Меню

Фінансова компанія

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців
Banknota

Подати заявку

Зображення: Фінансова компанія

Фінансова компанія - простий і вигідний аналог банку: оформити договір простіше, вимоги до позичальника нижче, а максимальна сума кредиту вища. Компанія «Банкнота» пропонує позики під заставу рухомого та нерухомого майна на суму до 15 000 000 гривень із мінімальним пакетом документів.

Переваги кредиту від фінансової компанії "Банкнота"

Ринок споживчого кредитування України переповнений пропозиціями банків та мікрофінансових компаній, які видають невеликі позики на короткий термін під високий відсоток. Такі кредити – гарне рішення, коли потрібно сплатити борги з комунальних послуг, купити нову побутову техніку або покрити поточні витрати. Але якщо потрібна велика сума грошей, то є два варіанти: банк чи фінансова компанія.

Заставне кредитування в банку - це тривала процедура, яка пред'являє високі вимоги до позичальника та заставного майна. При цьому збір потрібних документів, довідок та оформлення договору може зайняти від кількох днів до кількох тижнів.

Міжнародна фінансова компанія «Банкнота» пропонує кредитування на вигідних умовах:

 1. Мінімальний пакет документів. Оформити кредит можна за паспортом, ІПН та правовстановлюючими документами на нерухомість, без довідки про доходи, поручителів та витягів з кредитної історії;
 2. Виплата до 80% ринкової вартості нерухомості. У фінансовій компанії кредит на основі ринкової вартості заставного майна в середньому на 10-30% вищий, ніж у банках;
 3. Велика сума позики. Розмір виплати може сягати 15 000 000 гривень залежно від ринкової вартості нерухомості;
 4. У зручній валюті. Фінансова фірма «Банкнота» пропонує позики у гривні без прив'язки до курсу валют;
 5. На будь-які цілі. Кредитні кошти можна витрачати на будь-які цілі без необхідності звітувати перед компанією, на що та які суми було витрачено;
 6. Безкоштовна оцінка вартості нерухомості. Після погодження попередніх умов угоди місце виїжджає фахівець фірми щодо оцінки ринкової вартості нерухомого чи рухомого майна, яка вимагає оплати з боку клієнта.

Протягом усього періоду оформлення угоди: від збору та підготовки документів до укладення договору юристи «Банкнота» надають консультаційну підтримку клієнту.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

 

Як оформити заставний кредит у фінансовій компанії «Банкнота»

Фінансова компанія "Банкнота" пропонує кредит під заставу з мінімальним пакетом документів. Для укладання договору потрібно:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • документи щодо застави (нерухомість чи автомобіль).

Якщо майно було придбано у шлюбі, то також знадобляться паспорт та ІПН чоловіка/дружини позичальника, а з документів на майно – договір купівлі-продажу, акт приватизації, дарчу. Під час передачі в заставу нежитлового приміщення або земельної ділянки також може знадобитися витяг з кадастрового реєстру та інші документи, повний список яких уточнить кредитний спеціаліст «Банкнота» під час оформлення угоди. При передачі нерухомості чи автомобіля у заставу, право власності та користування залишається за власником. Накладається обмеження лише з продажу заставного майна без дозволу кредитора. Час розгляду заявки в середньому становить 10 хвилин, а ймовірність позитивної відповіді – 99%. Подати заявку можна:

 • по телефону;
 • у відділенні фірми у Києві;
 • через форму зворотний зв'язок на сайті;
 • у мессенджерах Telegram, Viber, WhatsApp.

Головна фінансова компанія знаходиться в Києві, але «Банкнота» працює не лише в Києві та області, а й у Хмельницькому, Вінниці, Рівному, Полтаві, Ужгороді, Львові, Тернополі та подати заявку можна з будь-якого міста України.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку
 

Чому варто звернутися до компанії «Банкнота» за заставним кредитом?

Фінансова компанія «Банкнота» працює для клієнтів і заради клієнтів, тому знімає цілу низку обмежень, що діють у банках:

 • можна скористатися заставним майном;
 • можна використовувати у якості застави нерухомість або автомобіль з проблемами (відсутність оригіналів документів, що встановлюють право, не узаконені перепланування, борги з комунальних послуг та інше);
 • можна достроково погасити кредит без штрафів та додаткових комісій;
 • можна отримати схвалення на фінансування навіть з проблемною кредитною історією.

Компанія бере на себе оцінку вартості нерухомості або автомобіля, підготовку необхідних документів та вирішення проблем із заставним майном у Києві та Київській області. Від позичальника не вимагається обов'язкового страхування застави, погашення боргів перед передачею майна або оплата комісії за його зберігання, наприклад, постачання автомобіля на стоянку.

У фінансовій компанії «Банкнота» оформити кредит максимально просто, а отримати гроші можна готівкою відразу після укладання договору. Зв'яжіться з нами, щоб уточнити деталі кредитування під заставу вашого майна.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку