Меню

Як погасити кредит у ПриватБанку, якщо немає грошей?

Зображення: Як погасити кредит у ПриватБанку, якщо немає грошей?

ПриватБанк залишається найбільшим кредитором на ринку України. Щорічно до нього звертаються тисячі позичальників, що опинилися в скрутному фінансовому становищі. Оформлення кредиту здійснюється усвідомлено, тому кожна людина повинна розуміти, що може статися, якщо він раптом виявиться непрацездатним. Але як погасити кредит у ПриватБанку, якщо немає грошей? Головне - не пускати ситуацію на самоплив, щоб не знайти куди більш серйозні проблеми.

«Не плачу кредит ПриватБанку», - що може статися?

Щодо моменту появи заборгованості кожного позичальника інформує співробітник ПриватБанку. Спочатку банк надсилає клієнтам смс-повідомлення, що сповіщають про необхідність внесення певної суми. Пізніше на телефон позичальника надходять телефонні дзвінки від співробітників банку і служби безпеки з проханням якомога швидше внести платіж. В деяких випадках працівники банку також обдзвонюють родичів та інших людей, які виступили поручителями при оформленні кредиту.

Боржники ПриватБанку стикаються зі збільшенням суми заборгованості, так як за кожен день прострочення позичальника нараховуються штрафи за несплату і пеня за використання кредиту. В результаті борг в ПриватБанку часто стає непідйомним для клієнта.

Щоб змусити позичальника погасити кредит, ПриватБанк може піти одним з двох шляхів. Перший і найпоширеніший - звернутися за допомогою до колекторів. Другий - подати позов до суду з метою стягнення необхідної суми.

Варто зазначити, що до судових розглядів банк вдається лише в крайніх випадках. В основному, боржники ПриватБанку не витримують тиску з боку колекторів і знаходять кошти, щоб повернути борг.

Чи можливе списання кредиту ПриватБанком?

Списання кредиту в ПриватБанку здійснюється лише в деяких випадках. До них відноситься:

 • відсутність у власності клієнта задекларованого майна. Якщо боржники ПриватБанку не можуть запропонувати нічого в рахунок погашення позики, банку буде простіше списати їх позики. У більшості випадків це стосується невеликих кредитів. Якщо позика була оформлена на купівлю нерухомості або авто, списання кредиту в ПриватБанку буде неможливим, так як позичальник надав забезпечення у вигляді заставного майна або поручительства;
 • закінчення строку позовної давності за позикою - ще один популярний спосіб того, як погасити кредит у ПриватБанку, якщо немає грошей. Для цього позичальник повинен не менше 3 років відстоювати свою позицію про незгоду з нарахованими штрафами і пенею, не вносити регулярні виплати і не підписувати додаткові договори;
 • списання кредиту в ПриватБанку в зв'язку з банкрутством - в такому випадку позичальникові доведеться продати техніку та інше майно, аж до житла. Якщо ПриватБанк списав борг, людина не зможе оформляти будь-які фінансові операції протягом наступних 5 років.

Як погасити кредит у ПриватБанку, якщо немає грошей, іншим способом? У деяких випадках зробити це можна по інвалідності. При цьому всі зобов'язання перекладаються на страхову компанію, яка підписала договір з банком і клієнтом.

Кредит під заставу майна

Кредит під заставу майна

 • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Як погасити кредит, якщо немає грошей?

На твердження: «Не плачу кредит ПриватБанку» у кожного з позичальників є свої причини, проте найчастіше вони зводяться до тимчасової неплатоспроможності. У кожному такому випадку вирішити проблему можна по-різному, використовуючи найбільш популярні методи:

 • переговори з банком - перш ніж вдатися до інших варіантів, клієнт повинен поговорити з співробітником ПриватБанку. Важливо пояснити свою ситуацію і спробувати домовитися про зміну графіка виплат. Ні в якому разі не можна ігнорувати проблему, інакше на рахунок позичальника почнуть нараховуватися штрафи і пеня;
 • реструктуризація - щоб скористатися цим способом врегулювання ситуації, потрібно звернутися до банку в письмовій формі. Однак варто пам'ятати, що при реструктуризації сума позики збільшується. Тому потрібно правильно розрахувати свої сили і фінансове становище;
 • рефінансування - один з найпоширеніших способів погашення заборгованостей в Україні. Для цього клієнт ПриватБанку може оформити позику в іншому банку, під менший відсоток. Отримані гроші потрібно відразу ж направити на погашення кредиту в Приваті.

У деяких випадках ПриватБанк відмовляється йти на поступки своїм клієнтам. Не варто опускати руки в ситуації, що склалася, адже можна скористатися альтернативним варіантом вирішення проблеми.

Вигідні позики в компанії Банкнота

Якщо ПриватБанк відмовляється списати борг, а грошей на погашення кредиту немає, оформіть позику в компанії Банкнота. Це дозволить Вам повернути всю суму попереднього кредиту, без розмов з колекторами і судових розглядів.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Позика під заставу нерухомості в компанії Банкнота має масу переваг перед кредитами в Приватбанку:

УмовиБанкнотаПриватБанк
Щомісячий внесок1,5 %5 %
Терміни кредитуванняВід 3 місяців до 10 роківВід 5 до 10 років
КомісіяВідсутняОдноразова, 1 % від суми

Щоб оформити кредит у нас, не потрібна бездоганна кредитна історія. Ми працюємо з клієнтами, які мають заборгованості за попередніми платежами.

Компанія Банкнота пропонує швидкі позики на будь-які потреби. На відміну від ПриватБанку, де на розгляд та оформлення угоди потрібно не менше 7-10 робочих днів, ми видаємо позики на протязі 1-2 годин.

Ми працюємо не тільки в Києві, а й в інших містах України. Нашими клієнтами є жителі Дніпра, Львова, Харкова, Житомира, Одеси, Вінниці, Рівного, Івано-Франківська, Чернівців, Хмельницького, Ужгорода.

За роки роботи на ринку ми видали кілька тисяч кредитів. Оформіть займ у нас і переконайтеся, що він є найкращим рішенням всіх Ваших фінансових проблем.

Banknota
Чи варто довіряти списання позики компаніям-посередникам?
Ми не радимо цього робити. По-перше, вони вимагають досить велику комісію за свої послуги. По-друге, більшість з них мають сумнівну репутацію.
Чи може держава допомогти в списанні кредиту в ПриватБанку?
В даний момент будь-які програми, що можуть бути використані позичальником, не передбачені. Погашення позики в Приватбанку лягає повністю на плечі позичальника.
Яким буде штраф за несвоєчасне внесення платежу в ПриватБанку?
Про розмір штрафу можна дізнатися з договору. До нього слід додати пеню, яка нараховується за використання кредиту.
Куди звернутися, якщо ПриватБанк відмовляється списувати займ?
Вирішити подібну проблему ви зможете в компанії Банкнота. Ми пропонуємо позики на найвигідніших умовах, без штрафів, комісій та інших обов'язкових платежів.

Поставити своє питання