Меню

Позика безробітним з будь-якою кредитною історією, оформлення за 10 хвилин

Позика безробітним

Під заставу майна

Подати заявку
Зображення: Позика безробітним з будь-якою кредитною історією, оформлення за 10 хвилин

Ще 10 років тому взяти кредит безробітному в Україні було практично неможливо, якщо звичайно не враховувати незаконні способи, які тягли за собою масу неприємних наслідків. Зараз кредит для безробітних став набагато доступніший, якщо знати, куди звернутися. У цій статті ми розглянемо всі варіанти отримання позики без офіційного працевлаштування та поговоримо про їх переваги та недоліки для позичальника.

Кредит для безробітних - міф чи реальність?

Кредит безробітним - це сьогодні цілком стандартна практика для приватних фінансових компаній. В Україні взяти таку позику можна в 2-х типах установ: в мікрофінансових організаціях (швидкі позики) або в більш великих компаніях, оформивши кредит під заставу. Однак, велика кількість людей в першу чергу йдуть за кредитом в банк, але це велика помилка, і зараз ми зрозуміємо, чому.

В якому банку можна взяти кредит безробітному?

Хто хоч раз намагався отримати кредит в банку, знає, яка величезна кількість документів вимагає ця установа, на додаток Ви повинні будете знайти поручителя і виконати ряд інших бюрократичних дій. На сьогоднішній день шанс оформити кредит безробітним в банку завдання практично нездійсненне, чому це так?

Абсолютна більшість банківських організацій зобов'язують позичальника відкрити рахунок, банк відразу отримує інформацію про Ваше працевлаштування, сімейний стан та інші аспекти життя і в 99% випадків відмовить в кредитуванні без наявності довідки про доходи.

Чи можуть в банку дати кредит тимчасово безробітним?

Тимчасова відсутність роботи для банку по суті дорівнює її відсутності. Навіть якщо Ви 10 років отримували зарплату в банку Х, а зараз перебуваєте в пошуку гарної вакансії, в кредиті Вам швидше за все відмовлять. У деяких випадках банк може дати кредит тимчасово безробітним при наявності великого депозиту у них на рахунку, це далеко не 100% варіант, який до того ж займе багато часу. Так що ж робити, якщо терміново потрібні гроші безробітному?

Де взяти онлайн займ безробітним на карту без відмови?

Останні роки стали популярні мікрокредити - позики в 5, 10, 15 тисяч гривень на короткий термін. Десятки, а може бути і сотні компаній в Україні видають онлайн займ безробітним на карту без відмови. Рекламні компанії цих установ іноді доходять до абсурду, в інтернеті можна зустріти оголошення в стилі «Позика бомжам і безробітним», але звичайно, це обман, ніхто і ніколи не видасть позичальнику без будь-яких документів гроші на руки. Співпраця з мікро кредиторами небезпечна ще з кількох причин, давайте їх розглянемо.

Гроші в борг безробітним терміново, у чому підступ?

Позики безробітним на карту онлайн або в пунктах видачі засобів - приваблива перспектива, яка перекинула тисячі українців до боргової ями. Чому не варто брати так звану «позику безробітним на карту»?

 1. Кредит без відмови безробітним далеко не завжди оформляється офіційно;
 2. Термін погашення зазвичай становить до 30 днів;
 3. Мінімальний відсоток 0,01-0,05% через 2 дні перетворюється в 2-3% в день;
 4. За будь-яке прострочення буде нараховано серйозна пеня;
 5. Великий ризик, що з Вас можуть почати «вибивати» гроші.

Кредити боржникам і безробітним в «Банкнота»

З огляду на фінансове і політичне становище в Україні кожен з нас може раптово втратити робочі місця. Мета нашої компанії - допомогти даній категорії людей впоратися з матеріальними труднощами в період пошуку нового робочого місця. Ми видаємо займ безробітним під заставу майна: нерухомості або автомобіля.

Умови співпраці з «Банкнота»:

 • Рефінансування безробітним під заставу в Києві, Київській області, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Хмельницькому, Рівному, Тернополі, Вінниці, Ужгороді, Полтаві та інших містах;
 • Будь-які види нерухомості і транспортних засобів;
 • Розгляд заявки за 9 хвилин;
 • Фіксований відсоток по кредиту - 1,5%;
 • Термін кредитування - до 60 місяців;
 • Сума позики - до 15 000 000 гривень.
Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Щоб оформити позику безробітним потрібен тільки паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи. Оцінка нерухомості і оформлення документів проводиться нами безкоштовно в день звернення. Інкасація готівкових коштів відбувається в будь-якому зручному для Вас банку.

Кредит безробітним з поганою кредитною історією

Навіть якщо Ваша кредитна історія залишає бажати кращого, ми готові розглянути варіант кредитування на тих же умовах, що і для решти позичальників. «Банкнота» не вішає ярлики на клієнтів і не влаштовує масштабну перевірку десятків документів. Ми видаємо кредит безробітним з поганою кредитною історією більше 7-ми років, і за цей час допомогли сотням позичальників вибратися з вкрай скрутного фінансового становища. Хочете дізнатися всі нюанси? Передзвоніть нашому менеджеру за контактним номером телефону.

Як оформити довгостроковий кредит безробітним за один день?

Ви втратили роботу і зустрілися з матеріальними труднощами? Ми готові Вам допомогти. Компанія «Банкнота» видає позику з 18 років безробітним з будь-якою кредитною історією. Ми гарантуємо прозорі договори без підводних каменів і максимально швидке оформлення угоди. Залишити заявку на кредит Ви можете на нашому сайті, по телефону або в офісі в Києві, де фахівець «Банкнота» проконсультує Вас по будь-якому питанню.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку
Banknota
Матеріал підготувала: