Меню

Гроші в кредит за 2 дні

Зображення: Гроші в кредит за 2 дні

Ситуації, коли терміново потрібні гроші, можуть виникнути у кожного. Серед можливих причин: весілля, ремонт, лікування, відкриття бізнесу та інше. У кожного свій фактор виникнення потреби в додаткових коштах, але відповідь на питання: «Де знайти гроші в кредит?» такий:

  • попросити у друзів або родичів;
  • звернутися в банк;
  • закласти майно в ломбард;
  • взяти мікрокредит;
  • звернутися до приватного кредитора.

 

Як взяти гроші у борг в друзів?

Часто бувають ситуації, коли в разі потреби ми звертаємося до друзів або родичів. Вони можуть видати безвідсотковий кредит на будь-який термін. Це найвигідніший спосіб отримати гроші в кредит.

Але, на жаль, не завжди у наших друзів є фінансова можливість нам допомогти. Або ж сума, яка Вам необхідна може бути дуже високою.

Задати своє питання

Кредит у банку

Гроші в кредит в банку отримати набагато складніше, ніж попросити у друзів. Це один з найскладніших і витратних способів знайти гроші в борг. Банківська процедура видачі кредиту включає ретельну перевірку кредитної історії позичальника і його платоспроможності. Банку необхідно надати довідку про доходи та іншу фінансову документацію.

Схвалення кредиту в банку займає кілька тижнів, і це не означає, що Ви його отримаєте. Якщо немає можливості довго чекати, то, швидше за все кредитування в банку Вам не підходить.

Продаж майна ломбарду

Це простий і швидкий спосіб знайти гроші. Своє майно ломбарду можна надати з правом викупу або без нього.

Це швидше, ніж пошук реального покупця на Ваші речі (золото, техніку та інше), але в ломбарді Вам заплатять зовсім небагато. Ви отримаєте менше половини реальної ринкової вартості майна.

Відсотки в ломбарді високі. Іноді відсоткова ставка ломбарду вища, ніж при мікропозиці.

Гроші в кредит в мікрокредитній організації

Такі організації видають в борг до 20 000 грн готівкою або на картку. Але, якщо Ви звертаєтеся перший раз, то більшість з них не видає більше 5 000 грн.

Гроші в кредит можна отримати на 30 днів. Мікрокредитні організації спеціалізуються на невеликих короткострокових кредитах.

Отримати позику можна за 30 хвилин тільки з паспортом та ідентифікаційним кодом. Але при всій простоті отримання з таким кредитом найлегше потрапити в боргову яму.

Відсоткова ставка по мікропозиці в діапазоні 1,5-2,2% в день. З огляду на те, що кредит видається на невелику суму, то переплата здається незначною, але за місяць позичальник повинен виплатити від 45% до 66% від вартості кредиту.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

  • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Кредитування у приватного інвестора

Отримати гроші в кредит у приватного інвестора - найпростіший і найвигідніший спосіб отримати кредит. Приватний інвестор видає власні кошти, тому рішення про можливість кредитування приймається швидко - за 9 хвилин.

Для захисту власних коштів кредитор просить надати в заставу нерухомість або автомобіль. Якщо Вам потрібна невелика сума, то її можна отримати під заставу авто, більші кредити видаються під заставу нерухомості.

Співпрацювати з приватним інвестором безпечно. Право власності на майно залишається у Вас, і Ви можете продовжувати її використовувати на свій розсуд (але не можете продати), а відсоткова ставка по кредиту незначна.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Так по кредиту під заставу нерухомості позичальники виплачують 1,5% від суми кредиту в місяць. Автокредит з правом водіння можна отримати під 4,5% / місяць.

Термін кредиту встановлюється індивідуально - від 3-х місяців до 5 років. Але, якщо Ви вирішите погасити кредит достроково, то Ви не будете платити ніяких штрафів і комісій.

Більш детальну інформацію про те, як отримати гроші в кредит в компанії «Банкнота» Ви можете отримати у співробітників компанії.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку
Banknota
Матеріал підготував: