Меню
Кредит під заставу нерухомості в Вінниці

Кредит під заставу нерухомості в Вінниці

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців
Banknota

Подати заявку

Зображення: Кредит під заставу нерухомості в Вінниці

Як отримати кредит на вигідних умовах? - якщо Вас цікавить це питання, тоді зверніться в нашу компанію. "Банкнота" - компанія, яка дотримується європейських стандартів якості і пропонує вигідні умови кредитування українцям, незалежно від наявності працевлаштування, кредитної історії та інших умовностей. Всі позики видаються під заставу нерухомості в Вінниці або іншому великому місті України. Автомобіль також може бути об'єктом застави.

Як проходить процедура отримання кредиту?

На першому етапі Ви надсилаєте нам заявку на отримання кредиту через форму зворотного зв'язку на сайті або по телефону.

Протягом 9 хвилин після звернення в компанію наш співробітник зв'яжеться з Вами і підкаже, чи зможете Ви отримати гроші і в якому розмірі.

Після, Ви домовитеся з нашим фахівцем про зустріч. До цього моменту потрібно підготувати документи, які потрібні для оформлення договору.

Останній етап - підписання кредитного договору. Гроші Ви отримаєте готівкою відразу після оформлення паперів.

Які умови кредитування в компанії "Банкнота"?

Ми гарантуємо своїм позичальникам найнижчу відсоткову ставку в Вінниці. Кредит у нас можна отримати під 1,5% на місяць. Переплата по кредиту становить 18% на рік. Більшість кредиторів встановлюють відсоткову ставку від 22% на рік, але якщо порахувати всі додаткові комісії та збори, вона відразу виросте до 25% і більше. Якщо Ви хочете отримати кредит на вигідних умовах, то залиште заявку на нашому сайті.

Всі позики в нашій компанії видаються під заставу майна: авто або нерухомості. Багато хто побоюється надавати чесно нажите в заставу, але не варто.. Після оформлення угоди Ви як і раніше залишитеся власником майна і ніхто не зможе його у Вас відібрати. Надавши квартиру або будинок в заставу, Ви тільки покажете свої добрі наміри і згоду чесно виплачувати борг. У свою чергу, ми надамо Вам засоби під низький відсоток на будь-який термін.

Термін угоди в нашій компанії коливається від 3-х до 60 місяців. Цього цілком достатньо, щоб погасити будь-який борг. Якщо у позичальника в процесі виникнуть фінансові труднощі, він може звернутися до нас і попросити відстрочку - "кредитні канікули". Це період, за який позичальник не виплачує кредитору щомісячні платежі. У нашій компанії він може тривати 90 днів. Ми завжди йдемо назустріч своїм позичальникам.

Сума кредиту може складати від 50 000 до 15 000 000. Позичальник може отримати будь-яку суму в межах 80% від вартості застави. Ви можете отримати всю суму відразу, або взяти частину від доступного ліміту. Це особливо зручно юридичній особі. Після оформлення позики не потрібно повторно збирати пакет документів. Коли буде потрібно терміново збільшити розмір оборотних коштів, зверніться до нас і отримаєте залишок.

Які документи потрібні для отримання кредиту?

Якщо Ви юридична особа, буде потрібно:

 • Статут підприємства;
 • Свідоцтво про реєстрацію (або виписка з реєстрації) юрособи;
 • Паспорт та ідентифікаційний номер директора компанії;
 • Паспорт та ІПН бухгалтера;
 • Дозвіл засновників на передачу в іпотеку об'єкта застави;
 • Довідка про балансову вартість об'єкта застави;
 • Документи, що підтверджують право власності на нерухомість, технічний паспорт і фото об'єкта.

Фізичній особі необхідно надати співробітникам компанії менше документів:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • Документи на майно у Вінниці.

Довідка про доходи не потрібна. Також не потрібна довідка про відсутність судимості. Якщо у Вас є питання, на яке Ви не знайшли відповідь на нашому сайті, зверніться до співробітників компанії. Для Вашої зручності на головній сторінці є кредитний калькулятор, який допоможе швидко розрахувати розмір щомісячного платежу і сумарну переплату. З його допомогою Ви переконаєтеся, що у нас дійсно найвигідніша кредитна пропозиція в Вінниці.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку