Меню

Де бізнес зможе отримати вигідний кредит після зупинки програм пільгового кредитування?

Кредит під заставу нерухомості

Від 1.5% на місяць

Подати заявку
Зображення: Де бізнес зможе отримати вигідний кредит після зупинки програм пільгового кредитування?

Бізнес дуже залежить від кредитних коштів, особливо на початкових етапах свого розвитку, про це знає кожен підприємець. Початок війни в Україні створив низку серйозних проблем у цій сфері, бізнес дуже постраждав у всіх сенсах. На додачу, економічна криза в країні призвела до обмеження пільгового кредитування бізнесу. Наприклад, найпопулярніший в Україні пільговий кредит “5-7-9%” став недоступним у багатьох банках, як і “Пільгова іпотека 7%” для фізичних осіб. Вирішити цю проблему українським підприємцям пропонує фінансова компанія "Банкнота". Оформити вигідний кредит під заставу нерухомості в нашій компанії може як бізнесмен-початківець, так і юр. особа, які потрапила в порочне коло неплатоспроможності за кредитом "5-7-9%".

 

Кредит "5-7-9%" - поточні реалії

Пільговим кредитом "5-7-9%" встигли скористатися тисячі підприємців у всій Україні. Цей кредитний продукт непогано розвивався, поки Фонд розвитку підприємництва своєчасно частково компенсував банкам відсотки по кредиту замість позичальника.

Що ми спостерігаємо сьогодні?

 • Економічна криза призвела до регулярних затримок виплат від ФРП (від 2 до 6 місяців залежно від банку);
 • Банки малого та середнього сегмента змушені компенсувати різницю за рахунок залучення інших коштів;
 • Новим клієнтам банки відмовляють у оформленні кредиту “5-7-9%”;
 • Для поточних позичальників ситуація складається ще гірше. Згідно з договором у разі неплатоспроможності ФРП, банк може вимагати від позичальника виплатити повноцінну відсоткову ставку (16,37%, 18,37%, 20,37% відповідно). Окремі банки навіть вимагають достроково сплатити кредит, погрожуючи штрафами.

Варто зазначити, деякі банки досі “тримаються на плаву”, тобто, за рахунок величезних активів вони здатні якийсь час працювати в режимі постійних затримок платежів від ФРП, серед них, наприклад, ПриватБанк і ОщадБанк. Чи це надовго?

Що буде з пільговим кредитуванням найближчим часом?

Перспективи завершення бойових дій в Україні та стабілізації економіки сьогодні оцінити практично неможливо. Фахівці прогнозують, що більшість позичальників за пільговим кредитом буде змушена самостійно погасити різницю відсоткової ставки і навіть достроково погасити позику. Строки виникнення цих наслідків визначаються лише фінансовою стійкістю конкретного банку.

Які ще прогнози ми можемо зробити?

 1. Різко зменшиться сумарний обсяг кредитування бізнесу;
 2. Обсяг пільгових іпотек впаде до мінімуму або повністю зникне щонайменше до кінця війни;
 3. Поступово зростатиме відсоткова ставка у комерційних банках, найімовірніше, по всіх кредитних продуктах;
 4. Бізнес потрапить у рецесію через неможливість мати хорошу фінансову опору, що ще більше вплине на українську економіку.

Навіть незважаючи на те, що щомісяця Україна отримує іноземні транші від ЄС, США та інших країн, поки ці кошти уряд не спрямовує до сфери пільгового кредитування. Можливо, в перспективі ми побачимо більш-менш адекватні рішення щодо цього питання, але що робити людям, які хочуть відкрити новий бізнес або потрапили до кредитної пастки “5-7-9%”?

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Кредит на розвиток бізнесу під заставу нерухомості у “Банкнота”

Фінансова компанія "Банкнота" пропонує отримати вигідний кредит для бізнесу з процентною ставкою від 1,5% на місяць. Ми займаємось заставним кредитуванням вже понад 8 років і змогли забезпечити тисячі підприємців необхідним фінансовим базисом.

Наша компанія не залежить від сторонніх кураторів (таких як ФРП), кошти ми залучаємо виключно від приватних інвесторів з України та інших країн. Співпраця з “Банкнота” не обтяжена бюрократією, а угода оформляється у стислий термін.

Що ми пропонуємо бізнесу?

 • Кредит під заставу нерухомості - як наявної, так і придбаної (іпотека);
 • Можливість довгострокового кредитування – до 5 років;
 • Фіксовану відсоткову ставку весь період - від 1,5% на місяць;
 • Індивідуальний графік погашення кожного клієнта;
 • Відсутність комісій, страхових платежів;
 • Можливість рефінансування пільгового кредиту "5-7-9%" та інших видів позик.
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Якщо Ваш банк змушує негайно погасити заборгованість, погрожуючи штрафами, Ви легко можете оформити позику під заставу нерухомості в "Банкнота" і різко знизити своє кредитне навантаження, заощадити час та свої нерви.

Постали питання? Наш спеціаліст з радістю проконсультує Вас з будь-якого питання, допоможе швидко зібрати необхідні документи та вирішити фінансові проблеми у стислий термін.

"Банкнота" – стандарт європейської якості кредитування в Україні з 2014 року!

Banknota
Чи може банк вимагати достроково погасити кредит “5-7-9%”?
Так, згідно з умовами за кредитом “5-7-9%”, при затримці платежів від ФРП, банк може запросити у клієнта оплату різниці відсоткової ставки, а також дострокове погашення позики.
Як впливає розмір доходу на схвалення кредиту у “Банкнота”?
Розмір доходу клієнта не впливає на схвалення заявки за кредитом у “Банкнота”. Ми не просимо довідки про доходи та інші фінансові документи.
Чим відрізняються умови кредитування фізичних осіб та бізнесу у “Банкнота”?
Умови для фізичних та юридичних осіб однакові. Процентна ставка, тривалість кредитування, сума позики та інші параметри є аналогічними в обох випадках.
Чи може комерційне приміщення виступати як застава?
Так, клієнт може закласти комерційне приміщення та отримати до 80% від його ринкової вартості. Це може бути магазин, салон, бізнес центр, склад і т.д.
Чи можуть воєнні дії якось вплинути на параметри кредитного договору?
Ні, умови договорів залишаються незмінними для обох сторін з моменту їх підписання у нотаріуса.

Поставити своє питання

Матеріал підготував: