Меню

Кредитний брокер

Кредитний брокер

Кредит під 1.5%

Подати заявку
Зображення: Кредитний брокер

У розвинених країнах кредитні брокери є повсякденним явищем. Допомога кредитного брокера часто переоцінена, хоча в деяких випадках вони можуть бути корисні. В Україні цей напрям розвинений на достатньому рівні, і будь-який банк має посередників-брокерів, що займаються пошуком клієнтів. Варто також сказати, що сьогодні провести аналіз кредитного ринку самостійно не складає труднощів, всі кредитні пропозиції знаходяться у відкритому доступі, і кожен бажаючий може підібрати для себе підходящий варіант. Інша справа, якщо у Вас є проблеми з кредитною історією, низький рейтинг, немає офіційної роботи. В даному випадку отримати схвалення від банку значно складніше. Ми розглянемо, як працюють компанії, що допомагають взяти кредит, чи є сенс туди звертатися, і чи є альтернатива банківським брокерам в Україні?

Хто такі фінансові брокери?

Кредитний брокер - це фізична або юридична особа (компанія), яка надає послуги з пошуку кредитних пропозицій. Найчастіше брокери не займаються виключно кредитами, вони також співпрацюють зі страховими компаніями, оцінювачами, салонами авто, агентствами нерухомості. Сьогодні взяти кредит через брокера не складає особливої проблеми, пропозицій в інтернеті величезна кількість.

Функції брокера:

 1. Аналіз документів позичальника;
 2. Оцінка кредитоспроможності клієнта;
 3. Пошук кредитних пропозицій відповідно до вимог клієнта;
 4. Розрахунок платежів і додаткових витрат;
 5. Усна консультація клієнта;
 6. Збір пакету документів для оформлення кредиту;
 7. Сприяння в отриманні кредиту;
 8. Спілкування з банками / приватними фінансовими компаніями;
 9. Надання рекомендацій щодо підвищення кредитного рейтингу та інше.

Всупереч суспільній думці брокер НЕ може:

 • Штучно поліпшити Вашу кредитну історію або підвищити рейтинг;
 • Дати 100% гарантію схвалення кредиту;
 • Знизити відсоткову ставку в банку.

Хороший кредитний брокер в Україні

У гонитві за ідеальними умовами кредитування багато позичальників трапляються на хитрощі так званих «хороших» брокерів. Запам'ятайте, кредитний посередник має великий досвід узгодження договорів з банками і певні навички психологічного тиску на клієнта. Банальний випадок - це брокер кредитний з відмінною репутацією, впарюють відверто грабіжницькі кредити своїм клієнтам на блюдечку з блакитною облямівкою. Ви не встигнете розібратися в ситуації, як опинитеся в досить сумнівній фінансовій ситуації. Тому, перед тим, як взяти кредит через посередника, подумайте 10 разів.

Послуги кредитного брокера - кредитний брокер онлайн або в офісі?

Послуги кредитного брокера доступні як онлайн, так і в офісах даних компаній. Що для Вас зручно, те і обирайте. Якщо Ви вибрали онлайн консультацію, ми не рекомендуємо вносити будь-яку передоплату за послуги, це цілком може бути шахрайська фірма-одноденка. Краще зустрічатися з брокером особисто, обговорюючи всі нюанси за чашкою кави.

Як оформити кредит через брокера?

Брокерський кредит = ледачий кредит, найчастіше до брокера звертаються, коли немає бажання або часу шукати відповідну пропозицію. Особливу групу людей складають боржники з простроченням, але повторимося - кредитний брокер не має повноважень змінювати будь-які дані в Вашій кредитній історії.

Як взяти кредит у брокера? Ви даєте згоду на обробку персональних даних брокеру, він знаходить кращу пропозицію, погоджує всі нюанси з банком і готує договір. В ідеалі - Ви отримуєте потрібну суму готівкою або на картку, а брокер свої 1-3% від угоди.

Допомога брокера в отриманні кредиту з простроченням

Прострочення – вкрай негативно впливають на рейтинг позичальника. Більше 90% банків відмовлять Вам у видачі позики при наявності даного «факту» в минулому. Отримуючи відмову, багато хто біжить брати мікрокредит, що є величезною помилкою, в одній з наших статей Ви можете дізнатися, чому. Максимум, що може зробити кредитний брокер, це знайти для Вас маловідомий банк або приватну контору, готову запропонувати кредит в стилі «200% річних», так що ситуація не райдужна.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Чорні брокери - допомога в отриманні кредиту

Чорні схеми отримання кредиту або легенда про чорних брокерів. У мережі активно гуляють пропозиції «видалю прострочення з бази», «допоможу взяти кредит з поганою історією» - це все малоймовірно. Запам'ятайте, пропозиції по кредиту не може видавати третя особа. «Чорні» брокери спеціалізуються на пошуку людей в скрутному фінансовому становищі і виманюють з них останні кошти. Як?

 • Беруть передоплату за свої послуги і пропадають;
 • Знаходять свідомо жахливу пропозицію з великими відсотками і отримують з цього прибуток.

Офіційний кредитний брокер з юридичною адресою, з наявністю документів і гарантій - ось Ваша мета, якщо Ви все ж зважитеся звертатися за допомогою до такого фахівця.

Які альтернативи?

Навіщо платити брокеру, коли є «Банкнота»? Звучить банально, однак Ви самі можете оцінити наші умови кредитування, і зрозуміти - вигідніше кредиту під заставу в Україні годі й шукати. Ми готові схвалити позику всього за 10 хвилин, і видати гроші готівкою в той же день, навіть якщо у Вас немає офіційного працевлаштування або низький рейтинг. Якщо Ви перебуваєте в пошуках оптимальної кредитної пропозиції, зверніться за консультацією до нашого фахівця. Наша пропозиція працює для жителів Києва, Київської області, Одеси, Харкова, Вінниці, Тернополя, Ужгорода, Полтави, Хмельницького, Львова, Рівного, Дніпра та інших міст.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Banknota
Де знайти список кредитних брокерів України?
Щоб знайти брокера Вам достатньо зробити кілька кліків комп'ютерною мишею, Google пошук рясніє десятками пропозицій, кожне з яких Ви можете самостійно проаналізувати.
Що таке асоціація кредитних брокерів?
В Україні існує безліч асоціацій брокерів, всі вони створені для залучення клієнтів і не більше того. Покладатися, що це державна структура з гарантіями не варто.
Чи існує кредитний брокер для юридичних осіб?
Так, це може бути як приватний кредитний брокер, так і велика компанія, що надає послуги з пошуку кредитів для юридичних осіб.
Чи є в Києві кредитний брокер без передоплати?
Банківський брокер отримує свій відсоток від Вашої угоди з банком, деякі з них беруть передоплату безпосередньо за пошук оптимальної кредитної пропозиції.
Чи здійснює брокер допомогу в кредиті з поганою історією?
Так, брокери по кредитах беруться за пошук варіанту позики з поганою історією, проте вони ніяким чином не впливають ні на кредитну історію клієнта, ні на рейтинг.

Поставити своє питання

Матеріал підготував: