Меню

Як терміново продати квартиру

Зображення: Як терміново продати квартиру

Обставини, за яких виникає необхідність терміново продати квартиру, трапляються у кожного. Але не всі об'єкти рієлтерським компаніям вдається продати швидко і за оптимальну ціну. Якщо Ви хочете продати свою квартиру протягом 2-х діб, залиште заявку на нашому сайті. У цій статті ми розкажемо, як відбувається швидкий викуп нерухомості в нашій компанії і опишемо переваги співпраці з «Банкнота».

Як відбувається продаж квартири за допомогою рієлтерських компаній

Терміновий продаж нерухомості супроводжується певними труднощами, яких неможливо уникнути, якщо Ви вирішите співпрацювати з рієлтерською компанією. Агенція допомагає знайти потенційного покупця, але пошук може затриматись, якщо стан квартири незадовільний та вона потребує ремонту.

Поставити своє питання

Перед продажем будь-яку квартиру необхідно підготувати: провести прибирання, вивести сміття і зайві меблі. Деякі власники здійснюють косметичний ремонт, але дана процедура вимагає додаткових часових і матеріальних витрат. Щоб прискорити процес продажу, варто замовити генеральне прибирання в клінінговій компанії. Такі дрібниці, як чисті вікна, стелі, кахель у ванній; чистота в коридорі і передпокої підвищують привабливість квартири. Поганий запах в приміщенні відштовхує потенційних клієнтів і від нього необхідно позбутися. Професійне прибирання тягне за собою певні витрати, але може вплинути на рішення покупця.

Також перед продажем необхідно переконатися в тому, що всі необхідні документи в порядку. Папери, оформлені до 2013 року, повинні бути внесені в офіційні реєстри. Не забудьте, перед продажем необхідно отримати письмову згоду співвласників нерухомості. Якщо в квартирі прописані діти, швидко продати не вийде. Опікунська рада розглядає питання про зміну місця проживання дитини не менше місяця.

Багато покупців відмовляються від квартир, якщо за ними числяться заборгованості за комунальні послуги. Той, хто хоче терміново продати квартиру в Києві, повинен отримати довідку про відсутність заборгованості по комунальних платежах. Власники, які не пред'являють всіх документів покупцеві і виявляють бажання терміново продати квартиру, завжди викликають підозру. Побоюючись стати жертвою шахраїв, покупець з великою ймовірністю відмовиться від угоди.

Після того, як Ви підготували квартиру і документи до продажу, починається пошук реального покупця. Ви можете займатися цим самостійно або довіритися посередникам. Щоб продати, необхідно розмістити оголошення «терміново продам квартиру» на дошках оголошень Києва. Розміщення на деяких ресурсах платне. Навіть якщо Ви виконаєте всі перераховані рекомендації, перегляди квартири можуть тривати місяць і більше.

Срочный выкуп недвижимости

Срочный выкуп недвижимости

 • Сума викупу до 90% від вартості нерухомості
 • Безкоштовна оцінка вашої нерухомості
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Всі фінансові витрати ми візьмемо на себе
 • Викуповуємо проблемну нерухомість

Подати заявку

Чому варто співпрацювати з компанією «Банкнота»?

Компанія «Банкнота», на відміну від рієлторських компаній, не займається пошуком покупців. Ми проводимо викуп квартир за власні кошти. Викуп нерухомості триває всього 2 дні. Переваги нашої компанії:

 • Рішення компанії повідомляється через 10 хвилин після подачі заявки на терміновий викуп квартири;
 • Оформлення документів займає 2 дні;
 • Ми проводимо реальну оцінку нерухомості, не занижуючи її вартості;
 • Продавець отримує гроші готівкою одразу після оформлення документів;
 • Компанія «Банкнота» оплачує всі супутні витрати;
 • Ми готові заплатити до 90% від вартості квартири;
 • Ми викуповуємо будь-які об'єкти в Києві: і житлові, і комерційні.

Ви можете терміново продати квартиру нашій компанії, навіть якщо у Вас є проблеми з документами: заборгованість по комунальним, відсутність оригіналів документів, об'єкт перебуває в заставі та інші. Більш детальну інформацію надають співробітники компанії.

Продати квартиру стало ще простіше!
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Процедура термінового викупу квартир у Києві

Процедура покупки Вашої квартири складається з декількох етапів:

 • Подача заявки. Після заповнення заявки на сайті компанії, співробітник «Банкнота» зв'яжеться з Вами і уточнить всі деталі. Вам призначать експерта-оцінювача, який надасть висновок про поточну вартість квартири. На даному етапі починається підготовка документів.
 • Якщо Ви погоджуєтесь з запропонованою сумою, відбувається зустріч, на якій підписуються документи. Ви отримуєте гроші від продажу квартири.
 • На останньому етапі документи нотаріально завіряються, і угода вважається законною.

Терміново продати нерухомість в компанії «Банкнота» можна всього за кілька днів. Ми пропонуємо чесну ціну, а гроші виплачуємо готівкою в день оформлення угоди. Якщо у Вас є проблеми з документами, зверніться до співробітників компанії і вони допоможуть Вам підготувати їх для підписання. Залиште заявку, і ми зв'яжемося з Вами за 10 хвилин.

Banknota