Меню

Блог

 • Як дізнатися кредитний рейтинг - всі способи онлайн перевірки кредитного рейтингу
  12.04.2021

  Як дізнатися кредитний рейтинг - всі способи онлайн перевірки кредитного рейтингу

  Кредитна історія та рейтинг - два найважливіших показника, на які звертають увагу банки та інші кредитні організації при отриманні заявки від клієнта. Багато хто чув про ці параметри, але не всі знають, як перевірити свій кредитний рейтинг. В останні роки все більше сервісів у фінансовій сфері стають доступними в онлайн режимі і перевірка кредитного рейтингу - не виняток. Якщо Вас зацікавила дана послуга, значить Ви перебуваєте в пошуку кредитора і оцінюєте свої шанси. Давайте розберемося, як перевірити рейтинг кредитної історії, чи можна це зробити безкоштовно, і як діяти в разі низького рейтингового бала?

  Подробнее
 • Как узнать кредитный рейтинг – все способы онлайн проверки кредитного рейтинга
  12.04.2021

  Как узнать кредитный рейтинг – все способы онлайн проверки кредитного рейтинга

  Кредитная история и рейтинг – два важнейших показателя, на которые обращают внимание банки и другие кредитные организации при получении заявки от клиента. Многие слышали об этих параметрах, но не все знают, как проверить свой кредитный рейтинг. В последние годы всё больше сервисов в финансовой сфере становятся доступными в онлайн режиме и проверка кредитного рейтинга – не исключение.

  Подробнее
 • Швидка позика готівкою без поручителя і довідки про доходи
  11.04.2021

  Швидка позика готівкою без поручителя і довідки про доходи

  Інтернет і телебачення в Україні насичені рекламними роликами про швидкі і вигідні кредити на карту. Величезна кількість нових мікрофінансових організацій з'являється щорічно, багато з яких черпають кошти з сумнівних джерел. І все ж, ці схеми продовжують працювати, не дивлячись на всі явні недоліки для позичальника.

  Подробнее
 • Как узнать кредитную историю быстро и бесплатно?
  06.04.2021

  Как узнать кредитную историю быстро и бесплатно?

  Финансовая помощь обычно требуется срочно, а на решение вопроса остается минимум времени. Одолжить деньги у знакомых, особенно крупную сумму в условиях карантина, бывает сложно, поэтому зачастую обращаются в специализированные финансовые учреждения - банки и небанковские организации

  Подробнее
 • Найвигідніший кредит в Україні
  11.03.2021

  Найвигідніший кредит в Україні

  З чого складається поняття «вигідний кредит»? До виникнення потреби в отриманні позики багато людей і не замислюються над цим питанням, але ж це дуже важливо. Обізнаність має велике значення для позичальника, потрібно знати куди краще звернутися. Де найнижчий відсоток? Які додаткові витрати очікують мене при оформленні кредиту? На ці та інші питання ми постараємося відповісти далі.

  Подробнее
 • Самый выгодный кредит в Украине
  11.03.2021

  Самый выгодный кредит в Украине

  Из чего формируется понятие «выгодный кредит»? До первой потребности в получении займа многие люди и не задумываются над этим вопросом, а ведь это очень важно. Подготовленность имеет большое значение для заемщика, нужно знать куда лучше обратиться. Где самый низкий процент? Какие дополнительные расходы ожидают меня при оформлении кредита? На эти и другие вопросы мы постараемся ответить далее.

  Подробнее
 • Кредит під заставу нерухомості в Коцюбинському
  10.03.2021

  Кредит під заставу нерухомості в Коцюбинському

  Коцюбинське - відносно молоде селище на кордоні з Києвом, яке входить до Бучанського району. За останні роки тут відбулося багато приємних змін, в основному за рахунок інвестицій в будівництво нової сучасної нерухомості. Все більше мешканців Києва і Київської області мріють переїхати сюди, щоб втекти від нескінченної метушні галасливих доріг і брудного повітря. Для власників квартир, будинків та земельних ділянок в Коцюбинському наша компанія гарантує вигідні умови отримання кредиту під заставу нерухомості. Чому варто взяти кредит під нерухомість і як реалізувати отримані кошти, ми розповімо далі.

  Подробнее
 • Кредит под залог недвижимости в Коцюбинском
  10.03.2021

  Кредит под залог недвижимости в Коцюбинском

  Коцюбинское – относительно молодой поселок на границе с Киевом, который входит в Бучанский район. За последние годы здесь произошло много приятных изменений, в основном за счет инвестиций в строительство новой современной недвижимости. Все больше жителей Киева и Киевской области мечтают переехать сюда, чтобы оградиться от бесконечной суеты шумных дорог и грязного воздуха.

  Подробнее
 • Кредит під маленький відсоток
  06.03.2021

  Кредит під маленький відсоток

  Розвиток кредитної індустрії в Україні призвів до того, що з кожним днем кількість компаній, що видають «швидкі кредити», прогресивно збільшується. З одного боку - це добре, адже кожен бажаючий може оформити позику на потрібну суму, не звертаючись з банк, вимоги якого більш жорсткі. На зворотному боці медалі - десятки підводних каменів, що надруковані 8-м шрифтом, які з легкістю може пропустити позичальник і потрапити в дуже скрутне матеріальне становище.

  Подробнее
 • Кредит под маленький процент
  06.03.2021

  Кредит под маленький процент

  Развитие кредитной индустрии в Украине привело к тому, что с каждым днем количество компаний, выдающих «быстрые кредиты», прогрессивно увеличивается. С одной стороны – это хорошо, ведь каждый желающий может оформить займ на нужную сумму, не обращаясь с банк, требования которого более жесткие. На обратной стороне медали этой ситуации 8-м шрифтом напечатаны десятки подводных камней, которые с легкостью может пропустить заемщик и попасть в весьма затруднительное материальное положение.

  Подробнее
 • Кредит под залог недвижимости в Фастове
  23.02.2021

  Кредит под залог недвижимости в Фастове

  Фастов – один из самых крупных административных центров Киевской области. Город славится различными историческими событиями, ведь от даты его основания прошло более 630 лет. Экономика Фастова сегодня поддерживается благодаря активному развитию многочисленных крупных промышленных предприятий, на которых трудится большая часть горожан. В городе одна из лучших транспортных развязок, позволяющая быстро добраться в любую часть Киевской области и за её пределы. Кроме того, за последние годы в Фастове было возведено несколько современных жилых комплексов европейского уровня, что привлекает новых жителей в райцентр.

  Подробнее
 • Кредит під заставу нерухомості в Фастові
  22.02.2021

  Кредит під заставу нерухомості в Фастові

  Фастів - один з найбільших адміністративних центрів Київської області. Місто славиться різними історичними подіями, адже від дати його заснування минуло понад 630 років. Економіка Фастова сьогодні підтримується завдяки активному розвитку численних великих промислових підприємств, на яких працює значна частина городян. У місті одна з кращих транспортних розв'язок, що дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину Київської області та за її межі. Крім того, за останні роки в Фастові було зведено кілька сучасних житлових комплексів європейського рівня, що залучає нових жителів в райцентр. Поступовий економічний і соціальний розвиток безперервно підвищує вартість нерухомого майна в Фастові.

  Подробнее