Меню

Потрібні гроші. Що робити?

Изображение: Потрібні гроші. Що робити?

Всі аспекти нашого життя, так чи інакше, пов'язані з грошима. Тож не дивно, що при таких обставинах, незалежно від рівня доходу і фінансової обізнаності, кожен може опинитися в ситуації, коли терміново потрібні гроші. Ситуації можуть бути різні - від сумних подій і хвороб, до непереборного бажання побавити себе цінним подарунком. Розглянемо всі варіанти, де взяти грошей в Києві, на які потреби вони б не знадобились.

Де взяти грошей: 7 практичних порад

Недостача грошей, як правило, виникає в небажаний момент. Але не варто даремно засмучуватися, якщо Ви знаєте, де взяти грошей.

Якщо потрібні гроші, спробуйте один з наступних варіантів:

  • Позичити у родичів. Коли терміново потрібні гроші, перше, що робить більшість людей - звертається за допомогою до знайомих і родичів. Ймовірність успіху в такому випадку залежить, в основному, від необхідної суми, фінансової спроможності Вашої знайомих і власної репутації. Перевага методу в тому, що ніхто з близьких не вимагатиме відсотки, але на великі суми розраховувати не доводиться.
  • Здати майно в ломбард. Київ буквально рясніє вивісками ломбардів. У них можна отримати позику під заставу ювелірних прикрас або техніки. Це хороший варіант для тих, хто шукає, де терміново взяти гроші. Отримати готівку можна буде відразу після оцінки заставного майна, яка займає близько 15 хвилин. Потрібно розуміти, що терміни кредитування маленькі, відсотки великі, і якщо Ви не заплатите їх своєчасно, ломбард продасть заставне майно.
  • Знайти додаткове джерело доходу. Якщо питання, де взяти грошей, не вимагає негайного вирішення, спробуйте знайти ще одне джерело доходу. Добре підійде робота з частковою зайнятістю, фріланс, монетизація хобі. В даному випадку немає ніяких відсотків і ризиків втратити заставу, але гроші будуть отримані не відразу.
  • Випробувати удачу. Ризикований метод, але якщо потрібні гроші, чому б не спробувати виграти їх в лотерею ?! Але на покупку квитків доведеться витрачати особисті кошти.
  • Здати нерухомість в оренду. Ще одним швидким рішенням у ситуації, якщо терміново потрібні гроші, може стати здача нерухомості в оренду. Київ славиться найдорожчою нерухомістю і проблем з пошуком орендарів теж не виникне.
  • Стати донором крові. Сумнівний, але реальний спосіб дістати грошей, хоча багато не заробити.
  • Продаж цінностей. Ще не придумали більш простого способу, де взяти грошей терміново, ніж продаж цінностей. Особливо це стосується ювелірних прикрас і антикваріату. Правда, якщо Ви хочете отримати відповідну ціну, потрібно все ж витратити час на пошук покупця.

Кожен спосіб має свої переваги і недоліки. Деякі способи дозволяють знайти гроші терміново, інші можуть виявитися більш вигідними і безпечними.

Що робити, якщо терміново потрібні гроші?

На жаль, більшість способів вимагають часу на вирішення проблеми. А його зазвичай немає, коли терміново потрібні гроші. Оптимальним рішенням у такому випадку можна назвати отримання кредиту.

Переваги:

  • Можна самостійно вибирати зручні для себе терміни і суму кредитування.
  • Це просто, зрозуміло і зручно. Не потрібно пояснювати свої проблеми друзям і рідним у спробі позичити грошей, немає потреби продавати і позбавлятися улюблених речей, віддаючи їх ломбард. Досить просто заповнити заявку і дочекатися її розгляду.

Де взяти кредит швидко?

Шукайте, де взяти кредит - МФО, банки, приватні кредитні організації - кожна з цих організацій має свої переваги і недоліки, і може стати пріоритетною в тому чи іншому випадку.

Мікрофінансові організації здатні прийти на допомогу, коли потрібні гроші в невеликій кількості, і ви прогнозуєте, що зможете повернути позику через незначну кількість часу. Банківський кредит підійде тим, кому потрібна велика сума і на більш тривалий термін. Звертаючись до банку за кредитом, потрібно бути готовим до того, що процедура оформлення і схвалення заявки може затягнутися. У більшості випадків, для отримання великої позики або на тривалий термін потрібно надати банку значний пакет документів. Іноді потрібне залучення поручителів.

Якщо не один з перерахованих вище варіантів не підійшов, у Вас завжди є надійний варіант - компанія "Банкнота". В нашій фінансовій організації Ви можете отримати кредит під заставу нерухомості або автомобіля. Ми не звертаємо увагу на кредитну історію клієнта, за рахунок чого досягається певна незалежність в ухваленні рішень, а також більш спрощена процедура оформлення документів. На розгляд заявки знадобиться всього 9 хвилин.

отримати кредит під заставу нерухомості

Banknota