Меню

Кредит під заставу нерухомості у Вишневому

Кредит під заставу майна

Від 1.5% на місяць

Подати заявку
Зображення: Кредит під заставу нерухомості у Вишневому

Вишневе – невелике містечко на кордоні з Києвом з багатою історією та культурною спадщиною. Місто було засноване наприкінці 19 століття, а на сьогоднішній день тут мешкає близько 40 000 людей. Вишневе відноситься до групи населених пунктів Київської області з високою ліквідністю нерухомості, багато жителів Києва та інших регіонів прагнуть придбати тут квартиру чи будинок. Високий попит потенційних покупців, комфортні умови для життя, розвинена інфраструктура та інші фактори роблять нерухомість у Вишневому однією з найпопулярніших у 2021 році.

Як це можуть використати власники нерухомості? Дуже просто – їм доступні значно вигідніші умови кредитування під заставу у приватній компанії, порівняно з тим самим споживчим кредитом у банку. Кредит під заставу нерухомості – це можливість для максимально ефективних інвестицій у бізнес чи вирішення побутових проблем, зокрема, екстрених.

Декілька важливих фактів про нерухомість у Вишневому

Ціни на квартири у Вишневому в більшості випадків перевищують вартість житла навіть в обласних містах (крім Києва). За останні 5 років у місті було зведено безліч житлових комплексів, які користуються великою популярністю, більшість квартир викуповуються ще до моменту здачі об'єкту. Середня вартість за м2 у новобудові – 22-26 тисяч гривень, у старих будинках – залежить від розташування, місцевої інфраструктури та інших факторів.

Кредит під заставу квартири у Вишневому від «Банкнота»

Фінансова компанія «Банкнота» активно співпрацює з клієнтами у Вишневому вже багато років. Тут ми пропонуємо отримати кредит під заставу квартири, будинку, нежитлових приміщень та земельних ділянок під забудову. Ми працюємо в цій сфері вже понад 8 років і пропонуємо нашим позичальникам унікальні умови, недоступні в жодному українському банку, а саме:

 • Попереднє рішення по кредиту за 10 хвилин в онлайн режимі;
 • Індивідуальний графік погашення заборгованості;
 • Укладання угоди день у день;
 • Безкоштовну оцінку об'єкта застави та інкасацію готівки в будь-якій валюті;
 • Відсутність будь-яких комісій за оформлення;
 • Можливість відстрочити платіж за кредитом на 90 днів;
 • Відсутність штрафів за дострокове погашення кредиту;
 • Бонуси для постійних бізнес-клієнтів.
Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

На сьогоднішній день «Банкнота» є фінустановою №1 серед усіх приватних кредиторів у Київській області. Фахівці «Банкнота» регулярно підвищують свої професійні навички, а також оптимізують систему заставного кредитування під потреби клієнта. Якщо у Вас виникли запитання щодо оформлення заставного кредиту у Вишневому, менеджер «Банкнота» з радістю введе Вас у курс справи по телефону або в одному з доступних месенджерів (Viber, Telegram, WhatsApp).

Як закласти нерухомість у Вишневому за один день?

Причини, через які люди беруть кредити можуть бути різні – від бажання інвестувати в стартап до оплати дорогого лікування за кордоном. Перебуваючи у скрутному фінансовому становищі, людина шукає підтримки і максимально комфортного сервісу при оформленні кредиту, але що вона отримує в банку замість цього?

 • Завищені вимоги до офіційних доходів;
 • Потреба збирати велику кількість документів;
 • Необхідність залучати поручителя;
 • Тривале очікування рішення за заявкою;
 • Плаваючу відсоткову ставку;
 • Безліч додаткових платних послуг, комісії та штрафи.
Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Замість всієї цієї бюрократії та тиску з боку фінансової установи ми надаємо своїм клієнтам можливість оформити кредит на велику суму всього за один робочий день. Що для цього потрібно?

 1. Подайте заявку онлайн, по телефону або в нашому офісі в Києві;
 2. Дочекайтеся розгляду документів (10-15 хвилин);
 3. Далі експерт проведе оцінку об'єкта застави у Вишневому, а юристи складуть договори;
 4. Після підписання договорів Ви одразу отримаєте всю суму готівкою на руки, валюта може бути будь-якою.

Уся процедура в середньому займає кілька годин, що дозволить Вам вирішити будь-яке фінансове питання в найкоротший термін без головного болю та непотрібних документів. Сумніваєтеся, чи безпечно брати кредит під нерухомість? Отримайте детальну консультацію фінансового експерта «Банкнота» з будь-якого цікавлячого Вас питання. Зробити це можна у нашому офісі або за вказаним телефоном.

Banknota
Чи дають банки кредит під заставу квартири у Вишневому?
Позику під заставу нерухомості видає лише невелика група банків в Україні. Зазначимо, що отримати такий кредит у банку набагато складніше через високі вимоги до позичальника, а умови лише трохи відрізняються від звичайного споживчого кредиту.
Під заставу якої нерухомості «Банкнота» може дати кредит?
«Банкнота» видає гроші під заставу квартири, будинку, комерційного приміщення або земельної ділянки. Вид нерухомості впливає на розмір відсоткової ставки та розмір виплати при оформленні договорів.
Хочу взяти кредит під нерухомість у Вишневому, яку суму я можу отримати?
Максимальна сума кредиту під заставу у «Банкнота» – 15 000 000 гривень. На суму позики впливає ринкова вартість об'єкта застави. Ми видаємо до 80% від ціни Вашої квартири чи будинку.
Як швидко я отримаю гроші під заставу нерухомості після підписання договору?
Оформлюючи кредит готівкою під заставу нерухомості у нас, Ви отримуєте гроші на руки відразу після узгодження та підписання договорів. Готівка видається в банку або в нотаріуса.
Чи можна взяти позику під заставу квартири у Вишневому з поганою кредитною історією?
Кредитний рейтинг та кредитна історія клієнта не враховуються при розгляді заявки до «Банкнота». Ми можемо видати кредит під заставу нерухомості, навіть якщо у Вас є відкриті прострочення у банках чи МФО.

Поставити своє питання

Матеріал підготувала: