Меню

Як взяти кредит без офіційного працевлаштування

Взяти кредит

Під 1.5% на місяць

Подати заявку
Зображення: Як взяти кредит без офіційного працевлаштування

Отримати кредит без офіційного працевлаштування в банку неможливо, і на це є об'єктивні причини. Банк є великою фінансовою організацією, часто пов'язаною з видачею заробітних плат, соціальними програмами, підтримкою великого бізнесу і іншими операціями. Видача позик в банку суворо регламентована міжнародними стандартами кредитування і не може бути порушена. І все ж, чи можна отримати кредит без офіційного працевлаштування в Україні? Так, наша приватна фінансова компанія «Банкнота» видає кредит готівкою без працевлаштування в Києві і інших містах України для фізичних і юридичних осіб. Щоб отримати кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування зверніться до нашого фахівця в онлайн-чат на сайті або по телефону.

Чому банк вимагає трудовий стаж?

Банківська система заснована на довірі виключно до офіційно працюючих людей, більш того, клієнт повинен мати безперервний трудовий стаж не менше 12 місяців на поточному робочому місці. Хоча варто зауважити, велика частина населення України має додатковий дохід, який часто перевищує «зарплату».

Даний нюанс врахували фахівці компанії «Банкнота» і прийняли рішення видавати позичальникам кредит без трудового стажу і багатьох інших бюрократичних моментів. Наша співпраця з клієнтом завжди побудована на довірі і взаємоповазі.

Кредит без офіційного доходу в компанії «Банкнота»

Ми надаємо вигідну позику без офіційного працевлаштування для реалізації будь-яких бізнес-ідей або особистих потреб. Комерційні позики під заставу нерухомості і транспортних засобів наша компанія видає з 2014 року, і на сьогоднішній день ми допомогли вирішити фінансові проблеми тисячам українських громадян.

Чому ми пропонуємо такі умови? «Банкнота» - незалежна компанія, яка заснована завдяки вкладенням приватних інвесторів. На даний момент ми пропонуємо свої послуги по всій країні, а значить велика частина українців можуть взяти кредит без працевлаштування та отримати безліч приємних бонусів від компанії. Працюючи з нами на постійній основі і розвиваючи свій бізнес, Ви потрапляєте в програму лояльності, яка включає підтримку від персонального менеджера в компанії і дає спеціальні умови співпраці.

Про наші умови

Вигідні умови кредитування є запорукою успішної співпраці між фінансовою компанією і позичальником. Саме тому ми проаналізували кредитний ринок в Україні і оптимізували вимоги до клієнта і основні параметри позики:

 • Низька відсоткова ставка по кредиту - всього 1,5%;
 • Тривалий термін погашення позики - до 60 місяців;
 • Максимальна сума позики - 15 000 000 гривень;
 • Сума кредиту - 80% від фактичної вартості Вашого майна;
 • Є можливість взяти кредит без офіційного працевлаштування.

Залишилися питання чи незрозумілі якісь нюанси про кредитування в «Банкнота»? Ми з радістю допоможемо Вам отримати кредит без офіційного місця роботи в найкоротші терміни. Поставити будь-яке питання про кредитування можна прямо на сайті або по телефону, який вказаний в розділі контакти.

Що потрібно для отримання кредиту?

 • Наявність нерухомості в одному з обласних центрів України (повний перелік міст Ви можете уточнити у менеджера) або транспортного засобу, зареєстрованого в будь-якому регіоні країни;
 • Подача заявки на кредит без підтвердження працевлаштування;
 • Надання переліку документів: паспорта, ІПН, правовстановлюючих документів на нерухомість / автомобіль;
 • Підписання двостороннього договору з компанією в присутності нотаріуса.
Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Оцінку особистого майна клієнта проводить експерт «Банкнота» протягом 24 годин з моменту звернення. Отримати всю суму кредиту клієнту пропонується в банку в необхідній валюті. Інкасація коштів та оцінка майна надається безкоштовно для всіх клієнтів.

Переваги «Банкнота»

Ми пройшли довгий і непростий шлях в кредитній сфері, і сьогодні з усією відповідальністю можемо сказати про свої переваги перед конкурентами:

 • Кредитуємо під заставу будь-якої нерухомості на території Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра та інших міст;
 • Професійна команда фахівців;
 • Широкий географічний діапазон роботи;
 • Видаємо кредит позичальникам без офіційного працевлаштування, довідки про доходи, кредитної історії та інших зайвих документів;
 • Пропонуємо фіксовану відсоткову ставку по кредиту;
 • Проводимо безкоштовну оцінку особистого майна;
 • Видаємо всю суму позики готівкою в день подачі заявки;
 • Гарантуємо прозорість угоди;
 • Забезпечуємо допомогу юриста на будь-якому етапі співпраці.
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Щоб дізнатися про можливості взяти кредит готівкою без офіційного працевлаштування в Вашому місті зверніться до нашого менеджера по телефону або на сайті.

Як отримати кредит готівкою без офіційного працевлаштування?

Багатьох цікавить питання - чи дають кредит без офіційного працевлаштування, довідки про доходи, позитивної кредитної історії? Однозначно так, наша команда фахівців підготувала для клієнтів спеціальну пропозицію «кредит без офіційного працевлаштування під заставу нерухомості або транспортного засобу». Запрошуємо клієнтів з Києва та інших міст України до співпраці на вигідних умовах. Щоб подати заявку на оформлення кредиту без офіційного працевлаштування, заповніть спеціальну форму на сайті або зв'яжіться з менеджером «Банкнота» в телефонному режимі. Ми гарантуємо безпеку і конфіденційність угоди та індивідуальний підхід до проблеми кожного клієнта. «Банкнота» - це чесний кредит без зайвої бюрократії.

Banknota
Матеріал підготував: