Меню

Кредит в автоломбарді - безвідмовний спосіб отримати гроші за пару годин

Изображение: Кредит в автоломбарді - безвідмовний спосіб отримати гроші за пару годин

Коли терміново потрібні гроші, не залишається часу на пошуки чесного і порядного кредитора. Також практично не вистачає часу на порівняння ставок по кредитах. І вже точно немає можливості бігати по різних структурах і збирати пакет документів. У цей момент варто задуматися над отриманням кредиту в автоломбарді.

Переваги кредитування в автоломбарді:

  • Швидкість видачі грошових коштів. Гроші можна отримати всього за кілька годин.
  • Низька процентна ставка. Ми пропонуємо вигідні умови своїм позичальникам, та готові кредитувати всього під 3,5% на місяць.
  • Можна, як і раніше використовувати своє авто. Не обов'язково залишати авто на стоянці компанії. Можливо продовжити використовувати автомобіль на свій розсуд, але відсоткова ставка зросте на 1%.
  • Гроші можна отримати як під заставу нових авто з салону, так і під б/у автомобілі. Незалежно від віку і класу авто, позичальник може отримати до 80% від ринкової ціни. Оцінку авто проводять на підставі таких параметрів: року випуску, марки, технічного стану та актуальності моделі.
  • Кредитна історія не має значення при видачі грошових коштів.
  • Регіон реєстрації авто не має значення.

Всі ці переваги роблять кредит в автоломбарді привабливим для позичальника.

Які документи потрібні для оформлення кредиту?

Багато позичальників відмовляються йти в банк, тому що знають, що в банку зажадають отримати великий пакет документів, а також доведеться підтвердити свою платоспроможність. Але в «Банкнота» все набагато простіше. Для отримання грошей під заставу транспортного засобу потрібно:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • правовстановлюючі документи.

З таким мінімальним переліком документів отримати кредит не складає труднощів. Не потрібно просити у роботодавця довідку про доходи і пояснювати причину такого вчинку. Автоломбарди співпрацюють з позичальниками, які готові надати заставу в якості забезпечення по кредиту. Дохід позичальника та інше майно не має значення для укладання угоди.

Що буде в разі прострочення платежу автоломбарду?

Якщо у позичальника з'являться складності з поверненням коштів, то він може звернутися до співробітників компанії «Банкнота» і разом знайти вирішення проблеми. Співробітники компанії можуть запропонувати «кредитні канікули» - відстрочку платежів на 90 днів, або зміну умов кредитного договору.

Продаж авто та відшкодування збитку кредитору - крайній захід, на який ми практично ніколи не погоджуємося. Більш детальна інформація з приводу кредиту в автоломбарді у співробітників компанії.

отримати кредит під заставу нерухомості

Banknota