Меню

Кредити готівкою без довідки про доходи

Кредит під заставу майна

Від 1.5% на місяць

Подати заявку
Зображення: Кредити готівкою без довідки про доходи

Отримати кредит готівкою без довідок і поручителів сьогодні можна, якщо знати де «шукати». Фінансовий моніторинг поточних і потенційних клієнтів в Україні з боку банківських установ розвинений на дуже високому рівні, крім того, банки відстежують не тільки рівень і джерела доходів, а й інформацію, далеку від фінансової сфери. У цих умовах взяти кредит готівкою без довідок стає складніше, і з кожним роком ситуація погіршується, адже будь-який факт з Вашого життя, що не підходить під регламент банку, може поставити хрест на схваленні кредиту.

Фінансова компанія «Банкнота» одна з перших в Україні почала видавати кредити готівкою за паспортом без довідок і поручителів під заставу майна позичальника. Сьогодні до нас щодня звертаються десятки клієнтів по всій країні, щоб оформити позику під заставу нерухомості або автомобіля та отримати адекватну процентну ставку на взаємовигідних умовах співпраці, уникнувши таким чином тривалої паперової тяганини.

Швидкий кредит готівкою без довідок - чи є шанси на отримання в Україні?

Перш за все, давайте розберемо, чому отримати готівку без довідок так важко, і для чого взагалі фінустанови вимагають даний документ.

9 з 10 кредиторів вимагають довідку про доходи, навіщо?

 1. Відстежити рівень і регулярність доходів (і відповідність кредитному продукту);
 2. Відстежити джерело доходів (чи законне воно);
 3. Проаналізувати стабільність джерела доходів на період потенційного кредитування;
 4. Оцінити загальну кредитоспроможність клієнта.

В яких випадках шанси взяти кредит готівкою знижуються?

 • У Вас немає офіційного працевлаштування;
 • Трудовий стаж з поточного місця роботи недостатній (для різних установ різний термін - від 3-х до 18-ти місяців);
 • Невідповідний рівень доходів (на думку кредитора) для того, щоб схвалити позику;
 • Фінустанова має сумніви з приводу легальності доходів.

Як кредит взяти без довідок і поручителів готівкою в банку?

При розгляді заявки клієнта на кредит, фахівець банку завжди уточнює розмір офіційних і неофіційних доходів. Навіть при високому рівні неофіційних доходів і при повній відсутності офіційних, перспектива схвалення позики помітно знижується. Дана ситуація тісно пов'язана з різними бюрократичними моментами банківської системи, в тому числі, з відношенням банку до міжнародних кредитних організацій, а також з бажанням повністю обмежити установу від потенційно не кредитоспроможного позичальника.

Поручитель - другий камінь спотикання, це особа, яка є гарантом погашення кредиту, у разі неплатоспроможності позичальника. Поручителями зазвичай стають найближчі родичі, друзі, знайомі. Крім того, що Вам необхідно знайти людину, згідну на поручительство, банк додатково висуває вимоги до даної особи.

Вимоги банку до поручителя:

 • Повний список документів, як у позичальника;
 • Офіційне працевлаштування;
 • Розмір доходів не нижчий, ніж у позичальника;
 • Наявність нерухомості/авто - буде бонусом;
 • Наявність неповнолітніх дітей, судимості - виступить негативним фактором.

Висновок - кредит готівкою без довідок і поручителів в банку неможливий в 99,9% випадків. Спроби обдурити систему - безглузді, якщо Ви бажаєте співпрацювати тільки з банківськими установами, доведеться спочатку знайти високооплачувану роботу, поручителя і виправити прогалини в кредитній історії (якщо вони є).

Терміновий кредит готівкою без довідок в МФО

Мікрофінансові організації (МФО) сьогодні мають величезну популярність серед різних верств населення. У Києві, Харкові, Дніпрі, Полтаві, Львові та багатьох інших великих містах, філії мікрокредитів можна зустріти буквально на кожному кроці. МФО «підкуповують» казковою доступністю кредитних продуктів. Оформити кредит готівкою без довідок і поручителів в МФО практично не складає труднощів. МФО не вимагають:

 1. Довідку про доходи;
 2. Довідку про склад сім'ї;
 3. Свідоцтво про шлюб, народження дітей;
 4. Кредитну історію та інші документи.

Швидкий кредит готівкою без довідок - основна стезя роботи таких компаній, але можете бути впевнені, фахівці МФО на 100% володіють інформацією про Ваше фінансове становище.

Чому МФО так легко видають кредит готівкою без довідок?

 1. Реальна відсоткова ставка сягає 45% -60% в місяць (500-800% на рік);
 2. Є приховані платежі;
 3. Пеня за прострочення з 1-го дня;
 4. Є комісія за дострокове погашення.

Заставний кредит готівкою без довідок про доходи та поручителів в «Банкнота»

Заставне кредитування, на сьогоднішній день, найкращий спосіб отримання грошей в кредит за відсутності офіційного працевлаштування або проблемах з документами. Отримати кредит готівкою без поручителів і зайвих паперів можна під заставу нерухомості або автомобіля в «Банкнота». Сьогодні наш кредитний продукт доступний практично кожному, хто має у своїй власності нерухоме або рухоме майно.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

«Банкнота» пропонує:

 1. Позику готівкою без довідок і поручителів до 15 000 000 грн;
 2. Відсоткову ставку - від 1,5% на місяць;
 3. Термін погашення - до 60 місяців;
 4. Індивідуальний графік виплат;
 5. Можливість відстрочки платежу без штрафів і комісій.

Кредит готівкою без довідки в «Банкнота» видається на суму, рівну 80% від вартості заставного об'єкта. Сьогодні ми працюємо в Києві, Київській області, Львові, Харкові, Хмельницькому, Одесі, Ужгороді, Вінниці, Тернополі, Дніпрі, Полтаві та Рівному, і постійно розширюємо географію кредитування.

Кредит готівкою без довідок під заставу нерухомості

Кредити готівкою без довідки про доходи в «Банкнота» можна оформити під заставу всіх типів нерухомого майна:

 1. Будинок;
 2. Квартира;
 3. Земельна ділянка;
 4. Магазин, бізнес-центр, склад (і інші нежитлові приміщення).

Щоб взяти кредит онлайн готівкою без поручителів, залишайте заявку на сайті і наш фахівець зв'яжеться з Вами через кілька хвилин. Послуги оцінки, інкасації готівки, юридичний супровід надаються на рахунок компанії. Взяти кредит готівкою без поручителів і з мінімумом документів може фізична або юридична особа від 18-ти років.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Кредит готівкою без довідок і поручителів під заставу авто

Споживчий кредит без довідок і поручителів в банку взяти не виходить, а своєї нерухомість на даний момент немає? Пропонуємо вигідне рішення для позичальників, яким гроші потрібні терміново - кредит готівкою без довідок про доходи та поручителів під заставу автомобіля.

Оформити таку позику можна на короткий або тривалий термін з процентною ставкою - від 3,5% на місяць. Ви можете залишити за собою право на керування автомобілем на весь термін кредитування, або поставити машину до нас на стоянку. Щоб взяти кредит без довідок і поручителів під заставу авто, напишіть нам в Viber або залиште свої контактні дані на сайті в формі зворотного зв'язку.

Кредит готівкою без довідок і поручителів в день звернення в «Банкнота»

Швидкість видачі коштів - одна з головних переваг «Банкнота». Ми розглядаємо кожну заявку не більше 10 хвилин і відразу даємо відповідь клієнту. Оцінка застави і оформлення документів займає не більше 2-3 годин, взяти кредит готівкою без довідок Ви можете всього за 1 день в будь-якій валюті.

Щоб задати питання про заставне кредитування в «Банкнота» і отримати детальну консультацію фінансового експерта, зв'яжіться з нами по телефону або в одному з месенджерів. Поспілкуватися з фахівцем особисто або подати заявку на кредит готівкою без документів і поручителів можна в офісі компанії в Києві.

Banknota
Як оформити споживчий кредит без довідок і поручителів в банку?
Банк кредит готівкою без довідок і поручителів не видає. Регламент банківських установ в Україні не дозволяє схвалювати кредитні продукти клієнтам без офіційного працевлаштування та з відсутньою довідкою про доходи.
Чи варто брати онлайн кредит готівкою без довідок і поручителів в МФО?
Кредит готівкою онлайн без довідок в мікрокредитній компанії супроводжується різними прихованими платежами, комісіями, а головне - плаваючою процентною ставкою. Реальна ставка може досягати 500-800% річних.
Хочу взяти терміновий кредит готівкою без довідок в «Банкнота», від чого залежить процентна ставка?
Кредит готівкою без довідок в «Банкнота» видається під заставу різних типів нерухомості. В залежності від варіанту нерухомості формується процентна ставка - від 1,5% на місяць.
Чи можна отримати кредит готівкою без застави та поручителів в «Банкнота»?
Взяти кредит готівкою без довідок і поручителів в «Банкнота» можна тільки під заставу нерухомості або авто. Застава - обов'язкова вимога нашої компанії при оформленні позик.
Чи реально оформити кредит без довідок готівкою з низьким кредитним рейтингом?
«Банкнота» видає кредити готівкою без довідки про доходи, з поганою кредитною історією і низьким рейтингом. Дані параметри не враховуються при розгляді заявки клієнта на кредит.

Поставити своє питання

Матеріал підготував: