Меню

Як перевірити кредитну історію за допомогою комп'ютера або смартфона?

Гроші під заставу майна

Від 1.5% на місяць

Подати заявку
Зображення: Як перевірити кредитну історію за допомогою комп'ютера або смартфона?

Перед тим, як подати заявку на кредит у банк, варто перевірити свою кредитну історію. Кредитна історія і кредитний рейтинг відображають здатність позичальника погашати позики, вказують на проблеми з кредитуванням в минулому і дають іншу корисну інформацію для банка. Сьогодні кожен може перевірити кредитну історію онлайн, в багатьох випадках безкоштовно, використовуючи будь-який гаджет з доступом в інтернет. Як перевірити свою кредитну історію? Чи можна дізнатися чужу кредитну історію? Чи реально оформити позику з поганою кредитною історією в Україні? На ці питання дадуть відповідь фінансові експерти «Банкнота».

Як перевірити кредитну історію - достовірні джерела в Україні

Отже, як перевірити кредитну історію не виходячи з дому? Існують українські та зарубіжні бюро кредитних історій, які зберігають дані про позичальників. Вони відрізняються за кількістю інформації та її достовірностю. Ми рекомендуємо використовувати такі сервіси для перевірки:

  1. Українське бюро кредитних історій (УБКІ);
  2. Перше всеукраїнське бюро кредитних історій (ПВБКІ);
  3. Міжнародне бюро кредитних історій (МБКІ);
  4. Сторонні сервіси (наприклад, «Nova Finance») та інші.

Деякі бюро сьогодні пропонують дізнатися кредитну історію безкоштовно, в тому числі онлайн, без бюрократії та збору документів. Про це докладніше ми розповімо далі.

Як дізнатися кредитну історію безкоштовно?

Як перевірити кредитну історію онлайн безкоштовно? Ми регулярно чуємо таке питання від наших клієнтів. Безкоштовна перевірка кредитної історії доступна не в усіх джерелах. На наш погляд найоптимальніші умови надає УБКІ. На сайті УБКІ можна перевірити кредитну історію онлайн безкоштовно один раз на рік. Для цього компанія попросить ввести номер мобільного телефону і деякі паспортні дані позичальника. Звіт з усіма даними УБКІ надасть миттєво.

Як перевірити кредитну історію онлайн безкоштовно через мобільний додаток?

Чи можна дізнатися кредитну історію за допомогою мобільного додатку? Так, можна. Сервіс УБКІ від Приват Банку створив додаток для Android і IOS. У ньому доступні абсолютно ті ж функції, що і на сайті, і в якійсь мірі вони більш зручні, адже телефон майже завжди під рукою. Додаток відображає Ваш кредитний рейтинг в онлайн режимі, дає можливість перевірити фоторейтинг, подати заявку на кредит і має безліч інших корисних функцій.

Як перевірити чужу кредитну історію?

Чи можна дізнатися кредитну історію іншої людини? Так, можна, але така функція доступна лише банківським та іншим кредитним структурам, а також деяким юридичним особам (наприклад, правоохоронним органам). Ви можете перевірити кредитну історію третьої особи лише з її письмового дозволу, який буде оформлений юридично правильно. Нюанси даної процедури можна уточнити у нотаріуса або іншого юриста.

Позика з поганою кредитною історією в «Банкнота»

У Вас є проблеми з кредитною історією або низький рейтинг платоспроможності? Вам терміново потрібні гроші в кредит? Фахівці фінансової компанії «Банкнота» допоможуть швидко вирішити дану проблему.

Ми кредитуємо під заставу нерухомості і автомобілів по всій території України. При оформленні позики в «Банкнота» немає необхідності надавати довідку про доходи та інші бюрократичні документи. Все, що Вам потрібно - залишити заявку на сайті, зв'язатися з менеджером по телефону, або відвідати наш офіс в Києві. Всі подальші етапи співпраці ми беремо на себе. Будь-які подробиці Ви можете уточнити у наших фахівців в телефонному режимі.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Banknota
Матеріал підготувала: