Меню

Кредит на будівництво будинку

Зображення: Кредит на будівництво будинку

Бажання облаштувати житло під себе цілком нормальне явище, тому багато хто не хоче купувати вже готовий будинок, а мріють побудувати свій власний. Щоб побудувати будинок потрібні дуже серйозні фінансові вкладення, навіть якщо мова про невеликий будиночок в сільській місцевості. Знайти всю суму відразу виходить далеко не у кожного, тому люди замислюються про кредит на будівництво будинку. Фінансова компанія «Банкнота» пропонуємо вигідне рішення для всіх бажаючих мати особисте житло - кредит на будівництво будинку під заставу нерухомості. Для цих цілей ми видаємо до 15 000 000 гривень готівкою, гарантуємо лояльну процентну ставку і вимагаємо мінімальний пакет документів від позичальника. Як правильно оформити кредит під будівництво будинку в «Банкнота» Ви дізнаєтеся далі.

Іпотека на будівництво будинку в «Банкнота»

Будинок сильно відрізняється від квартири, суперечки про те, що краще, квартира або будинок будуть йти вічно, так як обидва варіанти мають свої переваги і недоліки. Проте, величезна кількість людей у нашій країні прагнуть створити затишний сімейний куточок далеко від міського шуму і метушні.

Кредит або іпотека під будівництво будинку - це новий напрямок компанії «Банкнота», який ми активно розвиваємо, щоб кожна людина в Україні мала можливість всього за кілька років побудувати власне житло, при цьому не сплачуючи величезні відсотки банкам.

Кредит на будівництво будинку під заставу нерухомості

Фахівці компанії «Банкнота» мають величезний досвід в сфері заставного кредитування. За роки нашої роботи ми видали сотні мільйонів гривень під заставу нерухомості в Києві та багатьох інших містах. Наша головна мета - створити оптимальні умови отримання позики для кожного українця на реалізацію найрізноманітніших ідей.

Іпотека на будівництво будинку від «Банкнота» відрізняється від класичного кредиту в банку. Ось головні переваги угоди з нашою компанією:

 • Розгляд заявки за 10 хвилин;
 • Оформлення кредиту без довідки про доходи, з будь-якою кредитною історією;
 • Фіксована процентна ставка, значно нижча, ніж в будь-якому банку України;
 • Прозорий договір без прихованих комісій та платежів;
 • Можливість погашення заборгованості за індивідуальним графіком;
 • Безкоштовна оцінка застави;
 • Безкоштовний юридичний супровід кожного клієнта;
 • Відсутність штрафів за дострокове погашення;
 • Можливість відстрочити черговий платіж до 90 днів;
 • Видача кредитних коштів готівкою в будь-якій валюті в день звернення.
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Розглянемо кілька варіантів, як можна реалізувати будівництво будинку в кредит, співпрацюючи з «Банкнота».

Кредит на будівництво будинку під заставу земельної ділянки

Земельна ділянка - це хороший вид застави, з її допомогою Ви можете взяти досить серйозну суму в борг. У Вас вже є земельна ділянка і Ви плануєте будувати будинок найближчим часом? Пропонуємо оформити кредит на будівництво будинку під заставу ділянки. Всі споруди, що знаходяться на ділянці, також враховуються при оцінці ринкової вартості заставної нерухомості.

Наші умови:

 • Кредит на будівництво будинку під заставу ділянки від 50 000 до 5 000 000 гривень;
 • Видаємо 70% від ринкової вартості застави на руки;
 • Фіксована ставка - 2,5%;
 • Термін кредитування - від 3 до 60 місяців.

Ми видаємо кредит на будівництво будинку під заставу земельної ділянки в межах Києва, Київської області (до 35 км) і інших великих міст України. Щоб дізнатися про можливості отримання позики під Вашу земельну ділянку зверніться до менеджера «Банкнота» на сайті або по телефону.

Кредит на будівництво будинку під заставу старого будинку

Часто буває, що сім'я має старий будинок, який дістався їм від бабусі і дідуся або був куплений багато років назад. Звичайно ж, у них виникає бажання побудувати нове житло, яке буде відповідати поточним потребам.

У цьому випадку «Банкнота» також готова надати фінансову допомогу - іпотека на будівництво будинку під заставу старого будинку. Всього за кілька років Ви будете мати можливість закінчити будівництво і переїхати, паралельно виплачуючи кредит за найнижчою процентною ставкою в Україні. Ця позика ще вигідніша, ніж кредит на будівництво під заставу земельної ділянки. Розглянемо умови:

 • Сума позики - до 15 000 000 гривень;
 • 80% від ринкової вартості заставного будинку;
 • Процентна ставка - всього 1,5%;
 • Термін кредитування - від 3 до 60 місяців.
Кредит під заставу квартири

Кредит під заставу квартири

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Кредит на будівництво будинку під заставу квартири

Третій варіант - у Вас є квартира у великому місті, але Ви хочете мати заміський будинок, дачу або ж зовсім змінити місце проживання. Квартира - найліквідніша нерухомість, тому кредит на будівництво під заставу квартири найбільш вигідний і простий в оформленні.

Кредит на будівництво будинку під заставу квартири ми видаємо на наступних умовах:

 • Розмір кредиту - 80% від ціни квартири (50 000 - 15 000 000 грн);
 • Ставка по кредиту 1,5% (фіксована на весь термін кредитування);
 • Термін погашення заборгованості - від 3 місяців до 5 років.

Іпотека на будівництво будинку без початкового внеску в «Банкнота»

При оформленні іпотечного кредиту в банку однією з головних проблем для позичальника є початковий внесок, в середньому він становить від 10% до 30% від ціни. Кредит на будівництво під заставу квартири, будинку або земельної ділянки в «Банкнота» позбавлений подібної процедури, а також інших підводних каменів, які можуть зустрітися в договорі з банком.

Іпотека на будівництво будинку без початкового внеску - нова пропозиція для всіх клієнтів «Банкнота». Оформити кредит можна під нерухомість в Одесі, Хмельницькому, Рівному, Дніпрі, Полтаві, Львові, Харкові, Тернополі, Ужгороді, Вінниці, та інших українських містах. Щоб залишити заявку скористайтеся формою зворотного зв'язку на нашому сайті, зв'яжіться з менеджером по телефону або напишіть нам в Telegram @banknota1.

Banknota
Як отримати кредит на будівництво будинку в сільській місцевості?
Щоб взяти кредит на будівництво в «Банкнота» заповніть форму зворотного зв'язку на нашому сайті, зв'яжіться з менеджером по телефону або відвідайте офіс «Банкнота» в Києві. Оформлення угоди відбувається протягом 24 годин з моменту звернення.
Чи можна взяти кредит на будівництво під заставу земельної ділянки, на якому буде будуватися будинок?
Так, можна, з умовами Ви можете ознайомитися на нашому сайті або задати всі Ваші питання менеджеру в телефонному режимі.
Чи існує іпотека на будівництво будинку в банку?
Іпотека передбачає наявність застави. Банки в основному видають іпотечний кредит під заставу вже готового житла. У банку можна отримати споживчий кредит на будівництво будинку, якщо Ви відповідаєте всім вимогам, як позичальник.
Де взяти безвідсотковий кредит на будівництво будинку?
Безвідсотковий кредит або розстрочка іноді надається забудовниками в колаборації з одним з банків. Але це не кредит на будівництво будинку, а варіант покупки готової квартири в новобудові.
Чому готові квартири або будинки в кредит (іпотеку) брати не вигідно?
На цю нерухомості забудовник виставляє дуже велику націнку, а договір з банком складається таким чином, щоб протягом 10-20 років виплачували борги, і в підсумку переплатили величезну суму.

Поставити своє питання

Матеріал підготувала: