Меню

Квартира в кредит без першого внеску - швидко і вигідно

Квартира в кредит без першого внеску

Під заставу

Подати заявку
Зображення: Квартира в кредит без першого внеску - швидко і вигідно

Придбати квартиру в Україні - мрія кожного жителя нашої країни. Як то кажуть: «нерухомості багато не буває». Особливо вабить молодь і людей з активною життєвою позицією столична нерухомість. Постійно зростаючий Київ надає безліч можливостей для особистого розвитку.

Але нерухомість в столиці недешева і придбати її відразу може не кожен. Давайте зробимо прості розрахунки. Однокімнатна квартира на околиці Києва в старому фонді коштує близько 40 тис. дол. За ці гроші можна придбати квартиру з стерпним ремонтом і не витрачати гроші спочатку на її облаштування. У гривневому еквіваленті за курсом 27 грн / $ це складе 1 080 000 грн. При середній заробітній платі в Києві, якщо сім'я буде відкладати щомісяця 15 тис. грн., збирати на таку квартиру доведеться 6 років. Якщо враховувати, що оренда нерухомості в Києві коштує стільки ж, краще вже виплачувати іпотеку, і через кілька років мати власне житло.

Як взяти кредит без першого внеску в банку

Всі банки в Україні вимагають обов'язковий перший внесок по кредиту. Мінімальна сума першого внеску в Приватбанку - 25% від суми. В середньому по ринку більшість банків просить 40% від суми кредиту.

Крім першого внеску банки встановлюють масу додаткових платежів:

  • від 0,5% - страхування нерухомості;
  • від 0,5% - страхування життя позичальника;
  • від 1% - комісія банку.

Відмовитися від цих платежів неможливо, інакше Ви не отримаєте схвалення кредиту. Отримати квартиру в кредит без першого внеску в банку - неможливо.

Додаткові складнощі позичальнику банк створює, коли вимагає надати пакет документів, який включає: довідку про доходи, довідку про несудимість, довідку з місця роботи за останні 6 (12) місяців та інше. Безліч документації, яка не є обов'язковою для отримання кредиту під заставу нерухомості. Всі ці довідки необхідні банківським установам для перевірки благополуччя позичальника. Але не всі кредитні організації в Києві встановлюють такі умови своїм позичальникам.

Де взяти кредит без першого внеску в Києві

Квартиру в кредит без першого внеску можна отримати в нашій компанії. Ми готові кредитувати під заставу нерухомості без додаткових платежів з боку позичальника.

Ми пропонуємо позичальникам виплатити в кредит до 80% від суми кредиту. Чим відрізняється наша пропозиція від умов банку?

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Припустимо, Вам необхідно придбати в кредит квартиру вартістю 40 тис. $. Банк Вам видасть кредит на суму 40 тис. дол., але Ви повинні відразу внести 10 тис. доларів на рахунок. Відсотки будуть нараховуватися на суму 40 тис. дол.. Середня ставка банку - 20% / рік, а значить, переплата складе 664 $ щомісяця.

Якщо Ви візьмете кредит у нас, компанія «Банкнота» виплатить Вам 32 тис. доларів, і відсотки нараховуватимуться на меншу суму кредиту. У нашій компанії відсоткова ставка всього 1,5% на місяць. Переплата складе всього 480 $ місяць. Наш кредит дешевше практично на 200 доларів в місяць (при розрахунку квартири вартістю 40 000 $), відповідно, так Ви заощадите близько 2400 $ за рік.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Схвалення кредиту в нашій компанії займає 9 хвилин. Отримати кредит у нас можна без зайвого клопоту з мінімальним пакетом документів.

За допомогою компанії «Банкнота» квартира в кредит без першого внеску може стати Вашою, і не потрібно чекати 6 років. Більш детальну інформацію з кредитування Вам з радістю нададуть співробітники по телефону або при особистій зустрічі.

Banknota
Матеріал підготувала: