Меню

Скільки років зберігається кредитна історія?

Зображення: Скільки років зберігається кредитна історія?

Кредитна історія - це інформація про всі минулі і поточні кредитні договори людини. У ній містяться конкретні дати і місця оформлення позик, суми, регулярність погашення заборгованості, наявність прострочень і їх кількість. На підставі всіх цих даних формується так званий кредитний рейтинг, який вже відображає кредитоспроможність позичальника, простіше кажучи - його фінансові можливості по виплаті кредиту. Якщо рейтинг низький, шанс отримання грошей в борг сильно знижується. Вся ця інформація зберігається не вічно, а з часом видаляється. Давайте розглянемо, скільки зберігається кредитна історія, скільки зберігається погана кредитна історія? Чи можливо її виправити законними методами?

Скільки зберігається кредитна історія?

Скільки зберігається кредитна історія - питання, яке хвилює тисячі потенційних позичальників в Україні. Дана інформація зберігається в базах даних українських і міжнародних бюро кредитних історій. В Україні понад 10 таких установ, хоча по факту банки використовують тільки 4, найпопулярніше бюро - УБКІ (Українське бюро кредитних історій) - сервіс, розроблений ПриватБанком для зручності клієнтів.

Перевірити кредитну історію сьогодні можна навіть не виходячи з дому - на сайті УБКІ або в додатку «Приват24». Послуга ця доступна кожному клієнту ПриватБанку безкоштовно 1 раз в рік, далі - 50 грн за кожен звіт. Скільки років зберігається інформація в БКІ України - дізнаємося далі.

Скільки зберігається інформація в БКІ України?

У законодавстві України на даний момент немає регулюючих положень стосовно того, скільки має зберігатися кредитна історія позичальників. За офіційними даними УБКІ кредитна історія без «ляпів» зберігається 10 років з моменту закриття останнього кредиту.

Чому саме 10 років? На це питання ніхто з фахівців банків коментарів не дає. Швидше за все, цього терміну достатньо, щоб компанія могла переконатися в кредитоспроможності клієнта.

Скільки зберігаються дані в міжнародних БКІ?

МБКІ (міжнародне бюро кредитних історій) - найпопулярніша установа після УБКІ. На даний момент на сайті МБКІ відсутня інформація про те, скільки часу вони зберігають кредитні історії позичальників.

МБКІ містить в рази менше даних в порівнянні з сервісом ПриватБанку, тому орієнтуватися на них не зовсім актуально. До того ж, сервіс перевірки кредитної історії на сайті платний з самого початку використання, у зв’язку з чим послуга в Україні не настільки актуальна.

Скільки зберігається погана кредитна історія?

Що негативно впливає на кредитну історію?

 • Прострочення - найголовніший фактор;
 • Занадто велика кількість кредитів одночасно;
 • Помилка співробітника банку або БКІ;
 • Спроби шахрайства.

Знизити Ваш кредитний рейтинг може:

 • Відсутність офіційного працевлаштування;
 • Низький рівень доходу;
 • Судимість;
 • Наявність неповнолітніх дітей;
 • Проблеми з документами;
 • Негативні дані кредитної історії.

Скільки зберігаються дані в БКІ при наявності проблем в минулому? На жаль, безстроково. У більшості випадків, вляпавшись один раз, Ви можете отримати клеймо на все життя. Виправити ситуацію можна, але досить складно, для цього потрібно чимало зусиль і часу.

Що робити, якщо у Вас погана кредитна історія?

Отже, ми визначили, скільки зберігається кредитна історія в БКІ в різних ситуаціях. Якщо У Вас є проблеми з кредитною історією і банк відмовив у видачі позики, компанія «Банкнота» готова надати фінансову підтримку в максимально короткий термін.

Ми пропонуємо вигідний кредит під заставу нерухомості або автомобіля до 15 000 000 гривень і фіксованою процентною ставкою - від 1,5%.

Кредит під заставу

Кредит під заставу

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Наша компанія гарантує:

 • Мінімальні вимоги до позичальника;
 • Прозорі договори без прихованих платежів і підводних каменів;
 • Схвалення кредиту за 10 хвилин;
 • Видачу готівки в день заявки;
 • Відсутність додаткових комісій і штрафів.
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

«Банкнота» працює в Києві, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Хмельницькому, Вінниці, Львові, Рівному, Одесі, Тернополі, Ужгороді та інших регіонах. Щоб оформити кредит, маючи погану історію, зателефонуйте нашому менеджеру або залиште заявку на сайті, і ми з Вами зв'яжемося найближчим часом.

Banknota
Скільки зберігається кредитна історія в БКІ України?
У найбільш популярних БКІ України кредитна історія зберігається в середньому 10 років. Зміна термінів зберігання приймається бюро в індивідуальному порядку.
Скільки часу зберігається кредитна історія в міжнародних БКІ?
На офіційних сайтах міжнародних бюро відсутня інформація про терміни зберігання кредитної історії. В Україні банки в більшій мірі користуються послугами вітчизняних БКІ.
Скільки зберігається історія в БКІ з простроченням?
Погана кредитна історія зберігається в БКІ безстроково. Якщо у Вас в минулому були прострочення або інші проблеми з історією, то ця інформація збережеться в бюро назавжди.
Чи можна виправити кредитну історію і підвищити рейтинг?
Так, для цього можна влаштуватися працювати офіційно, підвищити рівень доходу, усунути всі поточні прострочення, взяти кілька дрібних кредитів і вчасно їх погасити.
Де взяти кредит з поганою кредитною історією?
Оформити кредит без відмови з поганою кредитною історією Ви можете в «Банкнота», для цього залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером в телефонному режимі.

Поставити своє питання

Матеріал підготував: