Меню

Кредит без поручителів в Україні

Кредит без поручителів

Під заставу майна

Подати заявку
Зображення: Кредит без поручителів в Україні

Коли виникає потреба отримати кредит на більш-менш значну суму, кредитор відразу просить надати поручителя або заставу. Давайте розглянемо плюси і мінуси поручительства, і чи варто на це погоджуватися.

Види поручительства

Для початку - що таке порука. Порука - це зобов'язання суб'єкта перед кредитором погасити заборгованість, якщо позичальник перестане здійснювати платежі.

Залежно від обсягу зобов'язання порука буває:

  • Повною. Коли поручитель зобов'язується виконати всі зобов'язання перед кредитором замість позичальника. Причому, згідно із законами України, кредитор може вимагати рівно стільки, скільки йому винен позичальник. Навіть якщо з поручителем укладено договір, в якому прописані інші умови, він не має права вимагати більше.
  • Частковою. При даному виді поруки потрібно виплатити кредитору тільки ту суму, яка прописана в договорі. Перед її підписанням поручитель вказує, скільки він готовий відшкодувати кредитору, якщо той зазнає збитків.

Залежно від черговості відповідальності перед кредитором:

  • Солідіарна відповідальність, при якій позичальник і поручитель в рівній мірі відповідають перед кредитором. Кредитор може вимагати погасити борг кожного з них незалежно від іншого. Кредитор, виставляючи вимоги до когось з них, не повинен дотримуватися черговості. А позичальник і поручитель повинні виконувати вимоги кредитора.
  • Субсидіарна відповідальність. При даному типі відповідальності кредитор може пред'являти вимоги поручителю (субсідіару) тільки після того, як позичальник відмовиться виконувати свої боргові зобов'язання.

Хто в Києві може бути поручителем за кредитом?

Відповідно до законів України, поручителем може стати будь-який громадянин України віком від 21 і до 70 років. Але є кілька нюансів, поручитель повинен заробляти не менше позичальника і проживати в тому регіоні, де знаходиться відділення банку, яке видає кредит.

Як правило, поручителями виступаю батьки позичальника, близькі кровні родичі або начальство позичальника. Вважається, що ці люди можуть вплинути на позичальника, допомогти йому дотримуватися фінансової дисципліни і не доводити кредит до прострочень.

Де отримати кредит без поручителів?

Але що робити, якщо не вдається знайти поручителя? Тоді Ви можете взяти кредит без поручителів в компанії «Банкнота». Наша компанія вже тривалий час займається кредитуванням без поручителів. Ми видаємо гроші під заставу нерухомості або авто. Отримати кредит в нашій компанії можна всього за кілька годин. Для цього буде потрібен мінімальний пакет документів.

Наші умови кредитування

Наші умови кредитування

  • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Ми пропонуємо вигідні умови своїм позичальникам. Кредит без поручителів видається під 18% на рік. Термін кредитування встановлюється індивідуально і залежить від того, коли позичальник готовий погасити заборгованість.

У нашій компанії позичальники можуть отримати гроші без перевірки кредитної історії. Також не потрібно підтверджувати свою платоспроможність і надавати довідку про доходи. Кредити видаються і фізичним, і юридичним особам. Більш детальну інформацію Вам з радістю нададуть співробітники компанії по телефону або в нашому офісі.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку
Banknota
Матеріал підготував: