Меню
Кредит під заставу нерухомості в Харкові

Кредит під заставу нерухомості в Харкові

  • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців
Banknota

Подати заявку

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Харкові

Ви задаєтесь питанням, де взяти гроші на розвиток бізнесу або інші потреби? Компанія «Банкнота» пропонує Вам отримати кредит під заставу нерухомості в Харкові. Ми є приватним кредитором, який видає гроші під заставу майна фізичним і юридичним особам.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте необхідні Вам фінансові кошти в найкоротші терміни. Ми оформляємо угоди в Харкові за 2 робочих дні. З нами працює команда професійних юристів, яка надасть Вам повний юридичний супровід на весь період кредитування.

Умови отримання кредиту під заставу нерухомості в Харкові:

Для жителів міста Харкова ми пропонуємо надзвичайно вигідні умови. Наша пропозиція найбільш вигідна на ринку кредитування України:

  • Реальна відсоткова ставка по кредитах від 1,5% на місяць (від 18%/рік) і не перевищує 28% річних;
  • Позичальнику виплачують готівкою до 85% від вартості застави;
  • Оцінка нерухомості за рахунок компанії;
  • Термін кредитування до 60 місяців;

Всі умови задокументовані в кредитному договорі і кредитор не має права змінювати їх протягом усього строку дії кредитного договору. Також за умовами нашої компанії кредитор не має права передавати стягнення третім особам. Співпрацювати з нами безпечно.

Переваги співпраці з компанією «Банкнота»

Компанія «Банкнота» не навантажує своїх клієнтів додатковими витратами. Компанія працює без комісій за свої послуги і прихованих платежів.

Для отримання грошей необхідно надати лише кілька документів: паспорт, ІПН і документи, що підтверджують право власності на майно (акт приватизації, договір купівлі-продажу, дарча, документи про вступ у спадок). Розмір офіційного доходу позичальника не відіграє ключової ролі в схваленні кредиту, тому немає необхідності надавати довідку про доходи та іншу необхідну документацію.

Компанія «Банкнота» видає кредити позичальникам з негативною кредитною історією. Зіпсована кредитна історія більше не є причиною відмови в отриманні грошових коштів.

Кредит під заставу нерухомості в Харкові можна отримати під об'єкт з проблемними документами. Якщо Ваша нерухомість вже знаходиться в заставі або частина власників визнана зниклими безвісти, то отримати кредит у нас не стане проблемою. Ми видаємо кредити і в інших випадках, для уточнення деталей звертайтеся до співробітників компанії.

Кредит під нерухомість для юридичних осіб

У «Банкноти» завжди вітають формування партнерських відносин зі своїми клієнтами. Якщо Ви власник бізнесу і хочете його розширити або реорганізувати, то наша компанія з радістю надасть Вам гроші для швидкого збільшення обороту.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте кращі умови на ринку кредитування Харкова. Отримайте грошові кошти з мінімальним пакетом документів. Всі умови обговорюються індивідуально, але відсоткова ставка по кредитах від 1,5% на місяць.

Отримати кредит в Харкові можна не тільки під заставу нерухомості, а також під заставу автомобіля або спецтехніки. Відсоткова ставка за заставними кредитами набагато нижча, ніж за всіма іншими. Саме тому багато позичальників вважають за краще тільки такий вид кредитування.

Після підписання кредитного договору майно позичальника залишається в його власності і він продовжує розпоряджатися ним на свій розсуд. Оригінали документів залишаються у власника. Єдина умова, позичальник не може продати об'єкт нерухомості без узгодження з кредитором до моменту погашення заборгованості.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку