "Банкнота" вже більше 7 років надає населенню України доступні і вигідні позики під заставу нерухомості і автомобілів, відповідно до стандартів Європейського якості.

У 2014 році, коли в нашій країні почалися повномасштабні військові дії, які спричинили собою божевільний відтік інвестицій, а за ним і глобальний спад в економіці, група українських підприємців звернулася до приватних інвесторів з Європи з метою залучення доступного фінансового ресурсу.

"Хто шукає той завжди знайде", "Стукайте і вам dідчінять" - саме ці символічні висловлювання стали головним Кредо компанії в прагненні взяти активну участь у порятунку економіки нашої країни, а не стояти осторонь і чекати поки проблема вирішиться сама собою.

Інвестиції, які надали нам європейські партнери, дозволили запропонувати унікальні на сьогоднішній день умови кредитування для всіх без винятку наших клієнтів. Адже інвестиції - це кров економіки і зупинити їх значить вбити бізнес, а за ним і погіршити добробут простих людей. Саме з припливом інвестицій, які нам люб'язно надали наші європейські друзі, і почалася наша місія, яку і по сьогоднішній день ми виконуємо з великим ентузіазмом і турботою по відношенню до наших позичальників.

На сьогоднішній день нашими клієнтами стали понад 1000 фізичних та юридичних осіб, які зуміли, завдяки доступному ресурсу, вирішити свої всілякі завдання, що не може не радувати нас як організаторів даного масштабного проекту. Кожен клієнт для нас унікальний, а наш підхід до нього універсальний.


Ми дотримуємось європейських стандартів якості, надаючи послуги своїм клієнтам.

Основні принципи нашої компанії:

  • Доступність.
  • Швидкість.
  • Надійність.

Мета нашої роботи - допомогти українцям досягти фінансової незалежності.

Наші головні переваги

  • Надаємо недорогий ресурс без зайвих питань за лічені хвилини;
  • Великий досвід роботи в сфері кредитування;
  • Офіційні та прозорі договори за європейськими стандартами;
  • Гарантія повної конфіденційності угод;
  • Безпека фінансових операцій на всіх етапах співпраці.

Подати заявку

Наш колектив

Олена - Директор
Олена
Директор
Олександр - Заступник директора
Олександр
Заступник директора
Віктор - Керівник юридичного відділу
Віктор
Керівник юридичного відділу
Христина - Керівник відділу маркетингу
Христина
Керівник відділу маркетингу
Андрій - Менеджер з кредитування
Андрій
Менеджер з кредитування
Марія - Менеджер з кредитування
Марія
Менеджер з кредитування