Меню

Як кредит на 50 000 перетворити на стабільний пасивний дохід?

Кредит під заставу нерухомості

Від 1.5% на місяць

Подати заявку
Зображення: Як кредит на 50 000 перетворити на стабільний пасивний дохід?

Кредит на 50000 – це багато чи мало? Кожен міркує у міру своїх можливостей та бажання стати більш фінансово незалежним. Поточна соціально-економічна ситуація в Україні ставить багатьох людей у певні рамки, особливо у бюджетній сфері, тому багато людей бажають мати «свою» справу, яка могла б приносити хоча б мінімальний пасивний прибуток.

Кредитування – один із найкращих інструментів для старту та розвитку бізнесу, але тут існує багато нюансів, які обов'язково необхідно враховувати. Першорядне значення має раціональність кредиту, тобто окупність вкладених кредитних коштів у підприємство. Кредит до 50000 – це та сама цеглинка, з якої Ви можете розпочати будівництво власного бізнесу.

Фінансова компанія «Банкнота» пропонує вигідні кредити під заставу нерухомості для юридичних та фізичних осіб, які бажають зробити перші інвестиції у своє майбутнє.

Ми розглянемо:

 • Чи можна взяти кредит готівкою 50000 та організувати бізнес?
 • Як отримати кредит до 50 000 без відмови?
 • Чи можна взяти кредит 50 000 без довідки про доходи?
 • Чи реально взяти кредит на 50000 із поганою кредитною історією?

На що беруть кредит до 50 000?

50000 у кредит – це, можливо, не та сума, яка дозволить Вам одразу заробити мільйони, але для стартового капіталу – це гарний, а головне, не надто ризиковий варіант.

Ось кілька популярних в Україні способів реалізувати 50 000 у кредит:

 • Торгова точка – продаж випічки, непродовольчої продукції;
 • Бізнес у сфері інтелектуальної власності;
 • Міні-ательє;
 • Закупівля обладнання та матеріалів для хенд-мейду;
 • Купівля інструментів для ремонту смартфонів, побутової техніки;
 • Виготовлення парфумерії ручної роботи;
 • Виготовлення декоративних свічок;
 • Сервіс реставрації старовинних речей;
 • Орендодавство – наприклад, будівельного інструменту, ігрових консолей та багато іншого.

Чи можна кредит на 50 000 реалізувати в прибутковий бізнес?

Вміння швидко реалізовувати бізнес-ідею деяким приходить з роками, інші - одразу застосовують свою кмітливість та використовують інвестиції з максимальним прибутком. Сучасні рекламні інструменти в соціальних мережах та на сторонніх майданчиках, блогінг, допомога друзів та знайомих та завзятість можуть допомогти Вам створити свою справу, та за короткий період здійснити задумане.

Скористайтеся простим, але дієвим методом, який застосовували багато клієнтів "Банкнота":

 • Оформіть бізнес-план з урахуванням потенційного прибутку, видатків, форс-мажорів;
 • Почніть з малого, вклавши гроші у найменш ризиковану нішу;
 • Перші доходи можна витратити на закриття боргу кредиту під заставу нерухомості;
 • Через час, Ви поступово масштабуватиметеся і виходитимете на абсолютно новий фінансовий рівень.

Взяти кредит 50000 без довідок та поручителів у "Банкноті"

Відсутність офіційної роботи та неможливість надати довідку про доходи – одна з головних причин, через які банки в Україні відмовляються оформляти кредит потенційним позичальникам. Як не дивно, навіть кредит до 50000 без довідки про доходи оформити у банківській установі практично неможливо. Багато хто відразу звертається до МФО, трапляючись на вудку "0,01%", і лише через час усвідомлюють, що через плаваючу ставку переплачують мікрокредитору до 60% на місяць!

50 000 позик - це не так багато, щоб шукати поручителя? Не зовсім. У більшості банківських фінустанов поручитель все ж таки потрібен. Причому, до цієї особи також виставляються певні вимоги (розмір доходу, сімейний стан, кредитна історія тощо).

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Як отримати кредит 50 000 без довідки про доходи?

Вже сьогодні Ви можете оформити заставний кредит 50000 без довідки про доходи у "Банкнота" всього за кілька хвилин. Ми не вимагаємо жодних зайвих документів, залучення поручителя, і не враховуємо розміру офіційних доходів позичальника. Гарантією платоспроможності клієнта є нерухомість або автомобіль, які є об'єктом забезпечення кредиту. Співпраця з "Банкнота" - це кредит "під ключ", від Вас потрібно лише погодити з фахівцем усі нюанси договору та отримати всю суму готівкою у банку. Взяти кредит 50 000 терміново під заставу нерухомості можна навіть в іноземній валюті (USD, EUR).

Чи дадуть кредит 50000 із поганою кредитною історією?

Взяти 50000 у кредит із негативною кредитною історією в Україні не так просто. Банки більш ніж 95% випадків відмовляють позичальникам з простроченнями або поточними кредитами в інших фінустановах, посилаючись на ризики неплатоспроможності. Більшість відмов клієнти банків отримують в автоматичному режимі, тобто ніхто не розглядає кожну заявку окремо.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Команда "Банкнота" дотримується індивідуальної тактики співпраці з кожним клієнтом. У нашій компанії Ви можете отримати позику 50000 без відмови навіть з поганою історією та іншими проблемами з документами. Ми налаштовані лише на чесну та взаємовигідну співпрацю, і завжди довіряємо вибору клієнта.

Сьогодні "Банкнота" видає кредити під заставу нерухомості в більшості українських міст лише під 1,5% на місяць (Київ, Київська область, Полтава, Вінниця, Харків, Тернопіль, Одеса, Дніпро, Хмельницький, Львів, Рівне, Ужгород, тощо). Щоб оформити 50000 кредиту готівкою всього за 1 день, зв'яжіться з нами прямо на сайті або в телефонному режимі.

Banknota
На які цілі я можу взяти кредит 50000 до «Банкнота»?
В «Банкнота» Ви можете взяти кредит 50000 і більше на будь-які цілі – інвестиції в бізнес, вирішення особистих проблем, рефінансування іншого кредиту та інше.
Чи обов'язково потрібно закладати нерухомість, щоб взяти позику 50000?
Так, щоб взяти кредит 50000 без довідок та поручителів у «Банкнота», Вам необхідно надати заставу – нерухомість чи автомобіль. Наша компанія працює тільки в такому форматі співпраці, а натомість ми пропонуємо низьку відсоткову ставку та просту схему оформлення.
Чи можу я погасити кредит 50000 раніше за термін, щоб не переплачувати відсотки?
Довгострокова позика 50000 грн Ви можете погасити в будь-який, зручний для Вас момент без будь-яких комісій та штрафів.
Чи можу я взяти кредит 50000 з поганою кредитною історією у «Банкнота»?
В «Банкнота» Вам доступний кредит 50000 з поганою кредитною історією, низьким рейтингом по УБКІ і навіть під заставу проблемної нерухомості. Щоб дізнатися всі подробиці, зверніться до нашого фахівця за телефоном, або в офіс в Києві.
Потрібен кредит 50000 готівкою у доларах, чи реально його отримати у «Банкнота»?
50000 кредит Ви можете оформити в будь-якій зручній валюті за актуальним курсом. Відсоткова ставка та інші параметри кредитування залишаються незмінними.

Поставити своє питання

Матеріал підготував: