Меню

Як повернути позичені гроші та не зіпсувати стосунки з близькими людьми

Кредит під заставу нерухомості

Від 1.5% на місяць

Подати заявку
Зображення: Як повернути позичені гроші та не зіпсувати стосунки з близькими людьми

Позика грошей у родичів чи друзів – звичайна справа. Кожному з нас хоч раз у житті доводилося це робити. На жаль, фінансові труднощі іноді можуть спричинити негативні наслідки для обох сторін. Наприклад, коли гроші знайомий не повертає в обумовлений термін. Через це часом руйнуються навіть найтепліші відносини між людьми. Як цього уникнути? Як повернути позику і не зруйнувати дружній зв'язок? Фінансова компанія "Банкнота" пропонує унікальне вирішення цього питання - кредит під заставу нерухомості з дуже вигідними умовами. Як це вам допоможе? Розкажемо далі.

Як змусити боржника повернути борг безболісно для обох сторін?

Як повернути гроші від людини, яка для Вас дуже дорога? У більшості випадків люди деякий час намагаються “м'яко” натякати своїм знайомим, що позику настав час повернути, поступово це переростає в конфліктні ситуації і навіть погрози чи юридичні розгляди.

Найбільш актуальне це питання, коли йдеться про великі суми. Як же стягнути борг? По-перше, спробувати пояснити позичальнику, що гроші для Вас також важливі, і Ви їх потребуєте. Побудуйте конструктивний діалог, запропонуйте другові оптимальні для обох сторін варіанти вирішення проблеми.

Якщо Ви займали кілька десятків/сот гривень, і хочете їх якнайшвидше повернути, розгляньте варіант кредиту під заставу нерухомості для вашого позичальника.

Як це працює?

 1. Позичальник оформляє кредит під заставу нерухомості на узгоджену суму у компанії “Банкнота”;
 2. Відразу віддає Вам борг;
 3. За кілька тижнів/місяців він погашає заборгованість за кредитом, переплативши найменший відсоток.

Що зрештою?

 • Обидві сторони задоволені – Ви з грошима, позичальник – позбувся зобов'язань;
 • Відносини збереглися, а можливо – зміцнилися;
 • Позичальник має чіткий індивідуальний графік погашення і виплачує кредит невеликими частинами, що не обтяжує його фінансове становище.
Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Як повернути борг за розпискою?

Спробувати стягнути борг можна ще одним способом, щоправда, він працює тільки якщо Ви попередньо потурбувалися про збереження своїх грошей. Йтиметься про розписку. Розписка - це юридичний документ, що складається разом із нотаріусом. У ній вказується паспортні дані сторін, сума позики, умови та строки повернення грошей.

Як повернути борг за розпискою? Хоча розписка – це офіційний документ, з ним може виникнути низка проблем. Як показує практика, якщо позичальник просто не захоче повертати гроші, або сильно затягуватиме цей процес, то судовий розгляд може затягтися на дуже великий термін - місяці, і навіть роки.

Знову ж таки, це й витрати для позивача, і остаточно зіпсовані відносини для сторін.

Кредит під заставу нерухомості у “Банкнота”

Кредит під заставу нерухомості у “Банкнота” - найкраще вирішення такого складного питання, адже він торкається не лише фінансової сторони, а й морально-соціальної. Ви вже переконалися, що заставне кредитування – це просто та вигідно, тому ми розповімо про умови нашої компанії.

 1. Відповідь на заявку протягом 9 хвилин;
 2. Сума – від 50 000 до 15 000 000 гривень;
 3. Ставка – всього від 1.5%;
 4. Термін погашення – до 60 місяців.
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Заставною нерухомістю може виступити квартира, домоволодіння, комерційне приміщення, земельна ділянка і навіть недобудова. Актуальні регіони кредитування Ви завжди можете уточнити у нашого менеджера по телефону або в Telegram-чаті. Наразі це Київ та область, та міста Західної України (Львів, Луцьк, Ужгород, Мукачево, Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ та Вінниця).

Чому кредит під заставу в "Банкнота" - це найкращий варіант забрати борг

"Банкнота" – фінансова компанія з 8-річним досвідом роботи на українському ринку. Ми надаємо широкий перелік фінансових послуг і завжди на перше місце ставимо бажання позичальника. Співпрацювати з “Банкнотою” просто та дуже вигідно, наша команда готова надати підтримку тим, хто опинився у складній матеріальній ситуації.

Чому Вам варто звернутись до “Банкноту”?

 • Ціль позики - не має значення;
 • Прості умови оформлення без бюрократії;
 • Схвалення 99%, навіть з негативною кредитною історією;
 • Адекватна процентна ставка;
 • Відсутність будь-яких комісій, штрафів та страхових платежів;
 • Безкоштовні послуги оцінки застави та юридична підтримка.

Хочете забрати борг і не втратити дорогу людину? Зверніться до “Банкнота”, і ми вирішимо всі Ваші фінансові труднощі у найкоротший термін. Залишіть заявку на сайті прямо зараз та отримайте детальну консультацію з будь-якого питання від фінансового експерта компанії "Банкнота".

Banknota
Наскільки актуальною є розписка про позику з юридичної точки зору?
Повернути гроші за розпискою можна, якщо позичальник дотримується всіх пунктів договору. У багатьох випадках повертати кошти по розписці буває складно навіть через суд. Цей варіант не гарантує “безболісне” повернення позики.
Яку суму може отримати позичальник і від чого вона залежить?
У "Банкнота" позичальник може оформити позику у розмірі 15 000 000 грн готівкою. Сума позики залежить від ціни заставної нерухомості (80% вартості).
Хто може виступити поручителем із заставного кредиту?
Для оформлення кредиту в “Банкнота” не потрібен поручитель та довідка про доходи.
На час погашення кредиту доведеться виїхати із заставної квартири?
Ні, власність залишається у користуванні у позичальника на весь період, так як і оригінали правовстановлюючих документів. Жодних обмежень наша компанія не вводить.
Що буде, якщо позичальник прострочить платіж?
За запитом позичальника "Банкнота" може надати відтермінування до 90 днів без накладення штрафу.

Поставити своє питання

Матеріал підготував: