Меню

Кредит у ломбарді під заставу нерухомості

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців
Banknota

Подати заявку

Зображення: Кредит у ломбарді під заставу нерухомості

Споживча позика - гарне рішення, коли потрібна невелика сума на відпустку, купівлю техніки або закриття поточних боргів, але якщо потрібні великі гроші, то варто подумати про кредит із забезпеченням. Фінансова компанія «Банкнота» пропонує ломбардне кредитування під заставу нерухомості на вигідних умовах у Києві та інших містах України.

Коли потрібен кредит у ломбарді під заставу нерухомості

Великі гроші і на тривалий термін можуть знадобитися з різних причин. Найчастіше кредит у ломбарді під заставу нерухомості беруть на такі цілі:

 • Відкриття бізнесу. Статистика показує, що на відкриття свого бізнесу у Києві та Київській області, Львові, Рівному, Вінниці, Полтаві, Тернополі, Хмельницькому, Ужгороді та інших містах України потрібно від 1 000 000 гривень. Отримати такі гроші без застави навіть з ідеальною кредитною історією фізичній особі – завдання із зірочкою. Банки або взагалі не готові надавати фінансування на стартапи, або пред'являють позичальнику дуже високі вимоги. Гроші під заставу нерухомості у ломбарді отримати набагато простіше, а сума кредитування часто перевищує ту, яку готові запропонувати банки.
 • Розвиток своєї справи. Навіть уже запущений бізнес вимагає постійних грошових вливань, щоб залишатися конкурентним на ринку, тому кредитування у фінансовій організації стане гарним вибором для масштабування бізнесу.
 • Погашення боргів. Борги перед банками, акціонерами чи приватними кредиторами часто загрожують штрафними санкціями, які лише збільшать загальну суму заборгованості та зроблять ситуацію більш складною. Фінансова компанія «Банкнота» схвалює видачу кредиту навіть клієнтам з проблемами в кредитній історії, що дає змогу розрахуватися за боргами і далі вже погашати кредит невеликими платежами.
 • Лікування. Коли потрібні гроші на дороге лікування, отримати банківську позику практично неможливо. Банки не хочуть видавати гроші людям із проблемним здоров'ям. Кредит у ломбарді під заставу нерухомості дозволяє отримати гроші на необхідне лікування без обмеження суми фінансування та додаткових вимог.
 • Освіта. Навчання у престижних українських та особливо європейських ВНЗ пов'язане з величезними витратами, які можна покрити за рахунок заставного кредиту.

 

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

 

Цілі для довгострокового кредитування можуть бути різними, але саме ломбардний кредит під заставу нерухомості дозволяє отримати гроші швидко та з мінімумом формальностей.

Переваги грошей під заставу нерухомості у ломбарді

Кредитування у фінансовій компанії «Банкнота» у Києві дає більше переваг порівняно із звичайним заставним банківським кредитом. Ось 5 основних плюсів:

 • Сума кредиту більша. Максимальний розмір заставного кредиту в банку коливається від 2 000 000 до 10 000 000 гривень, залежно від вартості нерухомості, тоді як компанія «Банкнота» пропонує до 15 000 000 гривень.
 • Розмір кредиту залежить від ринкової вартості нерухомості. Банки в середньому пропонують позики в розмірі 50-70% ринкової вартості заставного житла з низкою умов стосовно нерухомості. «Банкнота» виплачує до 80% ринкової вартості застави, якою може бути квартира, будинок, нежитлове приміщення чи земельна ділянка.
 • Просте оформлення. Отримати гроші під заставу нерухомості у ломбарді можна на спрощених умовах. Потрібен лише паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на нерухомість. Без довідки про доходи та поручителів.
 • Кредитування у гривнях. На відміну від більшості банків, «Банкнота» видає заставні кредити в гривнях, без прив'язки до курсу іноземної валюти.
 • На будь-які цілі. Ломбардний кредит під заставу квартири чи іншої нерухомості – нецільовий, тому його можна використовувати для будь-яких цілей, не повідомляючи компанії про те, як саме витрачаються позикові кошти.

 

Фінансова компанія «Банкнота» кредитує навіть клієнтів із проблемною кредитною історією, пропонуючи гроші під фіксований відсоток з можливістю дострокового погашення без штрафів та комісій.

Чи можна закласти квартиру у ломбард?

Квартира - найпопулярніший тип нерухомості, що вибирається у якості застави для кредитування. У нас можна закласти квартиру в ломбард на суму до 15 000 000 гривень залежно від ринкової вартості житла та виплачувати лише 1,5% на місяць.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку