Меню
Кредит під заставу автомобіля

Кредит під заставу автомобіля

  • Сума позики від 50 000 до 2 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 3,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Як отримати кредит під заставу авто

 

Автокредит - швидкий спосіб отримати невелику суму під низький відсоток в Києві. Оформлення угоди не займає багато часу, а умови настільки вигідні, що взяти кредит у нас простіше, ніж зайняти грошей у друзів або родичів.

Отримати кредит під заставу авто - безпечний спосіб швидко знайти потрібну суму в Києві. Всі угоди оформляються згідно із законом України. Після укладання договору Ви залишаєтеся єдиним законним власником свого авто. За умовами домовленості виникає обмеження тільки на продаж автомобіля без узгодження з кредитором.

 

Хто може звернутися в автоломбард?

Клієнтом автоломбарду може стати будь-який житель України. При оформленні угоди регіон реєстрації авто не має значення. Завітавши до офісу компанії «Банкнота» в Києві, Ви можете укласти угоду протягом одного дня.

Компанія «Банкнота» виступає в ролі автоломбарду. Якщо позичальник бере кредит на умовах, які передбачають передачу автомобіля на зберігання співробітникам компанії, то ми зобов'язуємося утримувати його на критій стоянці, що охороняється до моменту погашення заборгованості. Оригінали документів залишаються у власника.

 

Які умови автокредиту в компанії «Банкнота»?

Наша компанія готова виплатити позичальникам від 50 тис. грн до 2 млн. грн. в залежності від вартості автомобіля.

Відсоткова ставка по автокредитах в нашій компанії від 3,5% на місяць. Якщо Ви вирішите взяти кредит під заставу авто без постановки на стоянку, то розмір відсоткової ставки може трохи збільшитися (від 4,5% на місяць).

Позики в компанії «Банкнота» видаються на період від 3-х місяців до 5-ти років. Якщо Ви запланували відпустку, ремонт або купівлю нової техніки, короткостроковий кредит під заставу авто дозволить Вам реалізувати свої бажання без шкоди для фінансової стабільності Вашої родини. Невелика щомісячна виплата не завдасть відчутного збитку сімейному бюджету, але подарує Вам досягнення наміченої мети.

 

Чому варто брати автогроші у приватного кредитора, а не в банку?

Приватні кредитори, які видають автогроші в борг позичальникам з власного фонду, готові запропонувати набагато більше за Ваше майно, ніж співробітники банку. За інструкцією банківського службовця вони не мають права запропонувати позичальникам більше 50% від ринкової вартості авто.

Приватний кредитор пропонує до 80% від ринкової вартості застави. У компанії «Банкнота» Ви зможете отримати автогроші на більш вигідних умовах. Всі виплати ми здійснюємо готівкою.

Наша компанія не надає прив'язку гривні до валюти при видачі кредитів. Позичальник виплачує борг за курсом, який був в день укладання угоди.

Ми не беремо комісію за свої послуги. Також ми не вигадуємо додаткові одноразові або постійні платежі, які передбачають додаткове фінансове навантаження на позичальника. Дострокове погашення боргу без штрафів і комісій.

 

Які документи потрібні для отримання грошей під заставу авто?

Для отримання грошей під заставу авто співробітники компанії попросять надати кілька документів:

  • Паспорт;
  • ІПН;
  • Правовстановлюючі документи на авто.

 

Гроші під заставу авто може отримати абсолютно кожен, навіть позичальник з поганою кредитною історією. Ми не відмовляємо по заявкам через наявність непогашених заборгованостей. У нашій компанії кожен може перевести кредит під заставу майна.

Компанія «Банкнота» видає кредити без вікових обмежень. Отримати кредит у нас на рівних умовах може підприємець, студент, пенсіонер або домогосподарка.

Для отримання грошей не потрібно надавати довідку про доходи або іншу фінансову документацію. Необхідно тільки залишити заявку на сайті компанії, і співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть подальші інструкції, а також оголосять суму, яку Ви зможете отримати за своє авто. Укладення угоди відбувається тільки після отримання Вашої згоди.

 

Чи можна взяти кредит під заставу вантажного авто або іншої спецтехніки?

У компанії «Банкнота» можна взяти кредит не тільки під легковий автомобіль, а й під спецтехніку. В якості застави позичальники можуть надати як будівельну (вантажівки, самоскиди, екскаватори, бульдозери, бетонозмішувач та інше), так і сільськогосподарську техніку (трактори, комбайни, причепи тощо). Кредит під заставу спецтехніки - відмінний спосіб отримати готівковий капітал при виникненні такої потреби.

Не всі кредитори видають гроші під заставу машин спецпризначення. Основна складність полягає в наявність експерта, який міг би оцінити реальну ринкову вартість застави. Особливо, якщо вона до цього активно експлуатувалася.

Компанія «Банкнота» пропонує чесну оцінку будь-якого автомобіля. Наші експерти не занижують вартість навмисно. Кредит під заставу авто - це спосіб без сумніву отримати потрібну суму, в короткий термін і без переплат (так як наша компанія не бере плату за свої послуги). Звертайтеся до співробітників компанії для уточнення деталей позики під заставу спецтехніки або іншого авто за телефонами, вказаними на сайті або через форму зворотного зв'язку.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Які документи необхідні для отримання кредиту під заставу автомобіля?
  • Правовстановлюючі документи
  • Паспорт і ідентифікаційний номер
Чи потрібна довідка про доходи для отримання кредиту?

Наша компанія не вимагає документів про Ваші доходи.

Чи видаєте ви кредит, якщо у мене зіпсована кредитна історія?

Узгодження заставного кредиту не передбачає перевірку кредитної історії, тому це не впливає на прийняття нашого рішення.

Що буде, якщо курс долара виросте?

Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти.

Чи забираєте ви на зберігання правовстановлюючі документи на час кредитування?

На час кредиту оригінали документів на автомобіль залишаються у клієнта.

Чи можна повернути кредит достроково?

Дострокове погашення без штрафів і комісій.

Чи змінюється ставка по кредиту протягом усього терміну кредитування?

Згідно з нашими договорами ми не можемо змінювати відсоткову ставку за кредитом та інші умови Кредитного Договору.

Задати своє питання

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку