Меню

Як почати інвестувати гроші в бізнес 2020 році

Зображення: Як почати інвестувати гроші в бізнес 2020 році

Економічна плутанина 2019 року, що стосується банківських організацій, ключової ставки, стагнації ринку нерухомого майна, податків та інших змін призвела до того, що люди просто не можуть зрозуміти, в який бізнес вкласти гроші. Щоб кошти не пропали дарма, потрібно розібратися, як розпоряджатися ними найкращим чином.

Цінні папери, валюта

Надійним варіантом вважаються облігації. Це оптимальний варіант для тих, хто хоче вкласти маленьку суму грошей (велика частина банківських і брокерських організацій дають можливість купувати облігації на суму від 3 тис. грн). Їх прибутковість на рівні 8-14 відсотків річних. Облігації з підвищеною прибутковістю вибирати небажано, так як це збільшує ризики.

Акції деяких компаній мають більшу прибутковість, однак цей варіант не підходить для новачків. Недосвідченим інвесторам краще робити інвестиції в бізнес відомих організацій, які давно працюють на ринку, але в такому випадку потрібна значна сума вкладень.

Трейдинг (торги на валютному ринку) виглядає більш простим варіантом, дає можливість вкладати навіть невеликі суми. Однак інвестор повинен володіти певними знаннями.

Нерухоме майно

Поставити своє питання

Безпечний варіант для інвестиції грошових коштів. У інвестора на руках залишається актив, який завжди можна здати в оренду або виставити на продаж. Інвестиції в нерухомість мають такі переваги:

 • Висока ліквідність активу. На ринку нерухомого майна бувають стагнації і спади, проте на дистанції динаміка вартості житла є позитивною.
 • Мінімальні ризики (якщо звертатися в рієлторськоє агентство і проводити юридичну перевірку нерухомості).
 • Не потрібно володіти знаннями, пов'язаними з економічною і фінансовою сферами.

У кредитну організацію

Послуги, пов'язані з кредитуванням, залишаються затребуваними серед українців. Кредитні організації постійно мають потребу в інвесторах, для того, щоб розвиватися і схвалювати більше заявок. Переваги подібного способу інвестування такі:

 • підвищена прибутковість (від 20 відсотків річних);
 • гарантований пасивний дохід;
 • мінімальний термін інвестування.

Якщо приватний інвестор пропонує інвестиції в бізнес і хоче вигідно для себе розпорядитися коштами, йому варто звернути увагу на організацію «Банкнота». Інвестування коштів в цю компанію поєднує в собі відразу 3 способи вкладення коштів:

 • в бізнес;
 • в кредитну організацію;
 • в нерухоме майно.

Наша компанія видає позики громадянам України під заставу нерухомого майна. Вона успішно працює на ринку кредитування, показує позитивну динаміку зростання прибутку. Це означає, що інвестор може розраховувати на гарантований пасивний дохід. Розмір прибутку залежить від вкладеної суми. Інвестовані кошти повернуться досить швидко, а ризики - мінімальні.

Дорогоцінні метали, ювелірні вироби

Дорогоцінні метали з часом дорожчають в ціні, тому це непоганий варіант для довгострокових інвестицій. Також можна вкласти гроші в ювелірні вироби, що спричинить за собою додатковий плюс - наявність реальних предметів на руках.

Недоліки подібного інвестування такі:

 • відсутній пасивний дохід;
 • ризик потрапити до шахраїв (дорогоцінні метали бажано купувати виключно в банківських організаціях);
 • невизначеність в збільшенні вартості ювелірних виробів.

Бізнес, що розвивається

Поставити своє питання

Інвестиції в бізнес - досить привабливий варіант, однак вкладені гроші повернуться тільки в 2 випадках:

 • якщо пощастить;
 • якщо Ви відмінно розбираєтеся в бізнесі і можете дати оцінку стартапу.

У цьому випадку прибутковість майже не обмежена, все залежить від фірми, в яку вкладаються гроші. В принципі, можна вийти на хороший пасивний дохід.

Інвестиції в бізнес мають такі мінуси:

 • потрібно коректно складати договір, щоб уникнути обману;
 • серйозний дохід принесуть лише великі вкладення (від 500 тис. грн);
 • вельми ризиковий спосіб інвестування, особливо якщо у інвестора немає достатнього обсягу знань.

Предмети мистецтва

Це досить ненадійний спосіб інвестування. Покупку вже визнаних предметів мистецтва можуть дозволити собі лише заможні люди. Купуючи ж творіння початківців авторів, можна даремно витратити гроші.

Основна перевага такого способу вкладення коштів полягає в тому, що це високоприбуткові інвестиції. Ціна предметів мистецтва зростає з кожним роком, нічим не обмежується, якщо, зрозуміло, Ви правильно вибрали, у що вкласти гроші.

Недоліки такі:

 • ризик потрапити до шахраїв, які продадуть підробку;
 • відсутній пасивний дохід;
 • непередбачувана вартість (неможливо визначити, скільки буде коштувати той чи інший предмет мистецтва через кілька років).
Banknota
Чому в 2020 році українцям краще вкладати гроші саме в нерухоме майно та чи є ризики для інвестора?
Нерухомість вважається однією з найбільш стабільних інвестицій, адже ціна не нерухоме майно з кожним роком лише росте, особливо в Києві та інших крупних містах. Існує багато способів, як можна заробити на інвестиціях в нерухомість. Зверніться до спеціаліста компанії і будемо заробляти разом.
Чи варто інвестувати в різноманітні цінні предмети мистецтва або краще обрати інший об’єкт для інвестицій?
Інвестиції в предмети розкоші підходять тільки для експертів, котрі можуть миттєво відрізнити оригінал від копії. Проте навіть спеціалісти не застраховані від шахраїв, які кожного року придумують нові способи обману.
Як правильно вибрати бізнес, що розвивається, для можливих інвестицій в 2020 році в Україні?
Для цього потрібно детально ознайомитись зі стартапами. Проте варто знати, за статистикою Startup Genome Report, 92% запущених стартапів поступово вмирають. З них 74% через передчасне масштабування. Компанія “Банкнота” пропонує надійні інвестиції. Деталі надасть спеціаліст компанії.
В чому переваги інвестування капіталу в кредитні компанії України та скільки можна заробити вкладнику?
При такому способі інвестування з’являється пасивний дохід, а прибутковість може сягнути 20% за рік, що набагато більше, ніж може дати депозит в будь-якому українському банку.

Поставити своє питання