Меню

Позика під заставу - найвигідніший спосіб отримати гроші

Зображення: Позика під заставу - найвигідніший спосіб отримати гроші

Коли виникають фінансові труднощі і різко зростає потреба в додаткових коштах, ми починаємо активно цікавитись різними видами позик. Приватні кредитні організації та банки готові видавати гроші в борг, але умови у всіх видів позики відрізняються. Та хто б не видавав гроші, він не буде сперечатись, що позика під заставу найвигідніша.

Чому позика під заставу найвигідніша?

Кредитор завжди намагається знайти порядного і чесного позичальника. Для нього важливо заробити і отримати прибуток. Але як йому уникнути ризику втратити свої гроші? Щоб уникнути можливих збитків, кредитор або ретельно перевіряє благонадійність позичальника (просить підтвердити свою платоспроможність, запитує кредитну історію та інше), або ставить умову - надати якісну заставу.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

  • Сума позики від 50 000 до 15 000 000 гривень
  • Ставка по кредиту всього 1,5% в місяць
  • Термін прийняття рішення протягом 9 хвилин
  • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
  • Термін кредитування від 3 до 60 місяців

Подати заявку

Не варто плутати, погоджуючись на позику під заставу, Ви не перестаєте володіти своїм майном. Власник нерухомості або авто не змінюється. За договором позики єдине обмеження накладається на можливий продаж нерухомості. Але її, як і раніше, можна продати, просто попередньо це необхідно узгодити з кредитором.

Видаючи позики під заставу, кредитор не має на меті позбавити позичальника його власності. Якщо під час строку дії кредитного договору у позичальника виникнуть фінансові труднощі і він не зможе вносити платежі якийсь час, то порядний кредитор завжди піде назустріч своєму клієнтові. Наприклад, в компанії "Банкнота" пропонують пільговий період, який називається "Кредитні канікули", або реструктуризацію позики.

"Кредитні канікули" - це період терміном до 3-х місяців, коли позичальник може не погашати відсотки і не вносити щомісячні платежі.

Реструктуризації кредиту - це зміна умов договору, в результаті чого сума щомісячного платежу знижується.

Застосування одного або іншого виду пільг необхідно узгоджувати безпосередньо з співробітниками компанії "Банкнота".

Ще однією перевагою отримання позики під заставу саме в "Банкнота" є офіційне оформлення договору позики. Відповідно до закону України ми не передаємо свої договори третім особам і колекторським компаніям.

Отримати кредит стало
ще простіше
Заявка

Онлайн або по телефону

Оцінка

Об'єкта і документів

Договір

Узгодження і підписання

Отримання коштів
Подати заявку

Яку заставу можна запропонувати для отримання позики в "Банкнота"?

Фінансова компанія "Банкнота" приймає під заставу таке майно:

  • Автомобіль (регіон реєстрації не має значення).
  • Спецтехніку.
  • Житлову нерухомість (будинок, квартиру, пентхаус і інше).
  • Комерційну нерухомість (склад, офіс, магазин та інше).
  • Недобудови.

Позика під заставу перерахованого вище майна видається в найкоротші терміни. Позичальник може отримати відповідь по заявці вже за 15 хвилин. Рішення в компанії приймаються швидко, ще до відвідування офісу. На підписання договору позичальник їде, вже знаючи ставку по кредиту, суму позики, а також умови кредитування.

Розрахувати платіж
Необхідна
сума
Термін
кредитування*
Застава
Квартира
Дім
Нежитлове приміщення
Земельна ділянка
Автомобіль

Термін кредитування: від 3 до 60 місяців
Максимальна річна ставка: 24%

45000

грн

платіж в місяць

540000

грн

всього за 12 міс

Позику під заставу можна отримати практично на будь-яку суму. Кредитори встановлюють ліміт залежно від ціни застави. Наприклад, в "Банкноті" позичальник може отримати до 80% від вартості забезпечення незалежно від того, чи він надасть нерухомість або авто. У банках України при автокредитах ліміт встановлюють на рівні 50% від вартості. Гроші видаються позичальнику протягом 2-х днів.

Приватний кредитор "Банкнота" готовий видавати позику під заставу проблемної нерухомості в Києві, Дніпрі та Харкові. Якщо у позичальника нерухомість знаходиться під арештом, перебуває в заставі, на неї відсутні оригінали документів, то він все одно зможе отримати гроші. Деталі необхідно уточнювати у співробітників компанії.

Banknota