Меню

Кредит в доларах

Зображення: Кредит в доларах

Отримати кредит в доларах в Україні проблематично, але не неможливо. Для багатьох валютний кредит стає все більш актуальним, тому ми вирішили розставити всі крапки над «і» і розвіяти деякі міфи. Команда «Банкнота» підготувала невеликий огляд теми доларових кредитів в Україні і далі ми торкнемося ключових питань, які цікавлять потенційних позичальників. Хочете оформити позику в доларах? Дізнайтеся всі подробиці угоди у нашого менеджера по телефону.

Чому доларовий кредит втрачає актуальність?

Колись популярні в Україні доларові кредити на сьогоднішній день практично не актуальні. З чим це пов'язано? Восени 2008 року розпочалась одна із найсерйозніших економічних криз, яка торкнула весь світ, і Україна в тому числі. Крім пригнічення промисловості, торгівлі, падіння ВВП та інших негараздів, українці відчули на собі всі негативні сторони валютних кредитів. Курс долара в той період почав стрімко зростати, відповідно, клієнтам банку довелося виплатити 200-300-500% початкової суми кредиту, крім того, щоб утриматися на плаву, банки підвищували відсоткову ставку по валютному кредиту, що ще сильніше посилювало ситуацію. У той час відбувалися спроби державного контролю, реструктуризації таких кредитів, у більшості випадків це не допомогло, і багато банків до цих пір не відновили кредити у валюті.

Чи можна отримати кредит в доларах в Україні в 2021 році?

Незважаючи на низький попит, кредити в доларах все ще можна оформити на території України. Ми проаналізували кредитний ринок і прийшли до висновку, що більше 90% банків не видають валютні кредити, а решта пропонують максимально невигідні умови. Але є вихід - кредит під заставу в приватній фінансовій компанії. Однією з них є «Банкнота», ми видаємо кредит в доларах готівкою і гарантуємо прозорість угоди і юридичну допомогу клієнту на всіх етапах співпраці.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Валютний кредит - яка відсоткова ставка?

Відсоткова ставка по суті була головною причиною того, чому люди брали валютні кредити в Україні. Вона могла бути нижче на 20-70% в порівнянні з позикою в гривні. Варто також відзначити і головні мінуси кредиту в доларах в банку:

  1. Важко спрогнозувати курс валют - величезна кількість факторів впливає на курс долара, більшість з яких ніяк не залежать від позичальника. Тому валютний кредит у банку - це своєрідний ризик;
  2. Витрати конвертації - нерідко банк використовує подвійну конвертацію при оформленні доларового кредиту, що в значній мірі нівелює низьку відсоткову ставку.

Кредит в доларах в ПриватБанку

ПриватБанк - справжній гігант банківської сфери в Україні, довгі роки ця установа є банком №1 і десятки тисяч людей кредитуються тут щорічно. Проте, кредит в доларах в ПриватБанку отримати неможливо, принаймні на даний час. Фахівці Привату не дають конкретних відповідей, чому банк відмовився від валютних кредитів, і чи є шанс на їх відновлення найближчим часом.

Якщо Ви клієнт ПриватБанку і маєте потребу в доларовому кредиті, наша компанія допоможе оперативно вирішити дану проблему. Нижче ми розповімо, як ви можете оформити доларовий кредит в «Банкнота» і отримати гроші готівкою в день звернення.

Кредит в доларах в «Банкнота»

Щоб задовольнити потреби кожного клієнта, «Банкнота» не відмовилася від валютних позик і на поточний момент ми продовжуємо активне кредитування по всій території України.

З чого складається угода з нашою компанією?

  • Заявка на кредит на сайті / по телефону / в месенджерах / в офісі;
  • Схвалення кредиту протягом 10 хвилин;
  • Безкоштовна оцінка майна та складання договорів;
  • Підписання договорів і видача кредитних коштів в той же день.

Ми пропонуємо 2 види видачі грошей:

  1. У гривні по актуальному курсу валют;
  2. Готівкою на руки в доларах.
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Кредит в доларах - ставка в «Банкнота»

Відсоткова ставка - це те, що в першу чергу хвилює позичальника. Наша компанія займається заставним кредитуванням, саме тому ми можемо запропонувати своїм клієнтам лояльну ставку, яка буде фіксована на весь період виплат. Відсоткова ставка в «Банкнота» - від 1,5% в місяць, для порівняння в ПриватБанку - 2,9%, грубо кажучи, Ви переплачуєте майже в 2 рази менше.

Ставка по кредиту буде залежати виключно від типу застави (квартира, будинок, комерційна нерухомість, земельна ділянка або автомобіль). Її розмір Ви можете уточнити у нас на сайті або у менеджера в телефонному режимі.

Як взяти кредит в доларах в «Банкнота»?

Щоб оформити кредит в доларах в «Банкнота» Вам достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати нашому менеджеру. На сьогоднішній день ми кредитуємо під заставу нерухомості і транспортних засобів в більшості великих міст України: Київ, Одеса, Полтава, Харків, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Суми та інших. Ми також будемо раді проконсультувати Вас по будь-якому питанню в Telegram, Viber або WhatsApp.

Banknota
Матеріал підготував: