Меню

Кредити малому бізнесу під заставу на вигідних умовах

115

Изображение: Кредити малому бізнесу під заставу на вигідних умовах

Кількість підприємств малого бізнесу зростає з кожним роком, адже кожен з нас прагне до фінансової незалежності. На жаль, досить часто розвиток малого бізнесу закінчується невдачею і втратою грошових коштів, часу і сил. Чому так буває? Причин досить багато, однак, ми зупинимося на одній з найпоширеніших - оформлення кредиту на невигідних умовах. Молоді і перспективні підприємці нерідко змушені починати власну справу без накопиченого стартового капіталу, і беруть кредит на малий бізнес в банку або у приватного кредитора. Щоб ви не потрапили в скрутну фінансову ситуацію через безліч підводних каменів в договорах з банком, наша приватна кредитна компанія «Банкнота», підготувала найвигідніші умови заставного кредитування в Україні. Якщо вам потрібен кредит на відкриття малого бізнесу з нуля, ви звернулися за адресою.

Чому ми видаємо гроші малому бізнесу на будь-які потреби?

Ми розуміємо, як важко заснувати нове підприємство в умовах жорсткої конкуренції і маси бюрократичних нюансів. Тому спочатку нашим завданням стало створення максимально лояльних умов для отримання кредиту під заставу нерухомості. Ми розвиваємося кожен день, щоб український бізнес процвітав, а нові підприємці не боялися зробити перший крок на шляху до фінансового успіху.

Великі досягнення в бізнесі завжди слідують за креативної ідеєю. Ми допоможемо вам втілити будь-які задуми в реальність. Ознайомтеся з умовами отримання кредиту для розвитку малого бізнесу в Україні.

Як оформити кредит для малого бізнесу в нашій компанії?

У нас ви можете швидко і вигідно отримати кредит під малий бізнес на кращих умовах в Києві. Для оформлення заявки достатньо зв'язатися з нашим менеджером по телефону або залишити свої контактні дані на сайті, і фахівець компанії передзвонить вам протягом декількох хвилин. Протягом 24 годин ваше майно буде оцінено нашим експертом, і ви зможете отримати до 80% від його ринкової вартості.

Ми надаємо послугу видачі кредитів під заставу нерухомості більш 6 років, і підприємці-початківці часто являются нашими клієнтами.

Під заставу якого майна можна взяти кредит?

Компанія «Банкнота» видає кредит для малого бізнесу під заставу наступних типів майна:

 • Квартира;
 • Приватний будинок;
 • Земельна ділянка;
 • Комерційна нерухомість (нежитлове приміщення, бізнес-центр, склад і т.д.);
 • Транспортний засіб (легковий і вантажний).

Звертаємо вашу увагу, що заставна нерухомість повинна знаходитися на території Києва, Одеси, Харкова, Львова чи Дніпра. Транспортні засоби можуть бути зареєстровані в будь-якому регіоні України. Гарантуємо, що все майно буде справедливо оцінено кращими експертами в найкоротший термін.

Чому вигідно брати кредит для малого бізнесу у нас?

 • Фіксована процентна ставка від 1,5% на місяць;
 • Видаємо потрібну суму грошей в день звернення;
 • Ми не вимагаємо довідки про доходи;
 • Видаємо кредит малому бізнесу з будь-кредитною історією;
 • Офіційні договору без наявності прихованих комісій і витрат;
 • Безкоштовна оцінка майна та юридичний супровід на всіх етапах угоди;
 • Можливість взяти кредит для малого бізнесу під заставу проблемної нерухомості;
 • Немає обмежень в експлуатації нерухомості або транспортного засобу на весь період кредитування.

Оформити кредит для бізнесу під заставу нерухомості або автомобіля дуже просто. Зверніться до співробітника компанії «Банкнота», і отримаєте детальну інформацію про всіх типах заставного кредитування. Ми готові знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви можете скористатися послугою кредитного калькулятора в режимі онлайн, щоб розрахувати щомісячний платіж виходячи з суми позики, типу майна і терміну кредитування. Будемо раді вислухати всі ваші побажання в нашому офісі в Києві. «Банкнота» видає кредити, керуючись європейскімі стандартами.

отримати кредит під заставу нерухомості

Banknota