Меню

Що таке мікропозика?

Зображення: Що таке мікропозика?

Мікропозика - це кредит на суму до 20 000 грн. на короткий період часу, який видається під високий відсоток. Це одна з послуг банків і кредитних організацій, яка дозволяє позичальникам швидко усунути гостру фінансову необхідність в критичній ситуації.

Кожен з нас може зіткнутися з тим, що не вистачає грошей до зарплати. Потреба в додаткових грошах може виникнути з різних причин. У Києві найчастіше беруть в борг для погашення орендної плати за житло, на лікування і для здійснення великої покупки. Також набирають популярності мікропозики онлайн, які дозволяють погасити заборгованість, взявши кредит віддалено.

Що пропонують мікрокредитні організації?

У мікрокредитній організації видають в борг до 20 000 грн. Але перш ніж отримати в кредит таку суму, позичальник повинен взяти кілька кредитів поменше і погасити їх вчасно. Початківець позичальник, без кредитної історії, може взяти в борг не більше 5 000 грн.

Відсоткова ставка по мікрокредитам відрізняється. Деякі кредитори для придбання нових клієнтів пропонують отримати перший займ без відсотків. Що ховається за цією пропозицією? Дійсно, після звернення в кредитну організацію позичальник може взяти в борг до 5000 грн. без відсотків на пільговий період часу. У більшості кредиторів пільговий період триває 7 днів. Після закінчення тижня позичальник повинен виплачувати кредит зі стандартною відсотковою ставкою кредитора. Але так як мікропозики видають на короткий період часу і іноді позичальнику потрібні гроші всього на кілька днів - це відмінний спосіб отримати гроші.

Якщо Вам схвалять кредит без надання пільгового періоду, то Ви повинні виплачувати від 1,25 до 2,25% щодня. Це стандартна відсоткова ставка мікрокредитних організацій. Переказувати гроші кредитору необхідно кожен день. Якщо позичальник прострочить виплату, то до нього будуть застосовані санкції і виплати підвищаться до 3% від суми боргу за кожен день прострочення.

Якщо порахувати, то при своєчасних виплат місячна відсоткова ставка становить від 45 до 60%.

На який термін можна отримати мікропозику?

Мікропозики видаються на короткі тимчасові проміжки. Отримати гроші можна на період від кількох днів до місяця. Як правило, жодна кредитна організація не схвалює навіть максимальні суми на більший термін.

Саме в високих відсотках і криється прибуток кредитора. Так як в борг видаються невеликі суми на короткий термін, для отримання доходу кредитор зобов'язаний встановлювати високі відсоткові ставки.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Будинок
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Документи, для отримання мікрокредиту

Мікрокредитні організації запитують мінімальний пакет документів. Для отримання грошей достатньо надати паспорт та ідентифікаційний код. Не потрібно готувати довідку з місця роботи і гору інших документів.

Banknota
Матеріал підготував: