Стандарт
європейської якості

Кредитуємо під заставу

Меню

Кредит під заставу нерухомості в Києві та Україні

 • Виникли непередбачені витрати?
 • Хочете поліпшити житлові умови, але недостатньо коштів на перший внесок?
 • Хотите улучшить жилищные условия, но недостаточно средств на первый взнос?
 • Одним словом, вам потрібно терміново взяти кредит?

Отримати кредит під заставу нерухомості просто

Прямо зараз Ви перебуваєте на сайті компанії, яка готова швидко і ефективно вирішити Ваші фінансові проблеми.

 

"Банкнота" - українське фінансове підприємство, яке має серйозний досвід роботи на Європейському ринку фінансів і планомірно впроваджує високі Європейські стандарти в нашій країні. Маючи тісні контакти із західними партнерами, ми залучаємо інвестиції з країн Європейського співтовариства, що гарантує нашу стабільність і дозволяє надати нашим клієнтам обслуговування, яке відповідає європейському рівню.

 

Чому взяти гроші під заставу нерухомості в банку погане рішення?

Якщо у Вас виникла термінова необхідність швидко взяти гроші в кредит під заставу нерухомості, і Ви, як і більшість наших співгромадян, давно перестали довіряти банкам і не маєте часу ходити по інстанціях і збирати величезні папки документів, компанія “Банкнота” стане для Вас надійним партнером.

Не будучи банком, ми залучаємо в якості інвестицій не гроші наших вкладників, а власні резерви і це дає нам певну незалежність у прийнятті рішень щодо видачі кредитів і дозволяє встановлювати більш лояльні правила співпраці з нашими позичальниками. Фінансова незалежність і стабільність дозволяє не тільки максимально спростити і прискорити процедуру отримання грошей в кредит під заставу нерухомості або автомобіля, але і запропонувати нашим клієнтам одні з найвигідніших на ринку умов кредитування.

Основною перевагою співпраці з нашою компанією для отримання грошей під заставу нерухомості є повна прозорість і доступність всієї необхідної інформації. Ми максимально відкриті для всіх бажаючих взяти кредит в Києві і інших містах України, повна інформація про умови отримання кредитів знаходиться у відкритому доступі онлайн. Тому Вам не потрібно витрачати час на попередній візит в наш офіс, Ви можете просто зателефонувати або написати нам і після бесіди з нашими фахівцями вже починати готувати необхідні документи.

Простота і швидкість отримання кредиту під заставу нерухомості - також відмінна риса нашої компанії. Отримати кредит готівкою у нас можна без надання довідки про доходи з пакетом документів, що складається з мінімального переліку необхідних паперів.

Наша компанія в 2019 році завойовує лідируючі позиції на ринку кредитування під заставу нерухомості Києва і Київської області, а також готова надати Вам свої послуги в інших містах України, таких як Харків, Львів, Одеса, Житомир, Рівне та Дніпро.


 

Чому варто взяти кредит під заставу нерухомості саме в нашій компанії?

Компанія "Банкнота" працює в рамках українського законодавства і контролює всі основні тенденції сучасного українського і європейського фінансового ринку.

Стабільне фінансове становище компанії дає нашим клієнтам такі важливі переваги заставного кредитування як незмінність відсотка по кредиту і відсутність прив'язки до курсу долара.

Прозорість кредитування

Ми з повагою ставимося до наших клієнтів, нічого не приховуємо від них і даємо їм право усвідомленого вибору: перш, ніж прийняти остаточне рішення, Ви можете детально вивчити всі умови отримання грошей в кредит прямо на сайті компанії, а також самостійно розрахувати розміри платежів по кредиту. Для цього використовуйте кредитний калькулятор на нашому сайті.

Отримання кредиту може бути дійсно швидким і вигідним

Багаторічний досвід роботи в сфері фінансування, стабільність і наявність власних фінансових коштів, забезпечують максимально вигідне і швидке оформлення кредитів різної форми і для найрізноманітніших цілей. Наші клієнти приходять з різними потребами, починаючи з споживчих кредитів і кредитів готівкою на невеликі суми і закінчуючи кредитами на великі суми до 15 000 000 грн, які видаються під заставу рухомого і нерухомого майна, такого як автомобілі, будинки, квартири, земельні ділянки, комерційна нерухомість і т.п. в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та інших містах України.

З моменту оформлення заявки на сайті або по телефону до прийняття рішення про видачу грошового кредиту під заставу нерухомості, як правило, проходить всього кілька годин, а процес узгодження кредитного договору абсолютно прозорий і простий. Наші клієнти не платять ніяких прихованих комісій, страховок і не несуть ніяких інших додаткових фінансових навантажень.

Хто може отримати кредит під заставу нерухомості?

Можливість отримати кредит під заставу нерухомості в нашій компанії має будь-яка фізична особа, яка досягла повноліття, незалежно від наявності або відсутності довідки про доходи або інших документів, що підтверджують офіційне працевлаштування та офіційні джерела доходів. Кредит під заставу майна може бути наданий і тим позичальникам, які мають на сьогоднішній день не зовсім благополучну кредитну історію.

Житлова нерухомість часто стає об'єктом угоди при видачі грошових коштів в борг. Отримати кредит під заставу квартири терміново, в іншій установі Києва, буває складно. Більшість компаній вимагають від позичальника великий пакет документів, на підготовку якого потрібно мінімум 3 робочих дні (за умови, що у Вас все в порядку з документами на об'єкт застави). У свою чергу, наша компанія пропонує отримати кредит під заставу квартири за один день.

Наші фахівці розглянуть будь-яку заявку, врахують всі Ваші обставини, запити та можливості і допоможуть Вам знайти вихід зі скрутного фінансового становища навіть у тих випадках, коли банк не стане розглядати Ваше звернення з питання кредитування.

Як правило, в банках України відразу відмовляють особам з поганою кредитною історією або позичальникам з проблемними документами. Наприклад, оформити позику під заставу будинку або кредит під заставу наявної квартири можна, тільки якщо у Вас немає поточних заборгованостей в інших кредитних організаціях. Об'єкт нерухомості повинен бути у Вашій одноосібній власності (що може викликати проблеми у тих, хто володіє нерухомістю, власники якої пропали безвісти). Отримати кредит під заставу квартири Києві з такими та іншими проблемами можна в компанії «Банкнота».

 

Чи можна у нас отримати кредит на купівлю нерухомості?

Якщо у Вас ще немає власної нерухомості, але Ви хочете стати її щасливим володарем, наша компанія «Банкнота» також може Вам допомогти. Власна квартира або будинок - мрія кожного з нас. При чому, у кожного своє бачення ідеального житла. Наша компанія може допомогти Вам придбати саме те, що Ви хочете, а не те, на що вистачає коштів.

Багато сімей відмовляються від оренди житла на користь кредиту. Цьому сприяє кілька чинників:

 • Щомісячні платежі за оренду квартири не перевищують виплат по кредиту на купівлю житла (якщо Ви звернулися саме в нашу компанію).
 • Співпрацюючи з нами, Ви платите за своє житло і можете використовувати його на власний розсуд. Якщо у Вас зміняться життєві обставини і потрібно змінити місце проживання, квартиру можна швидко продати, а Ви отримаєте прибуток від цієї угоди.

Як бачите, іпотечний кредит - це ідеальний спосіб вирішити житлову проблему для тих, хто не очікує нерухомість в спадок. Також, це хороший спосіб інвестувати в нерухомість.

Якщо у Вас хороший стабільний дохід і Ви хочете зберегти ці гроші від девальвації, позика під нерухомість - відмінний вибір. Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете взяти будь-яку нерухомість в розстрочку, а, як наслідок, отримувати прибуток вже від здачі в оренду придбаного об'єкта.

 

Кредит під комерційну нерухомість - спосіб швидко поповнити оборотні кошти компанії.

Коли виникає потреба швидко поповнити оборотні кошти компанії - варто вибрати кредит під заставу комерційної нерухомості. Це можливість отримати готівку протягом одного дня. Звернувшись в компанію «Банкнота», Ви знайдете надійного бізнес-партнера, який допоможе Вам оперативно вирішувати проблему нестачі коштів для покриття термінових витрат.

Процедура оформлення позики під заставу комерційної нерухомості максимально спрощена, відповідно до Європейських стандартів. Для оформлення кредитного договору буде потрібний мінімальний пакет документів. Актуальний перелік Вам нададуть співробітники компанії.

Ми пропонуємо юридичним особам і індивідуальним підприємцям отримати кредит під заставу офісу, складу, бізнес-центру, магазину або іншого комерційного приміщення з мінімальною відсотковою ставкою - від 1,5% на місяць. Мінімальний період кредитування - 3 місяці. Як показує практика, багатьом підприємцям цього часу достатньо, щоб привезти і реалізувати партію товару, або залагодити інші фінансові питання.


 

Етапи отримання грошей під заставу нерухомості

Отже, Ви вирішили не чекати кращих часів, не відкладати життя на завтра і почати діяти!

Ваші подальші кроки виглядають наступним чином:

 • Крок перший: на сайті нашої компанії необхідно заповнити та надіслати нам заявку на отримання кредиту
 • Крок другий: приготуйте для оформлення договору внутрішній паспорт, ідентифікаційний код і документи, що підтверджують Ваше право власності на те чи інше майно.
 • Крок третій: обговоріть з нашими фахівцями, які зв'яжуться з Вами протягом найближчого часу, всі деталі і нюанси майбутньої угоди і в разі прийняття позитивного рішення домовтеся про зустріч для підписання договору.
 • Крок четвертий: отримайте необхідну суму і починайте будувати плани на майбутнє.

 

От і все! Однією, а саме, фінансовою проблемою, у Вас стало менше!


 

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 22% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців;

 

 

Витрати на оформлення кредиту

Нотаріус послуги:
 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики +2500 грн.
 • Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 28200 грн.
 • З урахуванням відсотків і суми кредиту: 128200 грн.

 

Сума переплати може змінюватися в зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.

Наші переваги
 • Доступність
 • Швидкість
 • Надійність
Ставка по кредиту
Ставка по кредиту всього від 18% річних
Погодження видачі
Термін погодження видачі коштів лише 9 хвилин
Безпека угоди
Безпека угоди забезпечена рівнем європейського стандарту
Видача коштів
Видача коштів до 85% від ринкової вартості об'єкта
Відсутність прихованих платежів
Відсутність прихованих платежів і абсолютна прозорість
Безкоштовна оцінка
Безкоштовна оцінка вашого об'єкта нерухомості
Відео | Банктота
Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку
Які документи необхідні для отримання кредиту під заставу нерухомості?
 • Правовстановлюючі документи
 • Паспорт та ідентифікаційний номер
Чи потрібна довідка про доходи для отримання кредиту?

Наша компанія не вимагає документів про Ваші доходи.

Чи видаєте ви кредит, якщо у мене зіпсована кредитна історія?

Узгодження заставного кредиту не передбачає перевірку кредитної історії, тому це не впливає на прийняття нашого рішення.

Що буде якщо курс долара виросте?

Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти.

Чи забираєте ви на зберігання правовстановлюючі документи на час кредитування?

На час кредиту оригінали документів на нерухомість залишаються у клієнта.

Чи можна користуватися нерухомістю, яка закладається?

При заставному кредиті клієнти нашої компанії можуть без будь-яких обмежень користуватися своєю нерухомістю. Нерухомість залишається у власності клієнта.

Чи можна повернути кредит достроково?

Дострокове погашення без штрафів і комісій.

Чи змінюється ставка по кредиту протягом усього терміну кредитування?

Згідно з нашими договорами ми не можемо змінювати процентну ставку за кредитом та інші умови Кредитного Договору.

Задати своє питання

Кредит
під заставу
Квартири

Умови кредитування

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців
детальніше
Будинку

Умови кредитування

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців
детальніше
Нежитлового приміщення

Умови кредитування

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців
детальніше
Земельної ділянки

Умови кредитування

 • Сума позики від 50 000 до 5 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 2,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 70% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців
детальніше
Автомобіля

Умови кредитування

 • Сума позики від 50 000 до 2 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 3,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців
детальніше
Терміновий викуп нерухомості

Умови викупу

 • Сума викупу до 90% від вартості нерухомості
 • Безкоштовна оцінка вашої нерухомості
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Всі фінансові витрати ми візьмемо на себе
 • Викуповуємо проблемну нерухомість
детальніше
Новини
 • 10.05.2023

  Як пасиви перетворити на активи

  Способи управління фінансами, а саме як зберегти накопичені заощадження, активи та пасиви – цікавлять сьогодні багатьох, хто думає про майбутнє. Особливо серед молоді сьогодні дуже актуальна ідея, як отримати пасив чи пасивний дохід.

 • 09.05.2023

  Як збільшити дохід за допомогою інвестицій у бізнес

  Більшість людей, не схильних до підприємницької діяльності, найчастіше обмежується лише зберіганням своїх коштів. Багато хто навіть не переводить заощадження до міжнародних валют. Тим часом, інфляція з'їдає частину реальних накопичень.

 • 06.05.2023

  Кредит на відкриття бізнесу в Україні

  Кредитування малого та середнього бізнесу, особливо на початкових етапах їх створення та розвитку, є найважливішим фактором економіки будь-якої цивілізованої держави. Тому держава піклується про підприємців-початківців, створює програми, полегшуючи тим самим шлях підприємця-початківця і мотивуючи банківські структури видавати позику на відкриття бізнесу.