Меню

Кредит під заставу нерухомості: ризики

Зображення: Кредит під заставу нерухомості: ризики

Кредитування для багатьох є єдиною можливістю створити і розвинути успішний бізнес або вирішити якісь особисті фінансові питання. Кредит під заставу нерухомості - один з найпопулярніших видів позики за останні кілька років. Позичальників приваблює низька процентна ставка і можливість швидко отримати значну суму в борг, чого не можна сказати про звичайний споживчий кредит в банку. Довгі роки існують різні міфи і стереотипи про небезпеку таких кредитів. Чим небезпечний кредит під заставу нерухомості в Україні, і чи варто погоджуватися на таку угоду сьогодні?

Чим небезпечний кредит під заставу нерухомості?

Якщо Ви берете кредит під заставу нерухомості ризики дійсно є. Першим і, мабуть, найголовнішим недоліком сфери заставного кредитування є величезна конкуренція. Десятки приватних фінустанов і банків в Україні пропонують отримати кредит під заставу нерухомості або іншого майна. Компанії знаходяться в постійній «гонці», через це регулярно змінюють свої умови кредитування, нерідко, не в кращу сторону.

Основні проблеми, які Ви можете зустріти при співробітництві з компанією:

 • Відсутність клієнтоорієнтованості;
 • Плаваюча процентна ставка;
 • Некоректно складені договори;
 • Наявність безлічі комісій;
 • Штрафи навіть за мінімальне прострочення платежу;
 • Надання платних послуг оцінки застави.

Кредит під заставу квартири - можливі ризики

Оформляючи кредит під заставу квартири можливі ризики необхідно знати заздалегідь. Квартира є найпопулярнішим видом застави в Україні. Крім неадекватних умов в різних фінансових компаніях, Ви можете легко зіткнутися з шахрайством. Найбільш активно такі «фахівці» працюють в Києві і Київській області.

Щоб уникнути неприємностей використовуйте лише кілька основних правил:

 • Беріть займ тільки в компанії з гарною репутацією, яка займається заставним кредитуванням не менше 5 років;
 • Обов'язково почитайте відгуки, якщо є можливість, запитайте про компанію у друзів або родичів;
 • Уважно вивчіть всі умови кредитування;
 • Не переплачуйте за кожну міні-послугу, яку пропонує компанія;
 • Читайте договори повністю, при виявленні підозрілих пунктів зверніться до юриста.

Чим небезпечний кредит під заставу квартири?

Ми з'ясували, що головна небезпека помилки в даному випадку - це можливість втратити нерухомість через шахраїв. Зовсім недавно в «Банкнота» звернувся клієнт, який попався на класичну вудку «Позика під 0,01%», вже через 3 дні процентна ставка збільшилася до 2% в день. Наші фахівці допомогли клієнту з реструктуризацією кредиту, і він перейшов на більш вигідні умови.

Також важливо заздалегідь продумати, як Ви будете виплачувати кредит під нерухомість. Наприклад, можна здавати квартиру в оренду, і цими грошима поступово погашати кредит, або інвестувати кошти на короткий період в прибутковий стартап.

Кредит під заставу нерухомості, чи розумний ризик?

Позика під заставу квартири або будинку - найвигідніший вид кредитування в Україні. На самому початку ми сказали, що при наявності застави процентна ставка значно приємніша, а сума кредиту - більша. Ризикувати не потрібно, потрібно лише правильно обрати кредитора.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Фінансова компанія «Банкнота» більше 7 років видає кредити під заставу нерухомості в Україні, і за цей час ми зуміли повністю оптимізувати роботу з клієнтами, підібрати найбільш лояльні умови кредитування і скоротити термін видачі коштів до 24 годин.

Не хочете ризикувати? Залиште заявку на кредит під заставу на нашому сайті, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Ви зможете отримати до 15 000 000 гривень готівкою в день звернення з фіксованою процентною ставкою 1,5%.

Banknota
Кредит під заставу нерухомості чим небезпечний?
Основна небезпека таких позик - недобросовісні кредитори, які формують договір з плаваючою процентною ставкою, прихованими платежами та іншими проблемними нюансами.
Чим небезпечний кредит під заставу квартири в Києві?
У Києві маса приватних компаній, які не зацікавлені в чесній взаємовигідній угоді. Їх головна мета - загнати позичальника в борги або отримання нерухомості.
Кредит під заставу нерухомості розумний ризик при підписанні договору?
Так, якщо підійти до вибору кредитора з розумом, не кидатися на липові рекламні акції «Кредит під 0,01%» і заздалегідь провести калькуляцію виплат по кредиту, то таку угоду можна назвати дуже вигідною.
Як не наштовхнутися на шахраїв або приховані умови в договорі?
Звертайтеся в перевірену компанію з досвідом роботи понад 5 років, уважно вивчайте умови і читайте договір, не погоджуйтеся на «дивні» пункти договору, отримайте консультацію юриста перед укладенням угоди.
Як оформити чесний заставний кредит без «підводних каменів»?
Взяти вигідний заставний кредит в Україні Ви можете в «Банкнота». Щоб отримати гроші в борг на тривалий термін під 1,5% залиште заявку на нашому сайті або напишіть менеджеру в телеграм-чат.

Поставити своє питання

Матеріал підготував: