Меню

Машина в кредит

Зображення: Машина в кредит

В процесі вибору і придбання автомобіля постає питання, яке авто краще купити. Авторинок України наповнений різними моделями б / у машин, а в салонах продають останні моделі сучасного автопрому. Кожне авто має свої переваги. Наприклад, машини, що були у використанні, мають більш низьку ціну, в порівнянні з більш новими моделями, але вимагають ремонту. Нові машини не потребують постійного ремонту, але набагато вищі в ціні. У пошуку балансу між ціною і якістю Вам може допомогти наша компанія. Ми можемо кредитувати Вас на відсутню суму, і Ви отримаєте кращу з можливих машин у Вашому бюджеті.

Де придбати машину в кредит?

В Україні придбати машину в кредит можна в:

  • автосалоні;
  • банку;
  • автоломбарді;
  • у приватного кредитора.
Кредит під заставу автомобіля

Кредит під заставу автомобіля

  • Сума позики від 50 000 до 2 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 3,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Кредит на машину в автосалоні

Задати своє питання

Машину в кредит в автосалоні можна придбати на надзвичайно вигідних умовах, але для цього необхідно зробити передоплату. Багато автосалонів кредитують під заставу нової машини з відсотковою ставкою 0,01%, але позичальнику необхідно внести 60% від вартості авто.

Якщо у покупця немає такої суми, то відсоткова ставка різко зростає і залежить від суми застави. Чим менше застава, тим вище відсотки по кредиту.

Не варто забувати про страховку, яку обов'язково необхідно сплатити в повному обсязі. За умовами договору, позичальник зобов'язаний купувати страховку щорічно для використання кредиту.

В Україні кожен автосалон встановлює свої націнки на машини. Навіть купуючи машину в період акції, Ви все одно переплатите за послуги дилера.

Машина в кредит в банку

У банку можна взяти в кредит не тільки новий, але і старий автомобіль. Давайте розберемося в нюансах банківського кредитування.

Деякі банки укладають договори з автосалонами та отримати машину в кредит можна під мінімальний відсоток (0,01%), але для цього також необхідно внести більше 50% передоплати і не перевищувати термін кредитування в 12 місяців. Менша сума передоплати спричиняє підвищення відсоткової ставки.

Новий автомобіль, з салону, який не є партнером банку, можна придбати від 18% річних. Обов'язково дотримуватися розміру першого внеску і купити в банку обов'язкове страхування.

Потримані авто, в середньому, видаються під 22% річних і більше. Не варто забувати, що позичальник оплачує послуги оцінювача, а сума першого внеску - 50%.

Складність банківського кредитування в тому, що для звернення до цієї організації необхідно володіти гарною кредитною історією і мати офіційний стабільний дохід. У банку попросять довідку про доходи за останні 6-12 місяців.

Машина в кредит з автоломбарду

Багато хто розглядає викуп автомобіля, який до цього перебував у заставі в іншого власника. Автоломбарди готові кредитувати своїх покупців, але відсоткова ставка нерідко сильно завищена.

Часто автоломбарди пропонують автомобілі в поганому стані. Биті і відреставровані авто - основні пропозиції ломбарду. Заробляючи на таких авто, вони покривають свої збитки. Так як оцінку проводять безпосередньо співробітники ломбарду, велика ймовірність придбати авто за сильно завищеною ціною.

Машина в кредит у приватного кредитора

Багато приватних кредиторів схвалюють позики на придбання автомобіля. Не має значення, Ви купуєте новий автомобіль або старий. Співпрацювати з приватним кредитором вигідно, адже співробітники компанії, перед тим як схвалити кредит, проводять додаткову безкоштовну перевірку автомобіля.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

У приватного кредитора, такого як «Банкнота», можна отримати до 80% від ціни авто. Відсоткова ставка від 4,5% на місяць. Якщо Ви залишите автомобіль на стоянці кредитора, то відсоткова ставка знизиться.

Отримати кредит можна без перевірки кредитної історії і без надання довідки про доходи. Ще один бонус, кредит не прив'язується до курсу валют. Не потрібно купувати страховку.

Компанія «Банкнота» надає ще багато привілеїв своїм позичальникам. Звертайтеся до співробітників компанії, і вони Вам нададуть детальну інформацію з питань кредитування.

Banknota
Матеріал підготувала: