Меню
Кредит під заставу будинку

Кредит під заставу будинку

  • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Як отримати кредит під заставу будинку

 

Тим, хто цікавиться кредитуванням під заставу будинку в Україні, варто розглянути кредит від компанії "Банкнота". Наша компанія пропонує позики під заставу нерухомості в Києві та Київській області. Отримати гроші у нас може будь-який киянин всього за 2 години.

За кредитом звертаються різні категорії громадян: підприємці, молоді сім'ї, студенти, військовослужбовці та безробітні. Ми не запитуємо про мету отримання грошових коштів і до всіх позичальників ставимося однаково.

 

Кредит під заставу будинку з поганою кредитною історією

В умовах нинішньої економічної ситуації у кожного другого позичальника зіпсована кредитна історія. Стати володарем негативної кредитної історії дуже просто. Достатньо не погасити вчасно борг по кредитній карті або не сподобатися співробітнику банку. Вони мають право додавати інформацію про позичальника в бюро кредитних історій, грунтуючись на власній думці.

Наша компанія без упередження відноситься до позичальників з негативною кредитною історією. Якщо позичальник вирішив нам довіритися і почати співпрацювати з компанією «Банкнота», ми постараємося запропонувати йому кращі умови на ринку кредитування Києва в 2019 році.

 

Умови отримання грошей від компанії "Банкнота"

Для початку співпраці з нашою компанією необхідно відправити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами телефону. Вас попросять надати інформацію про об'єкт застави. Після уточнення всіх деталей по телефону, буде погоджено час зустрічі з оцінювачем нерухомості.

За результатами оцінки Вам оголосять максимальну суму позики. Позичальник може взяти в кредит під заставу будинку будь-яку суму, що не перевищує вартість нерухомості.

Компанія "Банкнота" працює без додаткових комісій за свої послуги. Ми виключаємо додаткове фінансове навантаження на позичальника у вигляді страхових платежів, одноразових або щомісячних комісій і оплати послуг оцінювача.

Графік погашення позичальник обирає самостійно. Є два варіанти виплати щомісячних платежів: рівними частинами або виплата тільки відсотків з погашенням тіла кредиту по закінченню дії договору.

 

Кредит під заставу проблемних будинків

Якщо у позичальника немає всіх необхідних правовстановлюючих документів на нерухомість, або є інші проблеми із заставою, взяти кредит під заставу будинку стає вкрай проблематично. Банки категорично відмовляються кредитувати під заставу проблемної нерухомості.

Компанія "Банкнота" видає кредит під заставу проблемних будинків і допомагає оформити всю необхідну документацію. Юристи компанії надають супровід угоди на весь період кредитування. Для уточнення деталей необхідно проконсультуватися з одним із співробітників.

 

Кредит під заставу будинку з ділянкою

Отримання кредиту під заставу будинку з ділянкою буває проблематичним, якщо за документами житлова площа менше, ніж в реальності. В Україні, з метою зниження податкових платежів, безліч подібних випадків. Але, коли необхідно отримати кредит під заставу будинку з ділянкою, то позичальники стикаються із зворотною стороною медалі. Банки і кредитні організації пропонують в борг суму, яка в рази менше реальної вартості нерухомості.

Наша компанія проводить власну оцінку нерухомості, тому ми зможемо реально оцінити її вартість і запропонувати Вам більше, ніж в будь-якому банку. Оформлення документів у нас займає два дні і Вам не доведеться возитися з документами.

Наша компанія не посередник, а це означає, що ми можемо запропонувати більш вигідні умови кредитування. Торгуючи власними коштами, ми пропонуємо позичальникам від 1,5% в місяць, що становить від 18% річних. Максимальна відсоткова ставка 28% річних, що набагато нижче, ніж у банку.

 

Як отримати більше грошей за той же будинок?

Компанія «Банкнота» пропонує позичальникам до 80% від вартості нерухомості. Найбільші банки України пропонують за нерухомість в Києві не більше 75% від вартості, але в реальності виплачують не більше 50%.

Наша компанія працює без передоплат або первинних внесків. Вам не доведеться ризикувати своїми заощадженнями для отримання кредиту під заставу будинку. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте необхідні Вам кошти. Ми схвалюємо 99% всіх позик.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Які документи необхідні для отримання кредиту під заставу нерухомості?
  • Правовстановлюючі документи
  • Паспорт та ідентифікаційний номер
Чи потрібна довідка про доходи для отримання кредиту?

Наша компанія не вимагає документів про Ваші доходи.

Чи видаєте ви кредит, якщо у мене зіпсована кредитна історія?

Узгодження заставного кредиту не передбачає перевірку кредитної історії, тому це не впливає на прийняття нашого рішення.

Що буде якщо курс долара виросте?

Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти.

Чи забираєте ви на зберігання правовстановлюючі документи на час кредитування?

На час кредиту оригінали документів на нерухомість залишаються у клієнта.

Чи можна користуватися нерухомістю, яка закладається?

При заставному кредиті клієнти нашої компанії можуть без будь-яких обмежень користуватися своєю нерухомістю. Нерухомість залишається у власності клієнта.

Чи можна повернути кредит достроково?

Дострокове погашення без штрафів і комісій.

Чи змінюється ставка по кредиту протягом усього терміну кредитування?

Згідно з нашими договорами ми не можемо змінювати процентну ставку за кредитом та інші умови Кредитного Договору.

Задати своє питання

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку