Меню

Кредит з поганою кредитною історією в Києві

Кредит з поганою кредитною історією

Подати заявку
Зображення: Кредит з поганою кредитною історією в Києві

Вам потрібен кредит, а співробітники банку продовжують Вам відмовляти? У Вас погана кредитна історія? Тоді ця інформація для Вас. Отримати кредит з поганою кредитною історією в Києві може кожен. Приватні кредитні організації видають кредити власникам поганої кредитною історії. Але умови кредитування відрізняються в різних фінансових організаціях. Давайте детально розберемося в цих питаннях.

 

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія - це інформація, яка складається зі звіту про всі фінансові операції кожного громадянина України, який коли-небудь використовував банківські кредитні продукти. Історія всіх громадян зберігається в Українському бюро кредитних історій. Згідно із законом України, кожна людина може раз на рік перевірити свою кредитну історію безкоштовно, наступні перевірки будуть коштувати 50 грн.

Зміни в кредитну історію вносяться постійно. Кожного разу, коли Ви використовуєте будь-який банківський продукт, в тому числі кредитні карти, в бюро приходить повідомлення про це.

Чому кредитна історія так важлива для банків? Банківська система побудована таким чином, що банки дають в борг гроші вкладників, і в кінці кожного звітного періоду несуть перед ними відповідальність. Кредитна історія єдине достовірне джерело благонадійності позичальника, який є у відкритому доступі.

Як покращити кредитну історію?

Якщо Ви дізналися, що у Вас погана кредитна історія, це не означає, що Вам більше ніхто і ніколи не дасть кошти в борг. Більше того, якщо Ви візьмете ще один кредит і будете регулярно, відповідально виплачувати щомісячні платежі, Ваша історія налагодиться.

Не варто довіряти тим, хто обіцяє виправити Вашу кредитну історію шляхом видалення даних з Бюро. Ніхто не має доступу до серверів Бюро, навіть співробітники. Система автоматично обробляє всю інформацію. Внести коригування ззовні неможливо.

Тільки дотримання всіх умов нового кредиту протягом тривалого часу може Вам допомогти. Після виправлення кредитної історії, Ви можете звернутися в будь-яку кредитну організацію і отримати схвалення заявки.

Хто дасть кредит з поганою кредитною історією?

Отримати кредит з поганою кредитною історією можна або в МФО, або у приватного кредитора. На відміну від приватного кредитора мікрокредитні фінансові організації видають кредити тільки на невелику суму під високий відсоток. Процентна ставка по кредитах від МФО може доходити до 2,25% в день. Але через те, що сума кредиту невелика, переплата не здається такою значною. Як правило, в МФО можна отримати до 15 000 грн. Перший кредит у більшості кредиторів не перевищує 5 000 грн. І тільки якщо цей кредит буде погашений без прострочень, Ви зможете взяти наступний.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Другий варіант отримання грошей - взяти їх під заставу майна. Таку послугу пропонують ломбарди і деякі приватні позичальники. Ломбарди приймають ювелірні вироби та побутову техніку, а приватні позичальники видають кредити під заставу автомобіля або нерухомості. Умови кредитування можуть бути різними, але, як показує практика, умови за заставними кредитами значно вигідніше інших пропозицій на ринку.

Кредит під заставу майна в компанії «Банкнота»

У компанії «Банкнота» займаються кредитуванням осіб з поганою кредитною історією під заставу майна. В якості застави Ви можете надати авто або нерухомість. У нашій компанії необхідно підтвердити свій намір виплачувати щомісячні платежі в строк. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам. Якщо у Вас виникають труднощі з виплатами, Ви можете звернутися до співробітників компанії для перегляду графіка платежів.

Відсоткова ставка в компанії «Банкнота» від 1,5% в місяць, якщо в якості застави Ви надасте нерухомість. Об'єктом застави може виступати як житлова, так і комерційна нерухомість. У нас можна отримати кредит навіть під заставу проблемної нерухомості. Всі умови обговорюються індивідуально, але Ви можете розраховувати на суму до 85% від вартості застави.

Якщо у Вас залишилися питання по кредитах з поганою кредитною історією під заставу майна, звертайтеся до співробітників компанії «Банкнота» і Вас детально проконсультують.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку
Banknota
Матеріал підготувала: