Меню
Терміновий викуп нерухомості

Терміновий викуп нерухомості

 • Сума викупу до 90% від вартості нерухомості
 • Безкоштовна оцінка вашої нерухомості
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Всі фінансові витрати ми візьмемо на себе
 • Викуповуємо проблемну нерухомість

Подати заявку

 

Якщо Вам необхідно терміново продати свою нерухомість, і Ви не знаєте, як це зробити, рекомендуємо Вам розглянути можливість термінового викупу. Це процедура, яку пропонують деякі фінансові компанії Києва та області. Основна ідея полягає в тому, що компанії по терміновому викупу пропонують продавцям нерухомості укласти угоду за короткий період часу, але сума викупу знаходиться на рівні нижньої ринкової вартості об'єкта.

 

Чому варто вибрати терміновий викуп нерухомості в Київській області

Ринок столичної нерухомості великий і постійно поповнюється новими об'єктами. Потенційні покупці витрачають багато часу на перегляди і пошук відповідного житла перед придбанням. Якщо у Вас є необхідність продати нерухомість за короткий період часу, тобто тільки два 100%-вих варіанти домогтися бажаного:

 • Знизити ціну на житло для залучення більшої кількості покупців за короткий період часу;
 • Звернутися в компанію за терміновим викупом нерухомості.

 

У першому варіанті у Вас буде безліч супутніх витрат, які знизять кінцевий прибуток в кілька разів:

 • Оплата комунальних послуг;
 • Оплата послуг оцінювача нерухомості;
 • Витрати на переоформлення власності у нотаріуса;
 • Оплата послуг оцінювача нерухомості;
 • Податки;
 • Комісія ріелторської компанії;
 • Витрати на підготовку нерухомості до показу покупцям (прибирання, вивезення сміття, меблів) та інше.

 

Всі ці витрати в рази знизять кінцевий прибуток від продажу. Але найцінніше, Ви втратите Ваш час.

У другому варіанті всі витрати на оформлення покриє компанія «Банкнота». Вам не доведеться додатково оплачувати комісії посередників. Також не потрібно витрачати час на підготовку нерухомості до показів. Компаніям по терміновим викупам не важливий ремонт, і їх не бентежить наявність пилу або залишки непотрібних речей. Для отримання позитивного результату від угоди достатньо тільки висновок оцінювача і Вашої згоди на продаж.

 

Чому варто вибрати компанію «Банкнота»

Серед всіх фінансових компаній Києва, «Банкнота» пропонує лояльні умови своїм клієнтам. Виплати нашої компанії значно перевищують пропозиції конкурентів.

Компанія «Банкнота» готова здійснювати терміновий викуп квартир і іншого майна, виплачуючи продавцю до 85% від ринкової вартості. Це найвигідніша пропозиція в 2019 році в столиці. Крім цього, компанія покриває всі фінансові витрати на оформлення.

 

Терміновий викуп проблемної нерухомості

Продаж проблемних об'єктів займає багато часу навіть у найкращих ріелторських компаніях. У Києві, коли і так відзначається загальна тенденція на спад цін на нерухомість в 2019 році, знайти хорошого покупця стає все важче, а, у випадку з проблемною нерухомістю, практично нереально.

Багато потенційних покупців, побоюючись подальших проблем з об'єктом, відмовляються від угоди навіть при наявності дуже вигідної ціни.

Компанія «Банкнота» згодна викуповувати проблемне майно за ринковою ціною. Ми займаємося викупом проблемних квартир, будинків, офісів, бізнес-центрів, гаражів та іншої нерухомості. Наші юристи готові допомогти продавцю вирішити різні проблеми з документами в найкоротші терміни. Ми оформляємо угоди з викупу протягом 24 годин<? після звернення клієнта в нашу компанію.

Якщо Ви приїжджаєте до Києва всього на кілька днів або у Вас запланований терміновий від'їзд в інше місто або країну, терміновий викуп нерухомості - ідеальне рішення для Вас. Гроші ми виплачуємо готівкою і, в разі потреби, надаємо трансфер в банк, де Ви зможете покласти їх на рахунок. Оформити угоду наша компанія зобов'язується за 24 години, за умови наявності всіх необхідних документів.

Для продажу нерухомості необхідно надати паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на нерухомість. Співпрацювати з нами легко і вигідно. Звертайтеся до наших співробітників за детальною інформацією або залишайте заявку на сайті.

Які документи необхідні для продажу моєї нерухомості?
 • Правовстановлюючі документи
 • Паспорт і ідентифікаційний номер
Як швидко ви готові викупити мою нерухомість?

Відповідь по сумі, за яку ми готові викупити вашу нерухомість, Ви отримаєте протягом 9 хвилин, а викупити ми зобов'язуємося не більше ніж за 24 години.

Чи купуєте ви нерухомість, якщо по комунальним платежам є суттєва заборгованість?

При викупі Вашої нерухомості ми візьмемо абсолютно всі витрати на себе.

Чи викуповуєте ви проблемну нерухомість?

У 90% проблемних ситуацій ми не бачимо для себе перешкод для викупу такої нерухомості. Кожна ситуація по-своєму розглядається індивідуально. Не соромтеся задати нам своє питання.

В якому регіоні ви готові викупити мою нерухомість?

На даному етапі наша компанія готова оперативно викупити Вашу нерухомість в місті Києві та в Київській області.

Хто за потребою повинен зібрати необхідні документи для проведення угоди?

Клієнти нашої компанії не обтяжуються збором будь-яких документів для проведення остаточної угоди. Все це професійно і абсолютно безкоштовно зроблять наші співробітники.

Задати своє питання

Продати нерухомість стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку