Меню

Що таке кредитний рейтинг?

Зображення: Що таке кредитний рейтинг?

Перед подачею заявки на кредит в банк, багато позичальників цікавляться умовами кредитуванням і стикаються з новим терміном. Більшість банків вимагає, щоб у позичальника був хороший кредитний рейтинг. Що таке «кредитний рейтинг» і як його можна дізнатись?

Пояснення поняття кредитний рейтинг

Кредитний рейтинг - це оцінка, яка присвоюється кожному позичальнику і вираховується на підставі попередніх кредитів, дозволяє прогнозувати ймовірність отримання нових позик. Інформацію про рейтинг позичальника надає Українське бюро кредитних історій.

У бюро зберігається історія всіх фінансових транзакцій позичальника. Кожен кредитор в Україні передає інформацію про своїх клієнтів в бюро. Інформація включає не тільки особисті дані клієнта, а й його відповідальність у процесі погашення позики. Банки і приватні кредитори подають запит на інформацію про потенційного позичальника перед схваленням заявки. Таким чином відбувається взаємодія між усіма кредиторами країни.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Як розраховується кредитний рейтинг?

Рейтинг вираховується за спеціальними формулами і надається співробітниками бюро. На сайті організації не вказана точна формула, яка використовується для розрахунку, але повідомляють, що вона включає в себе більше 10 параметрів.

Українське бюро кредитних історій пропонує кожному отримати доступ до даних про свій кредитний рейтинг за 50 грн. на місяць. Ознайомившись з даними, можна приблизно оцінити, чи зможе позичальник отримати кредит в банку, або йому необхідно попрацювати над поліпшенням показника. Володіючи інформацією про свій кредитний рейтинг, можна заощадити час на відвідуванні різних кредиторів. Крім того, позичальники, у яких високий показник рейтингу, мають шанси на більш вигідні умови по позиці.

Як підвищити кредитний рейтинг?

Співробітники УБКІ повідомляють, що для підвищення кредитного рейтингу необхідно позбутися від усіх поточних заборгованостей. Головне правило хорошого позичальника - активне користування кредитними продуктами і своєчасне їх погашення.

Ще один важливий нюанс. Чим більше часу пройшло з моменту простроченої заборгованості, тим менше це відіб'ється на Вашій кредитній історії. Більш того, якщо останнім часом Ви зверталися за кредитом і справно платили щомісячні платежі, Ваша кредитна історія може бути повністю виправлена і у Вас буде високий рейтинг.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

  • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Як взяти кредит без перевірки кредитного рейтингу?

Якщо Ви не хочете платити за перевірку кредитного рейтингу, але Вам потрібен кредит на вигідних умовах, Ви можете звернутися в компанію "Банкнота". Ця фінансова організація готова видавати гроші в борг на тривалий період і пропонує вигідні умови своїм позичальникам.

Кредити в "Банкнота" видаються під заставу автомобіля або нерухомості. Якщо позичальник готовий надати в заставу перераховане майно, то зможе отримати позику без перевірки кредитного рейтингу на дуже вигідних умовах.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Дім
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Позичальник має багато привілеїв в цій компанії. Він самостійно вибирає термін кредитування, суму і валюту позики, графік погашення заборгованості. Відсоткова ставка від 1,5% на місяць.

Так як компанія видає в борг власні кошти, відповідь по заявці приймається в найкоротший термін. Позичальник знає, чи отримає він кредит і на яких умовах, вже через 15 хвилин після подачі заявки.

"Банкнота" вимагає мінімальний пакет документів. Для отримання грошей достатньо надати: паспорт, ІПН і документи на майно. Довідка з місця роботи і підтвердження платоспроможності (документація про доходи) не потрібна.

Banknota