Меню

Іпотека від Зеленського

Зображення: Іпотека від Зеленського

Глава української держави Володимир Зеленський з самого призначення на посаду активно просував ідею доступного кредитування, а точніше - лояльних процентних ставок при купывлы квартир в в іпотеку. Думка цілком здорова, проте в Україні ніколи не буває все так просто. Кредит від Зеленського на житло під 7% річних - прерогатива з самого початку заможних людей. І хоч багато банків підтримали даний інструмент розвитку економіки і соціальної сфери, молодим сім'ям все також складно стати власниками нерухомості, як і раніше. Що являє собою кредит «5-7-9» і чому це не працює - ми розповімо далі.

Кредит від Зеленського на житло

Кредит від Зеленського на житло або «5-7-9» передбачає, що класичні 18-24% річних перетворюються в 7% річних. Збитки кредиторів (банків) у свою чергу компенсуються з державного бюджету. Програма спрямована на розвиток соціально-демографічних показників в країні, проте десятки не латаних «дірок» в регулюванні даної програми дали про себе вже в перші дні після підписання постанови в міністерстві фінансів.

Іпотека для обраних, чи так це?

Іпотека від Зеленського має досить багато мінусів:

  • Відсутність чіткого контролю умов з боку держави;
  • Для оформлення потрібно зібрати пристойний список документів;
  • Вік позичальника не повинен перевищувати 50 років;
  • Не можна купити квартиру в іпотеку, якщо Ви вже володієте нерухомістю;
  • Відсоткова ставка 7% працює тільки для квартир до 50 м², наступні квадратні метри оплачуються за ставкою не менше 13%;
  • Необхідно мати високий офіційний дохід (в різних банках - від 23 до 50 тисяч грн. Мінімум);
  • Багато банків працюють тільки з вторинним ринком нерухомості (квартиру в новобудові не купити).
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Квартира в іпотеку під 1,5%, як її отримати?

Понад 95% людей в Україні не відносяться до тієї самої касти «обраних», які потрапляють під критерії банків. Якщо у Вас вже є житло, тимчасово немає роботи або в минулому були проблеми з простроченням - не біда, фахівці «Банкнота» готові Вам допомогти. У нашій компанії Ви без проблем можете отримати кредит на купівлю нерухомості до 15 000 000 гривень всього за один день. Всі подробиці можна дізнатися у нашого менеджера по телефону або в офісі в Києві.

Banknota
Матеріал підготувала: