Меню

Блог

 • Кредит під заставу половини квартири
  15.06.2021

  Кредит під заставу половини квартири

  Кредит під заставу нерухомості - досить затребувана послуга в Україні. Позичальники вибирають такий тип кредитування, щоб скоротити обсяг переплати і отримати велику суму грошей. З недавніх пір фінансова компанія "Банкнота" пропонує своїм клієнтам оформити кредит під заставу половини квартири. Ця пропозиція буде актуально для тих, хто є власником тільки частини нерухомості (10-20-30-50% і інші варіанти), і потребує фінансової підтримки.

  Подробнее
 • Кредит под залог половины квартиры
  15.06.2021

  Кредит под залог половины квартиры

  Кредит под залог недвижимости - довольно востребованная услуга в Украине. Заемщики выбирают такой тип кредитования, чтобы сократить объем переплаты и получить большую сумму денег. С недавних пор финансовая компания "Банкнота" предлагает своим клиентам оформить кредит под залог половины квартиры.

  Подробнее
 • Теплий кредит
  14.06.2021

  Теплий кредит

  Теплі кредити - вузькоспеціалізована державна програма кредитування, яка спрямована на зниження витрат громадян на електроенергію. На відміну від інших програм, теплі кредити не так широко поширені, однак уряд продовжує виділяти бюджетні кошти на покупку енергоефективного обладнання для фізичних і юридичних осіб. Умови кредитування за програмою "Теплий кредит" можуть істотно відрізнятися в різних банках.

  Подробнее
 • Теплый кредит
  14.06.2021

  Теплый кредит

  Теплые кредиты - узкоспециализированная государственная программа кредитования, которая направлена на снижение расходов граждан на электроэнергию. В отличие от других программ, теплые кредиты не так широко распространены, однако правительство продолжает выделять бюджетные средства на покупку энергоэффективного оборудования для физических и юридических лиц. Условия кредитования по программе "Теплый кредит" могут существенно отличаться в разных банках.

  Подробнее
 • Іпотека від Зеленського
  13.06.2021

  Іпотека від Зеленського

  Глава української держави Володимир Зеленський з самого призначення на посаду активно просував ідею доступного кредитування, а точніше - лояльних процентних ставок при купывлы квартир в в іпотеку. Думка цілком здорова, проте в Україні ніколи не буває все так просто. Кредит від Зеленського на житло під 7% річних - прерогатива з самого початку заможних людей. І хоч багато банків підтримали даний інструмент розвитку економіки і соціальної сфери, молодим сім'ям все також складно стати власниками нерухомості, як і раніше. Що являє собою кредит "5-7-9" і чому це не працює - ми розповімо далі.

  Подробнее
 • Ипотека от Зеленского
  13.06.2021

  Ипотека от Зеленского

  Глава украинского государства Владимир Зеленский с самого назначения на должность активно продвигал идею доступного кредитования, а точнее - лояльных процентных ставок при покупке квартир в ипотеку. Мысль вполне здравая, однако в Украине никогда не бывает все так просто. Кредит от Зеленского на жилье под 7% годовых – прерогатива изначально состоятельных людей.

  Подробнее
 • Кредитний брокер
  12.06.2021

  Кредитний брокер

  У розвинених країнах кредитні брокери є повсякденним явищем. Допомога кредитного брокера часто переоцінена, хоча в деяких випадках вони можуть бути корисні. В Україні цей напрям розвинений на достатньому рівні, і будь-який банк має посередників-брокерів, що займаються пошуком клієнтів.

  Подробнее
 • Кредитный брокер
  12.06.2021

  Кредитный брокер

  В развитых странах кредитные брокеры являются обыденным явлением. Помощь кредитного брокера часто переоценена, хотя в некоторых случаях они могут быть полезны. В Украине данное направление развито на достаточном уровне, и любой банк имеет посредников-брокеров, занимающихся поиском клиентов.

  Подробнее
 • Кредит в доларах
  18.05.2021

  Кредит в доларах

  Отримати кредит в доларах в Україні проблематично, але не неможливо. Для багатьох валютний кредит стає все більш актуальним, тому ми вирішили розставити всі крапки над "і" і розвіяти деякі міфи. Команда "Банкнота" підготувала невеликий огляд теми доларових кредитів в Україні і далі ми торкнемося ключових питань, які цікавлять потенційних позичальників. Хочете оформити позику в доларах? Дізнайтеся всі подробиці угоди у нашого менеджера по телефону.

  Подробнее
 • Кредит в долларах
  18.05.2021

  Кредит в долларах

  Получить кредит в долларах в Украине проблематично, но не невозможно. Для многих валютный кредит становится все более актуальным, поэтому мы решили расставить все точки над "і" и развеять некоторые мифы. Команда "Банкнота" подготовила небольшой обзор темы долларовых кредитов в Украине и далее мы затронем ключевые вопросы, которые интересуют потенциальных заемщиков. Хотите оформить займ в долларах? Узнайте все подробности сделки у нашего менеджера по телефону.

  Подробнее
 • Кредити онлайн без відмов
  17.05.2021

  Кредити онлайн без відмов

  "Кредит на карту терміново без відмови 24 години", "кредит без фото позичальника", "кредит онлайн цілодобово" - такими запитами зараз переповнені популярні пошукові системи. Варто визнати, іноді гроші потрібні дійсно терміново, і чекати рішення банку просто немає часу. До того ж, велика ймовірність отримати відмову і залишитися ні з чим. Кредит на карту без дзвінків зараз користується великим попитом. Ви, напевно, і самі бачили десятки рекламних банерів з "швидкими позиками". Їх легко отримати, і важко повернути, але про це пізніше. Ми розповімо, де сьогодні можна оформити кредит онлайн без дзвінків і відмов, яким компаніям варто довіряти, а які краще обійти стороною.

  Подробнее
 • Кредиты онлайн без отказов
  17.05.2021

  Кредиты онлайн без отказов

  "Кредит на карту срочно без отказа 24 часа", "кредит без фото заемщика", "кредит онлайн круглосуточно" - такими запросами сейчас переполнены популярные поисковые системы. Стоит признать, иногда деньги нужны действительно срочно, и ждать решения банка просто нет времени. К тому же, велика вероятность получить отказ и остаться ни с чем.

  Подробнее