Меню

Де краще взяти кредит під заставу квартири в Чернівцях?

Кредит під заставу квартири

в Чернівцях під 1.5%

Подати заявку
Зображення: Де краще взяти кредит під заставу квартири в Чернівцях?

Сучасний світ влаштований так, що кожен з нас зобов'язаний підтримувати фінансовий баланс для досягнення поставлених цілей. Щодня ми витрачаємо гроші на засоби першої необхідності, рідше - на покупку одягу або електроніки, в окремих випадках - на придбання нерухомості або автомобіля, а також непередбачені ситуації. Не секрет, що форс-мажорні обставини часто вибивають людину з колії, викликаючи стрес, який нерідко штовхає на необдумані вчинки. Термінова необхідність в грошах, як правило, змушує людину брати кредит в банку або просити про позику у близьких. Чи є альтернатива? Однозначно, так, наша приватна фінансова компанія «Банкнота» надає можливість оформити кредит під заставу квартири в Чернівцях всього за один день без непотрібної бюрократії і додаткових витрат. Далі поговоримо про умови отримання кредиту від «Банкнота» і його переваги перед конкурентами.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Кредит під заставу квартири в Чернівцях

Чернівці - адміністративний центр Чернівецької області, старовинне місто зі своєю унікальною історією та традиціями. Безліч пам'яток архітектури збережені в Чернівцях і по цей день, вік багатьох налічує понад 500 років. Через близькість до кордону, а також яскравих історичних подій, тут проживають представники понад 10 національностей.

Завдяки мінімальній кількості забруднюючих підприємств місто входить в ТОП-10 найбільш чистих міст України. Економічною опорою міста є туризм, сільське господарство, оптова та роздрібна торгівля, в тому числі, експорт товарів до Європи.

Завдяки своїй самобутності, в якійсь мірі, відчуженості від зовнішнього світу, Чернівці можна назвати одним з найбільш «зелених» і мальовничих міст нашої країни. Дані обставини, а також регулярний розвиток сфери освіти і культури, залучають нових жителів до покупки квартир та іншої нерухомості в Чернівцях, отже - вартість нерухомості тут підвищується з кожним роком. Саме тому, взяти кредит під заставу квартири в Чернівцях можна на більшу суму з максимальною вигодою для позичальника.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Кредит під заставу нерухомості в Чернівцях від компанії «Банкнота»

«Банкнота» пропонує унікальні умови кредитування для жителів Чернівців, які є власниками квартири або іншої нерухомості: будинку, земельної ділянки, магазину, нежитлового приміщення та іншої.

Наші умови співпраці:

 • Фіксована відсоткова ставка - 1,5% на місяць;
 • Розмір кредиту - 50 000 - 15 000 000 гривень;
 • Сума кредиту - до 80% від вартості нерухомості клієнта;
 • Строк повернення позики - до 60 місяців.
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Задати своє питання

Консультант компанії розгляне Вашу заявку на кредит протягом 10 хвилин, після чого Ви отримаєте подальші інструкції, щоб отримати позику протягом 24 годин. З детальними умовами кредитування кожного типу нерухомості Ви можете ознайомитися у відповідних розділах сайту, а також використовувати наш кредитний калькулятор для попереднього розрахунку всіх параметрів позики.  

Як оформити кредит під заставу нерухомості в Чернівцях?

Щоб отримати кредит під заставу квартири або іншої нерухомості в Чернівцях за максимально короткий термін, Вам потрібно виконати декілька простих дій:

 1. Ознайомитися з нашими умовами та подати заявку на кредит - зробити це можна онлайн на сайті, а також в телефонному режимі, зв'язавшись з менеджером компанії;
 2. Підготувати всі необхідні документи та надати їх фахівцю «Банкнота»:
  • Паспорт;
  • ІПН;
  • Документи, що підтверджують володіння нерухомістю.
 3. Дочекатися оцінки майна нашим експертом;
 4. Підписати договір іпотеки і договір позики;
 5. Отримати кредит готівкою в банку.

Оцінка майна та юридична підтримка надається нашою компанією абсолютно безкоштовно. Юридичні особи, а також постійні клієнти потрапляють в програму лояльності і можуть отримати додаткові бонуси від компанії.

 

Взяти кредит під заставу квартири в Чернівцях дуже просто. Ми завжди раді новим клієнтам і готові розглянути будь-які варіанти нерухомості в індивідуальному порядку. Залишилися питання? Задайте їх нашому фахівцеві в онлайн-чаті або по телефону.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку
Banknota
Матеріал підготував: