Меню

Кредити під час карантину - як COVID-19 вплинув на сферу кредитування в Україні

Зображення: Кредити під час карантину - як COVID-19 вплинув на сферу кредитування в Україні

Будь-які соціально-економічні та політичні проблеми так чи інакше впливають на кредитний ринок в Україні. Так, наприклад, пандемія COVID-19 стала причиною серйозної фінансової кризи, спочатку постраждав бізнес, а потім вже і прості громадяни. Карантинні обмеження призвели до банкрутства підприємств, різкого стрибка цін на товари, підвищення рівня безробіття. Але ж тимчасові матеріальні труднощі можна вирішити за допомогою кредиту, чи не так? Давайте розглянемо основні питання, які сьогодні хвилюють потенційного позичальника в Україні: чи можна взяти кредит під час карантину? Де взяти кредит в карантин? Чи змінилися умови отримання позики та інші.

Як змінилася оплата кредитів під час карантину?

Згідно з офіційною статистикою НБУ та інших достовірних джерел, з початку карантину (березень 2020 г.) епідеміологічні обмеження призвели до зростання рівня прострочень по кредитах. У свою чергу банки, припускаючи найгірший сценарій, заморожували кредитування або ускладнювали процес отримання позики. Парламент навіть розробив спеціальну пільгову програму, яка до слова була не зовсім вдалою. На даний момент ситуація не погіршується, але і не стабілізується, кредит в банку отримати так само не просто.

Споживчий кредит на карантині

Понад рік тому НБУ стимулював банківські структури провести реструктуризацію системи кредитування на період пандемії, адже оплата кредитів під час карантину стала для багатьох справжньою проблемою. Будемо чесні, пільговий період дійсно існував, проте для позичальників це був тимчасовий захід, що, з огляду на тривалість в Україні, не суттєво вплинуло на стан фізичних осіб. Підсумок - споживчий кредит в карантині в банку - недосяжна мета для більш ніж 30% працездатного населення країни.

Які банки видають кредити під час карантину?

На відміну від весни 2020 року, коли кредити під час карантину практично не видавалися, зараз майже всі банки відновили кредитування для своїх клієнтів, найбільші: Приватбанк, Ощадбанк, Альфа-Банк, Кредо Банк та інші внесли певні зміни в процес оформлення позики, в основному вони стосуються віку позичальника, рівня його доходу, кредитної історії та іншого. Оплата кредиту в період карантину залишилася незмінною, якщо Ви власник кредитної картки або брали позику готівкою, Ви можете використовувати всі методи погашення.

Де краще взяти кредит під час карантину?

Оплата кредитів в період карантину ускладнюється через зниження доходів населення, тому варто добре проаналізувати ринок, перш ніж подавати заявку на сайті або у відділенні. Один з кращих варіантів - це кредит під заставу. Відсоткова ставка за заставними кредитами набагато нижча.

Якщо вибирати, куди звернутися за кредитом, варто розглянути можливість його отримання в приватній фінансовій компанії. Для оформлення буде потрібно менше документів і часу, адже процес оформлення позбавлений багатьох бюрократичних моментів.

Заставні кредити на час карантину в «Банкнота»

Фінансова компанія «Банкнота» видає кредити під час карантину під заставу нерухомості або автомобіля по всій території України. Якщо Ви потребуєте фінансової підтримки, залиште замовлення на сайті, і ми вирішимо це питання менш ніж за 24 години.

Наші умови:

  • Позика під заставу нерухомості в Києві, Харкові, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Ужгороді, Хмельницькому, Львові, Вінниці, Рівному, Тернополі та інших містах;
  • Позики під заставу авто будь-якого регіону реєстрації;
  • Фіксована ставка - 1,5% на місяць;
  • Сума кредиту - не більше 80% від ціни застави;
  • Термін кредитування - до 60 місяців з можливістю пролонгації.

Погашення кредиту під час карантину

Виплата кредиту під час карантину в «Банкнота» здійснюється по індивідуальному графіку, який складає клієнт, він прописаний в договорі. Наші договори нотаріально завірені і мають повноцінну юридичну силу. Зі свого боку ми гарантуємо чітке дотримання кожного пункту, в тому числі, графіка і термінів погашення заборгованості.

Прострочення по кредиту в період карантину

Якщо по ходу виплат у Вас виникла форс-мажорна ситуація, і Ви тимчасово не можете погашати кредит, ми надамо відстрочку до 90 днів без накладення штрафу. Це ніяк не вплине на Вашу кредитну історію і рейтинг. Дострокове погашення без штрафів і комісій.

Оформити кредит в карантин в «Банкнота»

Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, «Банкнота» продовжує кредитувати фізичних і юридичних осіб на тих же умовах. Щоб оформити позику під заставу в нашій компанії, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом - по телефону, в месенджері або відвідайте офіс в Києві. Ми гарантуємо максимально швидкий розгляд заявки і видачу грошових коштів в день звернення.

Banknota
Матеріал підготував: