Меню

Нецільовий кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу майна

Від 1.5% на місяць

Подати заявку
Зображення: Нецільовий кредит під заставу нерухомості

Нецільовий кредит - це вид кредитування, при якому банк або інша фінансова організація видає гроші в борг під відсотки на невідкладні потреби позичальника. При цьому, рух коштів не відстежується, кредитні гроші можна витратити на будь-які цілі. Даний вид співпраці з фінустановою має як переваги, так і недоліки для позичальника.

Компанія «Банкнота» надає можливість отримати нецільовий іпотечний кредит під заставу нерухомості з найбільш вигідними умовами. Потрібна велика сума в кредит на тривалий термін? Зверніться до компанії «Банкнота», щоб отримати кредит в Києві, Київській області, Рівному, Дніпрі, Хмельницькому, Харкові, Тернополі, Одесі, Вінниці, Львові, Ужгороді чи Полтаві. Ми допоможемо вирішити будь-яку фінансову проблему всього за 24 години.

Нецільовий іпотечний кредит в банку

«Нецільовий іпотечний кредит» - багато хто саме так починає пошук фінансової установи в інтернеті, яка допоможе придбати нову квартиру або будинок частинами, за кілька років. Справа в тому, що іпотека (іпотечний кредит) - це кредит на покупку нерухомого майна під його заставу, тому такий вид позики в банку апріорі не може бути нецільовим.

Погоджуючись на іпотеку в банку, Ви заздалегідь гарантуєте, що протягом 5-20 років будете виплачувати певну суму щомісяця (або щокварталу) з метою погашення боргу за куплену нерухомість.

Нецільовий кредит - це позика готівкою (або на карту), який видається без вказівки подальшого руху фінансових коштів позичальником. З одного боку, для позичальника так простіше - отримав гроші на руки, і розпоряджайся ними як хочеш, але, в той же час, нецільовий кредит має і зворотну сторону медалі:

 • Більш висока процентна ставка;
 • Зниження максимального розміру кредиту;
 • Додаткові витрати на страховку;
 • Збільшення розміру комісії за оформлення та інші послуги.

Нецільовий іпотечний кредит під заставу нерухомості в «Банкнота»

Хотіли б отримати гроші в кредит без зазначення мети, але при цьому не переплачувати великі відсотки? Пропонуємо швидке та вигідне рішення будь-якого фінансового питання - нецільовий кредит під заставу нерухомості.

Для оформлення кредиту під заставу в «Банкнота» Вам потрібен тільки паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на нерухоме майно. Чому співпрацювати з нами вигідно?

 1. Не запитуємо про мету отримання кредитних коштів;
 2. Пропонуємо абсолютно вигідну ставку - всього 1,5% на місяць;
 3. Працюємо офіційно, за нотаріально посвідченим договором;
 4. Виконуємо всю бюрократичну роботу за Вас;
 5. Оцінюємо нерухомість безкоштовно;
 6. Підбираємо зручний графік погашення кредиту;
 7. Не вимагаємо страхових внесків;
 8. Схвалюємо угоду і видаємо гроші готівкою в день звернення.
Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Нецільовий кредит під заставу квартири, будинку або комерційної нерухомості

В «Банкнота» Ви можете оформити нецільовий кредит під заставу квартири, будинку, комерційної нерухомості або земельної ділянки. Розмір відсоткової ставки залежить від виду застави, максимальна сума позики - 15 000 000 грн, а термін погашення - до 5 років. З більш детальними умовами Ви можете ознайомитися у відповідних розділах нашого сайту, або задати питання спеціалісту по телефону або в офісі «Банкнота» в Києві.

Отримані гроші в кредит Ви вправі використовувати на будь-які цілі, це може бути:

 • Купівля нерухомості, автомобіля;
 • Оплата навчання;
 • Весілля;
 • Витрати на медичні послуги;
 • Туризм і багато іншого.

Рефінансування нецільового кредиту під заставу нерухомості

Нецільовий кредит в банку або МФО часто здається дуже привабливою пропозицією, але вже через 1-2 місяці позичальник помічає масу нюансів, які часто не дозволяють йому погасити заборгованість вчасно, наприклад:

 • Плаваюча процентна ставка;
 • Занадто великі витрати на додаткові послуги банку;
 • Приховані платежі та інше.
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Рефінансування нецільового кредиту під заставу нерухомості - кращий варіант швидко виправити ситуацію з невигідною позикою в банку. Простими словами, Ви можете отримати гроші в кредит на погашення іншого кредиту. Що це дає позичальникові?

 1. Ви уникаєте прострочень, погіршення кредитної історії і рейтингу;
 2. Знижується кредитне навантаження від декількох кредитів (де процентні ставки підсумовуються);
 3. Переходите на вигідне кредитування від «Банкнота », і без особливих проблем погашаєте його за зручний період часу.

Нецільовий кредит готівкою до 15 000 000 грн

Потрібен нецільовий кредит, але не хочете зв'язуватися з тонною бюрократії в банку? Набридли приховані платежі і плаваючі відсоткові ставки? Отримайте до 15 000 000 гривень готівкою в будь-якій валюті вже сьогодні, оформивши кредит під заставу нерухомості в «Банкнота». Ми схвалюємо 99.9% заявок і завжди налаштовані на взаємовигідну співпрацю. Отримайте безкоштовну консультацію фахівця «Банкнота» по телефону або в одному з месенджерів: Viber, Telegram, WhatsApp.

Banknota
Чому при нецільовому кредиті в банку процентна ставка вища?
Можна виділити всього 2 причини: страховка банку від неплатоспроможних клієнтів і відсутність додаткової фінансової вигоди від компанії-партнера (як при цільовому кредитуванні).
Чи обов'язково потрібно надавати заставу, щоб оформити кредит в «Банкнота»?
Так, в «Банкнота» Ви можете отримати кредит тільки під заставу нерухомості або автомобіля.
Як впливає мета кредиту на розмір процентної ставки в «Банкнота»?
Нецільовий кредит під заставу нерухомості видається з фіксованою ставкою, яка залежить тільки від типу застави, мета кредиту не впливає на розмір відсоткової ставки.
Чи можу я отримати рефінансування кредиту в банку за рахунок коштів «Банкнота»?
Так, «Банкнота» дає можливість отримати рефінансування кредиту в банку або МФО з можливістю переходу на більш вигідні умови. Щоб залишити заявку на рефінансування зв'яжіться з менеджером по телефону або відвідайте офіс компанії в Києві.
Чи можу я взяти нецільовий іпотечний кредит з поганою кредитною історією?
Кредитна історія не враховується при розгляді заявки в «Банкнота». Навіть при наявності прострочень або поганої історії, Ви можете оформити кредит під заставу і спокійно вирішити всі фінансові питання.

Поставити своє питання

Матеріал підготувала: