Меню

Заявка на кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

Від 1.5% на місяць

Подати заявку
Зображення: Заявка на кредит під заставу нерухомості

З кожним роком рівень сервісу сфери кредитування підвищується, фінустанови прагнуть створити максимально зручні умови для потенційних позичальників. Головний напрямок на сьогоднішній день - це онлайн послуги. Завдяки можливості оформлення позик онлайн банки, МФО та інші компанії залучають той сегмент клієнтів, для яких відвідувати офіс не зручно з тієї чи іншої причини. Фінансова компанія «Банкнота» дає можливість подати заявку на кредит під заставу нерухомості і отримати всю суму позики в той же день готівкою. Ми працюємо в більшості регіонів України: Київ, Тернопіль, Рівне, Харків, Одеса, Вінниця, Ужгород, Дніпро, Хмельницький, Львів, Полтава та інших. Щодня ми обробляємо десятки заявок на кредит під заставу нерухомості і автомобілів, з яких схвалюємо 99%, що робить кредитування в «Банкнота» доступним для кожного.

Заявка на кредит під заставу квартири в банках України

На офіційних сайтах багатьох банків в Україні присутня форма подачі заявки на кредит в режимі онлайн. Якщо залишити 10-20 онлайн заявок в українських банках, то з'ясується, що в 100% випадків потрібне відвідування відділення банку з наданням пакету документів. Грубо кажучи, Ваша онлайн-заявка - це повідомлення фахівцю банку, який через деякий час надасть консультативні послуги і на цьому все. Кредит під заставу нерухомості можна отримати всього в декількох банках України, наприклад, «Credit Agricole Bank», «Idea Bank», «MTB Bank», «РАДАБАНК». Щоб Вам схвалили кредит, потрібно відкрити рахунок і привезти документи в офіс банку:

 • Паспорт, ІПН, правовстановлюючі документи на нерухомість;
 • Довідка з місця роботи, довідка про доходи, довідка про склад сім'ї;
 • Довідка про відсутність заборгованості в інших фінустановах;
 • Свідоцтво про шлюб, народження дітей;
 • Виписка з кредитної історії;
 • Документи державного земельного кадастру та багато інших.

У банках номінальна ставка по заставному кредиту - від 18%, також варто враховувати додаткові витрати на нотаріуса, страховку, комісію за оформлення від 1% до 3% та інше. Реальна відсоткова ставка - від 35%.

Як подається заявка на кредит під заставу в «Банкнота»?

У «Банкнота» Ви можете подати заявку на кредит під заставу квартири, будинку, земельної ділянки або комерційної нерухомості онлайн на сайті. Дана послуга - це не просто консультація менеджера. Всі заявки обробляються особисто фінансовим експертом, після чого в найкоротші терміни ми оцінюємо об'єкт застави і складаємо договір на місці, відвідувати офіс «Банкнота» зовсім не обов'язково.

«Банкнота» пропонує реальну процентну ставку - 18% річних, без комісій та будь-яких додаткових платежів. Кредит можна взяти не маючи офіційної роботи і з негативною кредитною історією.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Онлайн заявка на кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості онлайн заявка в «Банкнота» - це:

 • Економія вашого часу і грошей;
 • Можливість прискорити процес оформлення в десятки разів;
 • Відсутність необхідності збору документів, відвідування юристів;
 • Адекватна процентна ставка і чесні умови співпраці.

Заявка на кредит під заставу автомобіля

Заявка на кредит під заставу автомобіля в «Банкнота» також подається онлайн. Для отримання готівки підійдуть всі види транспортних засобів:

 • Легкові автомобілі;
 • Вантажні автомобілі;
 • Мобільна спецтехніка;
 • Автобуси, мікроавтобуси.

Список документів для оформлення кредиту аналогічний - документи на авто, паспорт, ІПН. Місце реєстрації автомобіля не грає ролі, оцінка транспортного засобу проводиться безкоштовно в одному з міст, в яких працює «Банкнота» (Київ, Київська область, Дніпро, Хмельницький, Одеса, Полтава, Львів та інші).

Право на керування автомобілем залишається за позичальником на весь період кредитування. Залишайте заявку на кредит під заставу автомобіля прямо у нас на сайті і отримаєте до 2 000 000 гривень готівкою в будь-якій валюті під 3,5% на місяць.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку
 

Banknota
Хочу взяти позику під заставу квартири онлайн, де взяти приклад заявки?
Заявка на кредит під заставу в «Банкнота» подається в простій формі онлайн на сайті (ім'я та номер телефону), після чого з Вами зв'яжеться фахівець компанії. Більш детальну інформацію можна уточнити у менеджера по телефону.
Як довго розглядається онлайн заявка на кредит під заставу нерухомості?
Ми економимо час і гроші наших клієнтів, тому заявка на кредит під заставу нерухомості в «Банкнота» розглядається протягом 10-15 хвилин.
Як я можу надати документи онлайн в «Банкнота»?
Документи можна надати в електронній формі (фото, скан-копія) нашого менеджера на електронну пошту, або в месенджерах Viber, Telegram або WhatsApp. Також ми зі свого боку можемо відправити Вам електронний договір для ознайомлення.
Чи обов'язково відвідувати офіс «Банкнота» після подачі заявки?
Так, відвідати офіс «Банкнота» в Києві потрібно для підписання договору, після чого Ви відразу зможете отримати гроші готівкою. Узгодження умов, ставок і інших нюансів відбувається онлайн, якщо позичальник віддає перевагу цьому способу комунікації.
Які документи потрібні, щоб подати заявку на кредит під заставу автомобіля?
Кредит під заставу автомобіля онлайн заявка підкріплюється мінімальним переліком документів - паспорт та ІПН, правовстановлюючі документи на транспортний засіб.

Поставити своє питання

Матеріал підготував: