Меню
Кредит під заставу квартири

Кредит під заставу квартири

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

 

За кредитом під заставу квартири в Києві звертаються найчастіше. Це швидкий спосіб гарантовано отримати практично будь-яку суму від кредитора на вигідних умовах. Більш того, більшість позичальників віддають перевагу заставним позикам, так як в цьому виді кредитування не потрібно звітувати про витрачені кошти.

 

Чому українці звертаються за кредитами під заставу квартири

Причини, за якими жителі Києва та області звертаються за кредитами, у всіх різні. Найчастіше беруть кредити в наступних випадках:

 • На старт власного підприємства. У Києві проживає велика кількість молодих і талановитих підприємців, яким необхідний невеликий фінансовий поштовх для розвитку успішної справи. В такому випадку довгостроковий кредит під заставу квартири під низький відсоток стає саме тим поштовхом, який дозволяє молоді фінансово розвинутися.
 • На розвиток бізнесу. Вже усталений бізнес теж може потребувати вливань готівкового капіталу. Побачивши можливість для зростання, власник бізнесу може отримати потрібні йому кошти за короткий період часу і реалізувати утворюючу можливість.
 • На лікування. На жаль, причини звернення за кредитом не завжди радісні. Іноді гроші потрібні для порятунку близького родича або годувальника сім'ї. В такому випадку, кредит під заставу квартири дозволить родині отримати фінансовий перепочинок. У період кризи можна виплачувати тільки відсотки, а основну суму заборгованості погасити після нормалізації ситуації.
 • На навчання. Студенти часто звертаються за кредитами для оплати боргів по навчанню. Якісна освіта, як спосіб досягнення мети, дозволить знайти високооплачувану роботу і погасити всі заборгованості.
 • Потреба в грошах на період декретної відпустки. На жаль, не всі молоді мами можуть себе забезпечити самостійно на період декретної відпустки. Довгостроковий кредит дозволить молодій жінці насолодитися радощами материнства, а потім закрити борг по закінченню декрета.

 

Це далеко не всі причини, за якими кияни звертаються за кредитами. У кожного свої життєві обставини, але компанія «Банкнота» готова допомогти кожному позичальнику і схвалити заявку на кредит.

 

Як взяти кредит під заставу квартири

Взяти кредит під заставу квартири в Києві за 2 дні з мінімальним пакетом документів можна в компанії «Банкнота». Залишивши заявку на сайті компанії, Ви отримаєте відповідь в максимально короткий термін – за 9 хвилин.

Після цього наш співробітник призначить Вам зустріч з оцінювачем нерухомості. Послуги оцінювача оплачує компанія «Банкнота».

За результатами оцінки Ви приймаєте рішення, чи згодні Ви взяти кредит, і обговорюєте умови з Вашим менеджером.

Процедура максимально проста. Не потрібно готувати пакет документів для схвалення кредиту. Довідка про доходи і інша фінансова звітність не потрібна. Фізичній особі достатньо надати паспорт, ІПН і документи на нерухомість.

 

Як отримати кредит під проблемну квартиру?

У Києві безліч квартир з проблемними документами. Отримати гроші під будь-яку з них - це як пройти квест. Необхідно відвідати десятки банків і кредитних організацій. Більшість кредиторів неохоче оформляють позики під проблемну нерухомість.

Компанія «Банкнота» пропонує отримати грошові кошти за короткий період під заставу квартири з такими проблемами:

 • наявність боргів за комунальні послуги;
 • загублені оригінали правовстановлюючих документів;
 • з помилками в правовстановлюючих документах;
 • один з власників вважається зниклим безвісти;
 • без приватизації;
 • з накладеними заборонами;
 • що знаходяться в заставі;
 • недобудовані квартири;
 • з несанкціонованими переплануваннями та інше.

 

Це неповний перелік проблем з квартирами, які не є перешкодою для отримання кредиту. Більш детальну інформацію Ви можете отримати від співробітників компанії.

 

Кредит під заставу квартири з проблемною кредитною історією

Отримати кредит під заставу квартири можуть позичальники з поганою кредитною історією. У компанії «Банкнота» не приділяють великої уваги попередній кредитній історії. Але співпраця з нами може допомогти позичальнику її виправити в Бюро кредитних історій.

Як відбувається виправлення кредитної історії? Всі дані про позичальників ми передаємо для подальшої обробки в Бюро. Відповідно, якщо Ви звернетеся до нас за кредитом і будете справно його виплачувати, Ваша кредитна історія буде реабілітована. Уже з гарною кредитною історією Ви зможете звертатися до будь-якого кредитора за Вашим вибором. Але ми впевнені, що після співпраці з нашою компанією, якщо Вам ще коли-небудь буде потрібен кредит під заставу квартири, Ви звернетеся саме до нас.

У нашій компанії готові допомагати вирішувати складні фінансові проблеми позичальників з будь-якою кредитною історією. Якщо ж Ви вперше звертаєтеся за кредитом, в банку або іншій кредитній організації можете отримати безпрецедентну відмову. Або банківські службовці можуть запропонувати мізерну суму кредиту. Саме так чинять у тих ситуаціях, коли не впевнені, що позичальник поверне кредит. У нашій компанії Ви гарантовано отримаєте кредит на таких самих умовах, що і позичальники з гарною репутацією.

 

Компанія «Банкнота» видає кредити без поручителів

Вимога надати поручителя - ще одна проблема, з якою можуть зіткнутися позичальники у інших кредиторів. Адже поручительство супроводжується певними труднощами. Людина, яка за Вас поручиться, повинна мати стабільний високий дохід і проживати в одному з Вами регіоні. Знайти людину, яка погодитися повернути Ваш борг, якщо Ви не зможете його виплатити, складно.

У компанії «Банкнота» всі позики видаються без поручителів. Для схвалення кредиту досить запропонувати заставу. Оформлення кредиту в нашій компанії - проста процедура, яка не займає багато часу і сил. Залишайте заявку на сайті або зв'яжіться за вказаними телефонами, співробітники компанії з радістю допоможуть Вам вирішити будь-які фінансові негаразди.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Які документи необхідні для отримання кредиту під заставу нерухомості?
 • Правовстановлюючі документи
 • Паспорт та ідентифікаційний номер
Чи потрібна довідка про доходи для отримання кредиту?

Наша компанія не вимагає документів про Ваші доходи.

Чи видаєте ви кредит, якщо у мене зіпсована кредитна історія?

Узгодження заставного кредиту не передбачає перевірку кредитної історії, тому це не впливає на прийняття нашого рішення.

Що буде якщо курс долара виросте?

Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти.

Чи забираєте ви на зберігання правовстановлюючі документи на час кредитування?

На час кредиту оригінали документів на нерухомість залишаються у клієнта.

Чи можна користуватися нерухомістю, яка закладається?

При заставному кредиті клієнти нашої компанії можуть без будь-яких обмежень користуватися своєю нерухомістю. Нерухомість залишається у власності клієнта.

Чи можна повернути кредит достроково?

Дострокове погашення без штрафів і комісій.

Чи змінюється ставка по кредиту протягом усього терміну кредитування?

Згідно з нашими договорами ми не можемо змінювати процентну ставку за кредитом та інші умови Кредитного Договору.

Задати своє питання

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку