Меню

Кредит без відмови на особистий рахунок

Зображення: Кредит без відмови на особистий рахунок

Вам набридло отримувати відмову за заявками на кредит?

Банки і кредитні організації часто відмовляють навіть благонадійним позичальникам. Причина відмови може бути різною, і не завжди банківські службовці її озвучують. В результаті, Ви витрачаєте свій час, отримуєте відмову і, в розгубленості, зовсім не знаєте, що робити далі.

Кредит без відмови під заставу нерухомості

Кредит без відмови під заставу нерухомості

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Основні причини, з яких відмовляють банки:

 1. Позичальник має негативну кредитну історію. Кожна кредитна організація встановлює свої внутрішні вимоги до кредитної історії позичальника, але злісному неплатнику отримати кредит буде непросто.
 2. Відсутність кредитної історії теж може стати причиною відмови. Позичальнику без кредитної історії важче отримати кредит на велику суму.
 3. Наявність кредитів в інших фінансових установах.
 4. Наявність неправдивої інформації в заявці на кредит. Будь-яка непідтверджена інформація і недійсні документи відразу приводять до відмови.
 5. Маленький дохід може стати причиною відмови при заявці на велику суму кредиту.
 6. Допустимий вік позичальника в кожній кредитній організації встановлюється індивідуально. Мінімальний вік для отримання кредиту в Україні 18 років. Вікова межа, до якої можна отримати кредит в Києві, коливається між 65 і 71 роками.
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Кредит без відмови на особистий рахунок за декілька днів

Як же отримати кредит без відмови на особистий рахунок за декілька днів. Вихід є, скористайтеся послугами небанківських фінансових організацій. Це приватні позичальники, які видають кредити в Києві на різних умовах. Небанківські кредитні організації бувають декількох видів:

Задати своє питання

 • Організації, які займаються мікропозиками. У такій організації за 30 хвилин Ви зможете отримати кредит на суму до 10 000 грн. З документів Вам знадобиться тільки паспорт і код. Оформити заявку можна як в офісі компанії, так і онлайн на сайті. Мінуси мікропозик - висока відсоткова ставка по кредиту. Відсоткова ставка в деяких компаніях становить від 2,5% в день. Але якщо Ви візьмете кредит на недовгий термін, то для Вас ця відсоткова ставка не буде настільки відчутною.
 • Другий вид небанківських фінансових організацій - ломбарди. Вони видають гроші всім під заставу майна. Угоди з ними можна укладати 2х типів: з викупом свого майна і без нього. Ломбарди видають гроші без відмови на особистий рахунок швидко всім, але сума, яку Ви можете отримати за свій товар, набагато нижча за ринкову.
 • Третій вид НФО - приватні позичальники. Приватні позичальники можуть видати Вам гроші під заставу майна. В якості застави, як правило, виступає нерухомість або автомобіль. Сума застави в такому випадку обмежена лише вартістю самого майна. Кредит без відмови на особистий рахунок під заставу майна брати вигідно. Відсоткова ставка по забезпечених кредитах найнижча, а термін кредитування обираєте Ви. Отримати кредит без відмови на особистий рахунок за декілька днів від приватного позичальника цілком реально, якщо у Вас готові всі документи.

 

Кредит без відмови на особистий рахунок у Києві

Кредит без відмови на особистий рахунок швидко і терміново в Києві можна отримати в компанії «Банкнота». Це приватний позичальник, який видає кредити під заставу житлової та комерційної нерухомості, а також під заставу автомобіля.

Умови кредитування від компанії «Банкнота» вигідні для кожного позичальника. Відсоткова ставка по кредитах від 1,5% на місяць.

Для отримання кредиту Вам знадобиться паспорт, ІПН і документи на нерухомість. У нашій компанії не вимагають підтвердження доходу.

Для отримання детальної інформації про те, як взяти кредит в компанії «Банкнота», зверніться до співробітників компанії.

Banknota
Матеріал підготував: