Меню

Кредит на купівлю квартири - швидко і вигідно

Зображення: Кредит на купівлю квартири - швидко і вигідно

Якщо запитати десять чоловік про те, як вони уявляють своє власне житло, Ви отримаєте 10 абсолютно різних відповідей. У кожного своє уявлення про ідеальне житло, так як всі ми індивідуальні. Дехто віддасть перевагу будинку довоєнної архітектури з високими стелями, щоб переробити його в надсучасний лофт. Без сумнівів, хтось вибере квартиру на Оболонській набережній з видом на Дніпро. Хтось захоче невелику, але затишну квартиру, густо заставлену книжковими полицями з особливим елементом - великим і затишним кріслом біля вікна. Як говориться, скільки людей стільки думок. Так ось правда життя така, що не кожен може дозволити собі квартиру своєї мрії тут і зараз без сторонньої фінансової допомоги.

Чому українці беруть кредити на придбання квартири?

Кредит на покупку квартири - затребувана послуга. Ціни на оренду нерухомості в Києві, та й в інших великих містах України вже злетіли «до небес». Представники прогресивної молоді зараз вибирають взяти квартиру в кредит, замість того, щоб викидати гроші на її оренду. У той час як мінімальна заробітна плата в Україні не перевищує 5 тис. грн., згідно з даними сайту minfin.com.ua середня зарплата в Києві становить 15 000 грн. Тому і ціна на оренду в столиці значно вище, ніж в регіонах.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Якщо ознайомиться з пропозиціями оренди квартир, можна з'ясувати, що однокімнатна недалеко від центру або метро з хорошим ремонтом коштує не менше 15 000 грн. І це без комунальних послуг! Якщо Ви хочете орендувати квартиру побільше або в кращому районі, доведеться заплатити ще більше. Ближче до околиць міста ціни на оренду нерухомості нижче, але все ж знайти гідну квартиру дешевше 10 000 грн./місяць навряд чи вдасться. То чи є сенс віддавати зарплату практично повністю сторонній людині, якщо можна працювати «на себе» і замість оренди виплачувати кредит.

На нашому сайті є кредитний калькулятор, за допомогою якого Ви можете розрахувати розмір переплати по Вашому кредиту і величину щомісячного платежу. Ви переконаєтеся, що він не перевищить плати за орендоване житло.

Багато киян знайшли для себе відповідь на це питання - «Чи варто брати квартиру в кредит?» - і звернулися в нашу компанію. Компанія «Банкнота» надає кредит на придбання квартири всім бажаючим на вельми вигідних умовах. Детальніше про це читайте нижче.

Наші умови кредитування

Наші умови кредитування

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Умови отримання кредиту на придбання нерухомості

Кредит на купівлю квартири в компанії «Банкнота» видається на тих же умовах, що на будь-яку іншу нерухомість. Умови кредитування:

 • Відсоткова ставка від 18% на рік (всього 1,5% на місяць).
 • Кредитор може видати до 80% від суми, яка потрібна для викупу нерухомості.
 • Гроші можна взяти на період до 5 років (термін кредитування обговорюється індивідуально з кожним позичальником).
 • Максимальна сума позики - 15 000 000 грн.
 • Гроші можуть отримати як фізичні, так і юридичні особи.

Як бачите, умови кредитування в нашій компанії надзвичайно вигідні. Але це не єдина причина, чому позичальники звертаються саме до нас.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

10 причин, чому позичальники вибирають компанію «Банкнота»

 • Узгодження кредиту в нашій компанії займає 9 хвилин. Ви будете знати рішення про можливість отримати кредит у нас вже через 10 хвилин після подачі заявки на сайті компанії або по телефону.
 • Ми не проводимо перевірку платоспроможності позичальника. Кредити в нашій компанії видаються без довідки про доходи. Також не потрібно надавати копії трудової книжки. Для нас не має значення наявність офіційного працевлаштування у позичальника.
 • Пакет документів для отримання кредиту на покупку квартири мінімальний: паспорт, ІПН і документи на нерухомість. Деталі уточнюйте у співробітників компанії.
 • Кредити видаються з фіксованою ставкою. Вона не підвищується протягом всього строку дії кредитного договору. Позики видаються без прив'язки до курсу валют, а це важливо при отриманні довгострокової позики в Україні.
 • Для отримання грошей не потрібен початковий внесок.
 • Компанія «Банкнота" не бере грошей за оформлення кредиту. Позичальники виплачують тільки щомісячний відсоток і не більше. Немає прихованих платежів і комісій.
 • Кредитні кошти видаються готівкою у відділенні банку. Ви можете відразу покласти їх на рахунок або передати власнику нерухомості.
 • Дострокове погашення кредиту без штрафу і комісій.
 • Купувати нерухомість з нами не тільки вигідно, а і безпечно. Співробітники компанії додатково перевіряють законність угоди перед її укладанням.
 • Ви можете використовувати придбану нерухомість на свій розсуд.

Наша компанія вже тривалий час займається кредитуванням і заслужила хорошу репутацію. Ми видаємо кредити не тільки в Києві і області, а також в Одесі, Львові, Харкові, Житомирі, Дніпрі, Рівному та інших містах України. Перелік міст постійно поповнюється, тому уточнюйте останню актуальну інформацію у співробітників компанії.

Banknota
Матеріал підготував: