Меню

Кредит пенсіонерам

Кредит під заставу майна

Від 1.5% на місяць

Подати заявку
Зображення: Кредит пенсіонерам

Вихід на пенсію в розвинених країнах Заходу сприймається як початок другої молодості. Люди, вже не сковані щоденною роботою, починають отримувати пенсійні виплати, а також мають деякі фінансові накопичення. Тому багато пенсіонерів починають подорожувати в інші країни, робити ремонт або навіть будувати свій власний будинок.

 

В Україні, на жаль, справи йдуть трохи інакше. Пенсіонер асоціюється в першу чергу зі старістю, хоча величезна частина людей пенсійного віку ще сповнена сил і готова до нових звершень.

Кредит для пенсіонерів в банку

Таке ставлення до пенсіонерів глибоко проросло в корпоративній політиці всіх українських банків, в яких отримати гроші в кредит пенсіонеру практично неможливо, особливо коли мова йде про велику суму понад 100 000 грн. Якщо до того ж вік позичальника перевищує 70-т років, не варто навіть намагатися йти в банк і витрачати свій власний час.

Однак, не варто засмучуватися, адже є приватні фінансові компанії, що готові співпрацювати з пенсіонерами будь-якого віку, надавши їм умови кредитування набагато вигідніше банківських. Однією з таких компаній є Європейська фінансова компанія «Банкнота».

Як взяти кредит пенсіонеру?

Звернувшись в нашу компанію, будь-який пенсіонер може оформити кредит практично на будь-яку суму грошових коштів за короткий період часу. Рішення щодо видачі кредиту приймається протягом дев'яти хвилин після формування заявки. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання щодо умов і кроків по отриманню кредиту пенсіонерам.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Компанія «Банкнота» спеціалізується на видачі кредитів під заставу нерухомості та іншого майна, такого, як земельна ділянка, власний автомобіль, спецтехніка, інше. Ми розпоряджаємося власними грошима і приймаємо незалежні рішення, вигідні для обох сторін.

Скориставшись послугами компанії «Банкнота», Ви можете отримати до 80% ринкової вартості застави. Ми абсолютно безкоштовно надаємо послуги професійного оцінювача нерухомості, після чого Ви приймаєте рішення співпрацювати з нашою компанією чи ні.

Ідеальні умови кредиту під заставу нерухомості для пенсіонерів:

 • Ми не вимагаємо наявність довідки з місця роботи та інших непотрібних документів. У нашій компанії цінують час своїх клієнтів!
 • Рішення про можливість видачі грошових коштів приймається протягом 9-ти хвилин. Для цього не потрібно їхати до нас в офіс. Після формування заявки на нашому сайті, менеджер зв'язується з Вами по телефону.
 • Умови отримання кредиту прозорі і лояльні. Процентна ставка не змінюється протягом усього терміну співробітництва. Сума кредиту не прив'язується до курсу долара або будь-якої іншої іноземної валюти.
 • Відсутність прихованих платежів і переплат. Ви можете розрахувати майбутні платежі по кредиту прямо на нашому сайті, скориставшись кредитним калькулятором.
 • Ставка по кредиту складає всього від 18% річних або від 1,5% на місяць.
 • Погасити кредит можна в будь-який період дії договору. Ми видаємо кредити на термін від 1 місяця до 10-ти років.

 

Якщо Ви пенсіонер, життя тільки починається! Компанія «Банкнота» готова стати Вашим надійним партнером. Зверніться до наших консультантів в онлайн-чаті або за вказаними номерами телефонів, якщо у Вас ще залишилися питання.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Banknota
Матеріал підготувала: