Меню

Куди варто інвестувати гроші в 2020 році?

Зображення: Куди варто інвестувати гроші в 2020 році?

Питанням про методи сучасного інвестування задається кожен, хто хоче отримати фінансову незалежність. Сьогодні таких способів декілька, проте найпопулярнішим і найбільш ефективним, як і раніше, залишається інвестиція в нерухомість. Цьому способу довіряють не лише підприємці, а й прості українці. В цьому немає нічого дивного, адже вклавши свій капітал в нерухомість, можна тривалий час отримувати пасивний дохід, присвятивши себе улюбленій справі.

Куди інвестувати гроші з максимальною вигодою?

На жаль, з фінансовою грамотністю сьогодні знайомий лише невеликий відсоток жителів нашої країни. А саме ці знання допомагають правильно визначити, куди вкласти гроші.

Поставити своє питання

На щастя, сучасний фінансовий ринок України здатний запропонувати відразу кілька методів капіталовкладення. Кожен з них підійде громадянам з різним капіталом і планами на майбутнє.  

До найнадійніших і перевірених інвестицій відносяться капіталовкладення в:

  • золото - цей спосіб безумовно один з кращих, якщо інвестор шукає, куди можна вкласти гроші на довгострокову перспективу. Вартість золота збільшується з кожним роком, але, щоб отримати хороший прибуток, варто почекати не менше 10-20 років;
  • ОВДП - непогана альтернатива банківським депозитам. Цей варіант дозволяє вкласти гроші під відсоток. Серед мінусів варто виділити необхідність наявності досить великої суми, так як банки, що мають право продавати і викуповувати облігації, часто не хочуть працювати з сумами менше 1 млн. гривень;
  • агробізнес - на думку багатьох експертів, це одна з найпривабливіших галузей конкретно для українських вкладників. Якщо людина володіє солідним капіталом, але не знає, куди інвестувати, то агробізнес якраз для нього;
  • нерухомість - найпопулярніший метод інвестування серед жителів України. Цей спосіб дозволяє вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід з мінімальними ризиками.

Банківські депозити не були включені в список найбільш привабливих інструментів з дуже простої причини: українські банки не готові виплачувати відсотки по депозитах в сумі, яка покривала хоча б інфляцію гривні, не кажучи вже про чистий прибуток для вкладників.

Переваги інвестування в нерухомість

Вклади в нерухомість мають свої переваги, які вигідно виділяють цей інструмент на тлі інших привабливих методів інвестування. До переваг цього способу відноситься:  

  • постійне зростання ціни на нерухомість - щоб зрозуміти чи варто інвестувати, достатньо розглянути простий приклад: купивши квартиру за 30 тис. дол., вже через рік її можна продати, отримавши 35-40 тис. дол.;
  • високий дохід - інвестиції в нерухомість більш вигідні, ніж депозит в банку або покупка ОВДП;
  • мінімум ризиків - вирішує, куди вкласти гроші, кожен інвестор самостійно. При покупці квартири на вторинному ринку ризики зводяться до нуля, адже об'єкт вже побудований.

Вище розглянуті переваги, які інвестор отримує в разі покупки і подальшого перепродажу житла. Однак існує ще один метод інвестування капіталу - в компанії, що кредитують під заставу нерухомості. У разі невиплати клієнтом свого боргу, інвестор отримує його квартиру або офіс і стає щасливим володарем додаткових квадратних метрів.

Поставити своє питання

Чому краще інвестувати в компанію "Банкнота"?

Українське фінансове підприємство "Банкнота" володіє величезним досвідом роботи на європейському фінансовому ринку. Вирішивши вкласти гроші в нерухомість, партнер компанії "Банкнота"; отримує:

  • більш високу ставку по вкладу - більшість українських банків здатні запропонувати не більше 12% річних в гривні і 5% в доларах США. Вкладаючи в нерухомість, інвестор отримує не менше 20% річних в національній валюті і близько 15% - в доларах США;
  • зручні терміни і обов'язкова виплата відсотків - не знаючи, куди інвестувати гроші, багато вкладників без роздумів звертаються в банк. Але ж максимальну прибутковість в ньому можна отримати тільки через 12 місяців. Компанія «Банкнота» пропонує вкласти гроші на термін від 3 місяців. При цьому інвестор отримує виплати відсотків щомісяця;
  • гарантії - в Україні для захисту капіталу власників депозитних рахунків створений фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Він готовий повернути вкладнику не більше 200 тис. гривень. Якщо сума депозиту більше, то вона не повертається. У компанії "Банкнота" гарантією інвестицій служить реальний актив - нерухомість, яку завжди можна продати.

З фінансовою організацією "Банкнота" капітал інвестора буде гарантовано повернутий і примножений по закінченню терміну договору.

Banknota