Меню

Блог

 • Як підвищити шанс на отримання кредиту?
  29.06.2020

  Як підвищити шанс на отримання кредиту?

  Отримати кредит під заставу нерухомості або автомобіля в компанії «Банкнота» можна швидко і без зайвих витрат. Ми видаємо позики на будь-які цілі без надання довідки про доходи і перевірки кредитної історії. Однак, щоб взяти аналогічний кредит в банку, клієнту доведеться врахувати безліч чинників, пов'язаних як з фінансовим становищем, так і з соціальним

  Подробнее
 • Как повысить шанс на получение кредита?
  29.06.2020

  Как повысить шанс на получение кредита?

  Получить кредит под залог недвижимости или автомобиля в компании «Банкнота» можно быстро и без лишних затрат. Мы выдаем займы на любые цели без предоставления справки о доходах и проверки кредитной истории. Однако, чтобы взять аналогичный кредит в банке клиенту придется учесть множество факторов, связанных как с финансовым положением, так и с социальным.

  Подробнее
 • Как правильно пользоваться кредитным калькулятором?
  27.06.2020

  Как правильно пользоваться кредитным калькулятором?

  Стремительное развитие интернета и современных технологий сегодня позволяет нам совершать огромное количество полезных действий, пребывая дома перед компьютером. Наша компания следит за интернет-трендами, поэтому специально для наших клиентов создали кредитный калькулятор, которым можно воспользоваться онлайн с помощью любого гаджета.

  Подробнее
 • Кредити малому бізнесу під заставу на вигідних умовах
  25.06.2020

  Кредити малому бізнесу під заставу на вигідних умовах

  У нас ви можете швидко і вигідно отримати кредит під малий бізнес на кращих умовах в Києві. Для оформлення заявки достатньо зв'язатися з нашим менеджером по телефону або залишити свої контактні дані на сайті, і фахівець компанії передзвонить вам протягом декількох хвилин.

  Подробнее
 • Кредиты малому бизнесу под залог на выгодных условиях
  25.06.2020

  Кредиты малому бизнесу под залог на выгодных условиях

  Количество предприятий малого бизнеса растет с каждым годом, ведь каждый из нас стремится к финансовой независимости от работодателей. К сожалению, довольно часто развитие малого бизнеса заканчивается неудачей и потерей денежных средств, времени и сил.

  Подробнее
 • Де отримати кредит на ремонт на найвигідніших умовах?
  24.06.2020

  Де отримати кредит на ремонт на найвигідніших умовах?

  Кредит на ремонт будинку в небанківських організаціях більш вигідний. Головне підтвердження цьому - низька відсоткова ставка. До того ж, позичальник завжди може погасити свій борг достроково, не зіткнувшись зі штрафними санкціями або необхідністю додаткових виплат.

  Подробнее
 • Где взять кредит на ремонт на самых выгодных условиях?
  22.06.2020

  Где взять кредит на ремонт на самых выгодных условиях?

  Кредит на ремонт дома в небанковских организациях гораздо выгоднее. Главное подтверждение этому – низкие процентные ставки. К тому же, заемщик всегда может погасить свой долг досрочно, не столкнувшись со штрафными санкциями или необходимостью дополнительных выплат.

  Подробнее
 • Куди варто інвестувати гроші в 2020 році?
  25.05.2020

  Куди варто інвестувати гроші в 2020 році?

  Сучасний фінансовий ринок України здатний запропонувати відразу кілька методів інвестування. Кожен з них підійде для громадян з різним капіталом і планами на майбутнє. Українське фінансове підприємство "Банкнота" володіє величезним досвідом роботи на європейському фінансовому ринку.

  Подробнее
 • Вигідний кредит в Тернополі
  25.05.2020

  Вигідний кредит в Тернополі

  Українська фінансова компанія "Банкнота" - установа, що володіє величезним досвідом роботи на ринку кредитування. Тісні контакти з західними партнерами і постійне вивчення нових тенденцій дозволяє нам залучати інвестиції з різних країн Євросоюзу. Завдяки цьому кожен бажаючий взяти кредит під заставу нерухомості в компанії "Банкнота" може бути впевнений в надійності і якісному обслуговуванні, відповідному найвищим європейським стандартам.

  Подробнее
 • Як розрахуватись з будь-якими кредитами?
  25.05.2020

  Як розрахуватись з будь-якими кредитами?

  Реструктуризація - це перегляд початкових умов кредиту, внесення змін в графік процентних виплат для того, щоб полегшити навантаження на позичальника. Кожен банк повинен повернути свої гроші. Якщо він бачить, що клієнт справно виплачував відсотки, але через низку проблем вимушено зіткнувся зі складнощами, то керівництво фінустанови може піти назустріч своєму клієнтові.

  Подробнее
 • Как расплатиться с любыми кредитами?
  25.05.2020

  Как расплатиться с любыми кредитами?

  Реструктуризация – это пересмотр изначальных условий кредита, внесение изменений в график процентных выплат для того, чтобы облегчить его погашение. Каждый банк должен вернуть свои деньги. Если он видит, что клиент исправно выплачивал проценты, но из-за ряда проблем вынужденно столкнулся со сложностями, то руководство финучреждения может пойти навстречу своему клиенту.

  Подробнее
 • Куда стоит вложить деньги в 2020 году?
  21.05.2020

  Куда стоит вложить деньги в 2020 году?

  Современный финансовый рынок Украины способен предложить сразу несколько методов инвестирования. Каждый из них подойдет для граждан с разным капиталом и планами на будущее. Украинское финансовое предприятие "Банкнота" обладает огромным опытом работы на европейском финансовом рынке.

  Подробнее